Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dałoby się zrobić tak, żeby przycisk "Dodaj do odpowiedzi jako cytat" cytował tylko zaznaczony fragment posta, a nie cały post? Albo dodać przycisk "Zacytuj wybrany fragment" czy coś w tym stylu? To strasznie męczy, jak próbuje się ze ściany tekstu zacytować tylko jedno zdanie i trzeba się tak z tym bawić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z tej beczki... Pamiętam, że nie można było wprowadzić opcji ignorowania tematów. A czy jest może opcja ukrywania działów dla poszczególnych userów? Coś, jak MLN i MLS, tyle że na odwrót. Odwracanie wzroku działa, ale wolałbym tego "czegoś" w ogóle nie widzieć. Wiecie, syrenki są wrażliwe... :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dział sióstr Pinkie... dział sióstr Pinkie?! O tak, to jest to! Na waszym miejscu bardzo poważnie rozważyłbym tę propozycję, to ma szansę się na pewno uda! Znajdowałby się tam, gdzie takie działy jak "Scena Trixie", "Kącik muzyczny Vinyl i Octavii" czy "Przygody Daring Do" się znajdują, a zwałby się "Farma Kamieni Inkie i Blinkie", no i co Wy na to, administracja? Sam osobiście mogę się tym zająć, jakoś wyjątkowo, pomimo wszechobecnego braku weny, na ten dział mam akurat pomysł, nie wiem... mam przesłać jakieś szczegóły na PW czy coś...? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba by ożywić ten temat...

A tak czysto teoretycznie, gdyby znalazły się dwie osoby (ja i DiscorsBass na tę chwilę) którym udałoby doprawadzić dział do życia? Po tak, to prawda, temat jest martwy. Ale dział mógłby żyć.

Wykaż się zaangażowaniem, pomysłami, popytaj innych, którzy stworzyli tego typu działy w jaki sposób im się udało, i moim zdaniem dopiero wtedy będziesz mógł się zgłosić z tym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja sugestia: oddajcie mi tematy. Otaguję je..

Dołączona grafika

Będzie dużo tagó. Same tagi.

Chwila...

Dołączona grafika

Przecież tagować było trzeba tylko Fanficki, a drugi wywalony temat nim nie był, więc dlaczego zostały wywalony? To nielegalne działanie!!! Sprawiedliwości się domagam i uniewinnienia!

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keola, co do tagów. Mam po prostu wpisać tagi w nazwę tematu? Jakoś je oznaczyć nawiasem, albo oddzielić przecinkami?

A tak w ogóle to masz zapchaną już skrzynkę z wiadomościami i nie można do ciebie pisać.

Zazwyczaj oznacza się fiki nawiasami kwadratowymi, ale możesz, jak chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...