Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

Imo jest dobrze. Kiedy każdy sobie założy temat, zostanie zasypany falą powitań itd. Od razu się milej robi. Nawet myślę nad tym, czy mając dział do witania się, nie dać tam więcej informacji o nas, jakieś protipy, odnośniki do spoilerów i innych ważnych/fajnych rzeczy, a ten wielki temat 'Poznajmy się' usunąć. Ekipa wtedy mogłaby napisać coś o sobie w 'na start', żeby nie było, że to są zimne maszyny bezwzględnie terroryzujące niewinnych ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zależy jak na to spojrzeć. Dajmy taki przykład. Jest kilka tematów o nazwie 'Witam'. Wypowiesz się w jednym z nich, a widząc w tabelce 'Ostatnie 5 tematów' wątek o tej nazwie, nie wiesz czy jest to kolejny nowy wątek, czy ten w którym się już wypowiedziałeś. A przy jednym ogólnym temacie wystarczy że każdy będzie zaglądał co dwa dni w poszukiwaniu nowych osób i je przywita jedną wiadomością. No i czy czasem zakładanie tylu wątków nie obciąża serwera? Ja bym sugerował, aby więcej użytkowników się tu wypowiedziało o tym pomyśle, podając argumenty za i przeciw. Może i faktycznie robi się milej, dopóki nie przeoczymy witającego się, albo serwer padnie (jak przed godziną).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do idei usunięcia "Poznajmy się!" i nowego systemu witania w dziale "na start..." - Zdecydowanie przeciw. Czemu? Ano nie jeden raz padły tematy, w których główny post ograniczył się do "No siema, jestem xxx" i nic więcej. IMO jest to takie-sobie legalne nabijanie postów* [o ile naliczanie jest tam włączone], to samo z "witaniem" zwrotem "witaj" i nic więcej. http://retrogamer.pl/viewforum.php?f=27 - Taka tam, żyjąca wizja pomysłu. W tych tematach większość ogranicza się do jednego zdania. Często wiele osób chce się czegoś od osób trzecich dowiedzieć**, skoro tak się namęczyły z taką ilością tekstu. Wynik? darmowe, puste posty! Środkiem zapobiegawczym byłoby może nie tyle zabronienie zakładania tematów w tym dziale, a może jakieś zasady, które i tak każdy zignoruje. IMO jeden wielki temat na to był, jest i lepszy będzie. Na tamtym forum okazało się, że jako jedyny wcisnąłem więcej, niż 2 zdania. Otrzymałem jedną odpowiedź w nagrodę. Może i nie jest to jakiś wielki sukces, aczkolwiek, na tym przykładzie zauważyłem, że textwalle odstraszają. No cóż, może nieco przesadzam, iż ograniczy się to do 2 słów i darmowego posta, lecz ostrożności nigdy za wiele. Nigdy nie będziemy wiedzieć co, kto i jak napisze. W wielkim skrócie się wyrażając - "stary" system witania [jeden temat na wszystko] jest w stu procentach przeze mnie popierany. ---------------------------------------------------------- * - A jak nie nabijanie, to obciążenia serwera murowane. ** - I właśnie dlatego przydałby się dział z pytaniami do użytkowników z powrotem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lepiej bym się czuł, jakby ktoś mnie powitał z osobna.

Ja zostałem powitany z osobna, pisząc post w ogólnym dziale. Pomysł z usunięciem jakichkolwiek tematów z tamtego działu nie jest dobry. Sugerowałbym zrobienie ankiety i wybranie najlepszej opcji drogą głosowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuje, żeby zatwierdzić w regulaminie, że jeśli ktoś zakłada swój temat na powitanie, to niech zamieści tam przynajmniej 3 linijki tekstu, albo 8 istotnych informacji, bo nie wyobrażam sobie setek postów "Hejo, fajnie, że jesteś" i tak od każdego... tam mogłaby być dyskusja, ot co, zamiast tylko przywitania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajcie mój SB kradzieje! :flutterage: Istnieje może możliwość przywrócenia SB? :P

I też uważam, że dział "Poznajmy się" powinien być zlikwidowany. Ostać się powinien tylko ogólny temat powitań i jeszcze spis Bronies, i inne potrzebniejsze tematy, jeśli takie są w tamtym dziale.

Tak, Sky i Siper pracują nad nowym shoutboxem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuje, żeby zatwierdzić w regulaminie, że jeśli ktoś zakłada swój temat na powitanie, to niech zamieści tam przynajmniej 3 linijki tekstu[...]

Implikując, że będą słuchać. Tu jest zbyt dużo zmiennych.

Zawsze można zostawić jak jest, a tematy starsze niż tydzień usuwać.

Dodatkowo można usunąć obecny temat 'Poznajmy się' i założyć nowy. Zawsze to jakieś odciążenie dla serwera :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Implikując, że będą słuchać. Tu jest zbyt dużo zmiennych.

Zawsze można zostawić jak jest, a tematy starsze niż tydzień usuwać.

Dodatkowo można usunąć obecny temat 'Poznajmy się' i założyć nowy. Zawsze to jakieś odciążenie dla serwera :rainderp:

Z twoimi ambicjami czyszczenia wszystkiego, co popadnie, za tydzień pewnie będę martwa :cadanceangry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wspólnym tematem do powitań. Jeśli chce się być na bieżąco, lepiej mieć w subskrypcjach 1 wątek niż 8. Co do shoutboxa, u mnie działał on tylko do czasu przejścia na inną stronę forum. Po powrocie na stronę główną nie chciał się już załadować. Żeby "rozruszać" go, musiałem wybierać opcję Popout, zamknąć SB i odświeżyć stronę główną forum. Imho IRC byłby praktyczniejszy; ale tak po prawdzie gdyby forum od początku nie miało żadnej formy błyskawicznej komunikacji, nie uznałbym tego za minus :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem mam pierdołowate sprawy. 1. Kolor w systemie reputacji zbyt bije po oczach (chodzi mi o tą zieleń). Jeśli da się coś z tym zrobić... 2. Vermiiik zmienił nick, więc jego dział PBF też powinien zmienić nazwę, to samo tyczy się zapisów 3. Punkt do regulaminu regulujący dział "Inne Postacie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tą zmianą regulaminu w dziale dla nowych? Zmieniamy coś, czy zostawiamy tak jak jest?

Ja proponuję dodać taką opcję, że podczas najechania na nazwę tematu, pojawiałaby się w dymu treść/część treści ostatniego posta.

Ach, przypomniałeś mi czasy kiedy byliśmy jeszcze na php...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...