Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Siedzę dziś w autobusie (PKS) i nagle naszła mnie myśl... Jak ja dawno 4chana nie odwiedzałem... Dziś zajrzę. Wtedy doznałem pomysłu: Mini 4chan... Główna tematyka kucyki (ale nie tylko)... Teraz się wtrącą rożni ludzie z tekstem "przecież już jest magiczna stajnia, po co drugie takie coś?" Po co? Żeby od czasu do czasu potrollować, powrzucać memy, czy nawet zapytać się o coś... Czyli do użytku...

Zasady jakie miałyby panować:

- Zakaz umieszczania treści rule34 i gore.

- Obowiązek utrzymania kultury wypowiedzi (innymi słowy zakaz przeklinania)

To chyba by było na tyle w sprawie imageboard'u...

Rozmawiałem na ten temat z jednym z pomidorków, dokładniej czy znalazłoby się miejsce. Gdyby nie było miejsca, nie pisałbym...

chyba, że planujecie coś większego, a ja o tym nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt, mamy prawo do własnych forumowych galerii, które zresztą, jeśli uderzy lubią kuca, to są zbiorem lepszych artów, a na stronie będzie pocisk na ilość. Guzik : )

Akurat na Boorushy "pocisku na ilość" nie ma. Przynajmniej ja i asiekierka jesteśmy bardzo wybredni w wyborze artów :)

Co do ewentualnego zastąpienia galerii forumowych zewnętrznymi, imho nie ma takiej potrzeby - jedno drugiemu nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić na przykład radio z piosenkami z MLP, jeśli nawet nie było by komentatora to można zawsze ustawić jakieś piosenki, a jeśli by ktoś sie zgłośił na stanowisko komentatora to mógł by na przykład podawać nowości z sezonu 3 + forum . Takie radio chyba sie da założyć za darmo . Strona na której można stwożyć takowe radio : http://radyjko.net/rejestracja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby po co? Czy to komuś w jakiś sposób przeszkadzało? Myślałam, że MG są również częścią ekipy forum, więc dlaczego już nie mogą wypowiadać się w dyskusjach w sanktuarium? Poza tym, nigdzie nie mogę znaleźć tematu do tej sprawy. Mogłabym prosić o linka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponymeety i zloty organizowane są dość często, więc wpadłem na pewien pomysł... Cobyście powiedzieli na pewne małe wyróżnienia dla tych którzy na takim zlocie/meecie byli ? Np. byłeś na zlocie w Kutnie, czy pomniejszym ponymeecie - możesz dostać medal, pod warunkiem że jesteś zarejestrowany na forum i faktycznie byłeś z spotkaniu. Takie coś mamy na forum transformery.pl i userzy za udział w zlotach dostają właśnie medale obecności na zabawie. Jak widzi się wam taki pomysł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Fajnym pomysłem byłoby wprowadzenie punktu o dawaniu bezsensownych punktów reputacji, np. "bo cię lubię". Reputacja powinna być rozdawana za zasługi, a nie za bycie fajnym. Inaczej to nie ma sensu. Efekt? Są nowi, co mają po 20 punktów, i starzy, co przysłużyli się forum, nie posiadając nawet 10. Więc pytam, jaki był sens wprowadzenia tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest dłużej na forum i mu zależy i jest w miarę ogarnięty, to ma gdzieś jakieś punkty reputacji. To wszystko przeminie, a poznane osoby na ponymeetach i fajne chwile - to jest coś. Jeśli sam miałbym coś zaproponować, to ew. +/i (plusy i minusy) za posty, bo czasami mam ochotę dać komuś minusa za post o wartości "zero".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...