Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

[justify]1) Prawda nie zmieściłbym się, ale po zmianie dostosowałbym się.[/justify]

Co z użytkownikami, którzy popracowali nad swoimi sygnaturami trochę więcej, i nie mają teraz możliwości zmiany ich rozmiaru?

[justify]

...

Dalej nie da sie inaczej i trzeba lecieć po konkretnych osobach:

3) Sygnatura tego Pana to po prostu kpina z funkcjonalności: LINK Oczywiście jest to ładny gif, ale nie nadaje się by wstawiać go w takie miejsce.[/justify]

Animacja wygląda jak trailer, tylko brak jej jakiegoś... zakończenia. Druga rzecz to szerokość - chyba najlepsze możliwe ustawienie tego obrazka to wyrównanie do lewej, jak teraz; ale zostaje zbyt dużo pustki po prawej.

Czy się nadaje? To wyłącznie sprawa danego użytkownika.

[justify]

4) Jeśli chodzi o wielkość i estetykę: czy sygnatura u tego użytkownika jest potrzebna: LINK ? Jest gigantyczna, zapycha stronę i moim zdaniem jej "egzystencja" jest bezsensowna. Oczywiście, że można w to miejsce wstawić co się chce, nie zamierzam walczyć w tej dziedzinie.[/justify]

  • Mogłaby być mniejsza, w końcu to "obrazek zastępczy"

    Dołączona grafika

    (zrobiłem kiedyś sobie dla forum gry mmorpg)

  • Mogłaby być w .png - przy tak prostym obrazku kilkadziesiąt kilobajtów oszczędności

[justify]

...Sygnatura tego Pana to po prostu kpina z funkcjonalności...

...nie nadaje się by wstawiać go w takie miejsce...

...czy sygnatura u tego użytkownika jest potrzebna?...

...moim zdaniem jej "egzystencja" jest bezsensowna...[/justify]

*przerażenie na sali*

[justify]

...Oczywiście, że można w to miejsce wstawić co się chce, nie zamierzam walczyć w tej dziedzinie.[/justify]

*westchnienie ulgi*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dwie sugestie: 1. Fioletowi powinni być na liście Ekipy Forum. Nie to, żebym się domagał zaszczytów, czy coś, tylko że: - w ekipie jesteśmy, więc czemu nie na liście? - pomoże to nas znaleźć, w razie gdyby ktoś miał do nas sprawę. Nie każdy musi wiedzieć, że np. Cloudchaser to Avatar Daring Do. 2. To też jest związane z listą. Obok nicków Avatarów i Regentów powinno się dodać informację, czyim Avatarem/Regentem dana osoba jest. To naprawdę pomaga, zwłaszcza, że ekipa jest liczna i często się zmienia, ja ledwo ogarniam, kto jest kim :ming: To tyle. Dziękuję za przeczytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sugestie:

1. Fioletowi powinni być na liście Ekipy Forum. Nie to, żebym się domagał zaszczytów, czy coś, tylko że:

- w ekipie jesteśmy, więc czemu nie na liście?

- pomoże to nas znaleźć, w razie gdyby ktoś miał do nas sprawę. Nie każdy musi wiedzieć, że np. Cloudchaser to Avatar Daring Do.

2. To też jest związane z listą.

Obok nicków Avatarów i Regentów powinno się dodać informację, czyim Avatarem/Regentem dana osoba jest. To naprawdę pomaga, zwłaszcza, że ekipa jest liczna i często się zmienia, ja ledwo ogarniam, kto jest kim :ming:

To tyle. Dziękuję za przeczytanie.

Mi się wydaje logiczne, że Cloudchaser jest Avatarem Daring Do :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sugestie:

1. Fioletowi powinni być na liście Ekipy Forum. Nie to, żebym się domagał zaszczytów, czy coś, tylko że:

- w ekipie jesteśmy, więc czemu nie na liście?

- pomoże to nas znaleźć, w razie gdyby ktoś miał do nas sprawę. Nie każdy musi wiedzieć, że np. Cloudchaser to Avatar Daring Do.

2. To też jest związane z listą.

Obok nicków Avatarów i Regentów powinno się dodać informację, czyim Avatarem/Regentem dana osoba jest. To naprawdę pomaga, zwłaszcza, że ekipa jest liczna i często się zmienia, ja ledwo ogarniam, kto jest kim

Popieram, sam mam problemy, ze znalezieniem danej osoby, jeśli mam sprawę do "Fioletowego" członka ekipy, to muszę Go szukać w danym dziale, którym się opiekuje.

Popieram, też wypisanie dokładnie kto zajmuje się jaką postacią, bo .....

Mi się wydaje logiczne' date=' że Cloudchaser jest Avatarem Daring Do[/quote']

są też nowi, dla których to nie jest takie logiczne Syrenko ..... xD

Pozdro xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sugestie:

1. Fioletowi powinni być na liście Ekipy Forum. Nie to, żebym się domagał zaszczytów, czy coś, tylko że:

- w ekipie jesteśmy, więc czemu nie na liście?

- pomoże to nas znaleźć, w razie gdyby ktoś miał do nas sprawę. Nie każdy musi wiedzieć, że np. Cloudchaser to Avatar Daring Do.

2. To też jest związane z listą.

Obok nicków Avatarów i Regentów powinno się dodać informację, czyim Avatarem/Regentem dana osoba jest. To naprawdę pomaga, zwłaszcza, że ekipa jest liczna i często się zmienia, ja ledwo ogarniam, kto jest kim :ming:

To tyle. Dziękuję za przeczytanie.

1. Nie muszą być... Może dajmy tam jeszcze MG, bo w końcu mają swój dział i dużo piszą (bez urazy), albo szaraków (bez urazy), bo ktoś musi być aktywny...

-1 Jesteście?

-2 Może jednak wrócimy do jawnych opiekunów działów po wejściu do konkretnego działu...

2. Pomysł Ciekawy... Osobiście rozwinąłbym go w sposób następujący:

- Znieść podział na avatara i regenta. Na ich miejsce mianować odpowiednich opiekunów

- Dla opiekuna odpowiedniego kucyka czy to mane 6 czy alicorna stworzyć osobną rangę z uprawnieniami ówczesnych regentów/avatarów (cokolwiek). Po bokach napisu "opiekun (np.) Pinkie" Dać CM danego kucyka....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych list i wypowiedzi Kuotha... 1. Lista ekipy powinna być przejrzysta i zawierać najważniejsze osoby, żeby się niepotrzebnie nie przebijać + techniczni nie nadążaliby z aktualizowaniem... Ale myślę, że dobrym pomysłem byłoby zrobienie listy wszystkich ludzi na forum, którzy od czegoś są, bo to prawda, że czasem ktoś szuka kogoś, chce się coś dowiedzieć itp. No i... Mimo, że na forum panuje równouprawnienie itd, to jednak myślę, że ludzie, którzy działają dla jego dobra i biorą na siebie jakąś odpowiedzialność zasługują na wyróżnienie. Proponuję zatem ekipę forum zostawić jak jest, ale dodać np. w organizacji przypięty temat w stylu "Cała ekipa", albo "Lista kontaktowa" cholera wie, jak to nazwać... I w tym temacie spisać wszystkich kolorowych, opiekunów, MG itd, najlepiej z linkami do profili, no i oczywiście objaśnieniem od czego są. 2. Zgadzam się jak najbardziej, + moja propozycja formy listy trochę rozwiązuje ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Znieść podział na avatara i regenta.

Już ja wiem po co, ale nie musisz się z tym tak obnosić :ming:

A tak serio - dwie równe osoby? To łatwiej doprowadzi do kłótni, kto tak naprawdę lepiej zajmuje się działem, kto więcej pracuje, kto jest lepszy ble ble ble. Teraz jest prosta, moim zdaniem dobra hierarchia.

Właściwie to zastanawiam się nad jednym aspektem, a propo Uniwersytetu Canterlockiego.

Wychodzi na to, że mam częściowo prowadzić zabawę w dziale innym, niż za który odpowiadam. Trochę to bezsens, mimo wszystko dział bardziej by pasował do innego miejsca moim zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, czy wykonalne, ale... W temacie "Opowiadania wszystkich bronies" warto by wprowadzić podział na dwie kategorie: -tłumaczenia -opowiadania forumowiczów (jak zwał tak zwał) Po co? W tym momencie opowiadania użytkowników są zasypywane tłumaczeniami innych. Szkoda, bo nie każdemu (nikomu?) chce się dokopywać do 8 czy 9 strony żeby przeczytać jakiegoś fica

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zmienić numerację odcinków trzeciego sezonu na tą oficjalną jak na itunes.

Na MLPwiki też mięli taki układ odcinków... Nielogicznym jest takie rozkład odcinków... Ba jest bez sensu... Dlatego ludzie z angielskiej wiki poszli po rozum do głowy i zmienili... Najwyraźniej Apple nie zauważyło tego błędu... Numeracja odcinków jest poprawna.

@djsound

Pomysł nie jest zły, jednak wprowadzenie większego podziału może wprowadzić lekki zamęt u ludzi z dostępem do My Little Necronomicon i My Little Seduction. Po za tym, jeśli znasz tytuł fanfika, opcja "szukaj" nie boli :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MLPwiki też mięli taki układ odcinków... Nielogicznym jest takie rozkład odcinków... Ba jest bez sensu... Dlatego ludzie z angielskiej wiki poszli po rozum do głowy i zmienili... Najwyraźniej Apple nie zauważyło tego błędu... Numeracja odcinków jest poprawna.

Od dłuższego czasu to funkcjonuje, więc to oficjalna numeracja odcinków.

:rainderp:Kuoth: Powtórzę za Siperem... Gdzie w takim układzie wcięło 8 odcinek?

Arjen: A szósty gdzie? :rainderp:

Kuoth: Szósty to "Sleepless in Ponyville"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podział w "Opowiadaniach wszystkich bronies": Kiedyś był też dział dla forumowych bronies, nie wiem, dlaczego go nie ma... I. Opowiadania wszystkich bronies 1. Opowiadania forumowych bronies a) Pony b) Non Pony 2. Opowiadania bronies z poza forum a) PL b) ANG Byłoby chyba wtedy przejrzyściej... Ktoś z resztą niedawno w sugestiach proponował jakieś zmiany w tych działach. Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podział w "Opowiadaniach wszystkich bronies":

Kiedyś był też dział dla forumowych bronies, nie wiem, dlaczego go nie ma...

I. Opowiadania wszystkich bronies

1. Opowiadania forumowych bronies

a) Pony

b) Non Pony

2. Opowiadania bronies z poza forum

a) PL

b) ANG

Byłoby chyba wtedy przejrzyściej... Ktoś z resztą niedawno w sugestiach proponował jakieś zmiany w tych działach.

Co o tym myślicie?

Lemuurku Kuogusta :drurrp: masz poparcie osoby odpowiedzialnej za ten dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce z zaraportowanymi wpisami na SB mamy link do usera, który zaraportował wiadomość, i autora tejże wiadomości. Czy nie lepiej byłoby gdyby autor był podlinkowany (szybszy dostęp do jego profilu i możliwość ukarania) niż raportujący (nikt tego chyba używać nie będzie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce z zaraportowanymi wpisami na SB mamy link do usera' date=' który zaraportował wiadomość, i autora tejże wiadomości. Czy nie lepiej byłoby gdyby autor był podlinkowany (szybszy dostęp do jego profilu i możliwość ukarania) niż raportujący (nikt tego chyba używać nie będzie)?[/quote']

Dokładnie. Miałem to samo zaproponować widząc...to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do naszych technicznych... Na najnowszym wyglądzie forum widziałem odliczanie do odcinka... Przywykłem jednak do starego motywu i z niego korzystam, dałoby radę wrzucić takie odliczanie także na stary motyw? ( MLPPolska v.1)

Masz stary motyw! Najlepszy :fabulous: Nie to co te ciemne smuty teraz... ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...