Jump to content

EQUESTRIA WALCZY! - powieść z Waszymi OC


SPIDIvonMARDER
 Share

Recommended Posts

2_zps9c5541a5.jpg
 
EQUESTRIA WALCZY!
 
Chcesz, aby Twój OC wziął udział w największej z wojen w historii kucykowego kraju?
 
Jestem w trakcie pisania sporej powieści typu crossover MLPxII wojna światowa. W chwili tworzenia tego postu mam na koncie jakieś 550 stron na planowane 1000. Tekst będzie bogato ilustrowany i okraszony dziesiątkami tabel, map i wykresów.
 
Jego charakter jest realistyczny techniczno-batalistyczno-psychologicznie.
 
http://mlppolska.pl/watek/6848-żelazny-księżyc-cross-overviolence/?hl=%2Bżelazny+%2Bksiężyc tutaj inne moje opowiadanie z tego uniwersum "Żelazny Księżyc", gdzie mamy do czynienia z wątkiem lotniczym (Scootaloo i Rainbow Dash).
luftmare_s_fw_190_front__w_i_p__by_ruhis
 
 
Ok, ale co zrobić, aby Twój OC wystąpił w fanfiku?
 
Są dwie opcje:
1. napisz w tym wątku;
2. napisz mi na PW 
 
W wiadomości napisz mi jak najwięcej o tej postaci. Charakter, wygląd, zainteresowania, wady, zalety. Mile widziane portrety.
 
W miarę możliwości dopisz:
-po której stronie ma walczyć (Equestria czy Sombria-komuniści. Equestria korzysta z niemieckiego sprzętu, Sombria z sowieckiego).
-po stronie equestriańskiej, to pod czyją komendą ma służyć (oto szablon: Twilight - sztab, Rainbow - lotnictwo (tylko pegazy), Rarity - U-Boot (bez pegazów), Applejack - grenadierzy pancerni, Pinkie Pie - wojska pancerne, Fluttershy - służba medyczna).
 
19b58ec681bac82b2456db0ae36cbc32-d6ay1pa
 
Jeśli nie ma być żołnierzem, to napisz. Coś się wymyśli.
Jeśli w ogóle masz fajny pomysł, to też napisz.
 
Jest szansa, że co ciekawsze OC doczekają się profesjonalnego portretu.
 
No i ostatnia uwaga: nie mogę zagwarantować, że wykorzystam czyjeś OC. Trochę ich już tutaj występuje.
 
BROŃCIE EQUESTRII! W imię Nocy i w imię Dnia!
 
LUB JĄ ZNISZCZCIE ku chwale Czerwonego Rogu!
 
krasna_sniezhynka__red_snowflake__by_spi
 
mlp__iron_moon___sombra_s_il_2m_by_ruhis
 
Ilustracje by www.ruhisu.deviantart.com
 wyjątkiem muru, by SPIDIvonMARDER z wykorzystaniem wektorów Ruhisa.
Link to comment
Share on other sites

Imię: Black Strawberry

płeć: klacz

wygląd:
Dałabym z chęcią grafikę, ale dam tylko linka do strony o mojej OC, bo "Nie możesz ustawić grafiki o takim rozszerzeniu".... Poczekaj, juz skocze po linka...
 

 

 

Charakter: Nie jest miła ( :rainderp: ), nikomu nie ufa, jest uparta i zawzięta, nigdy nie rezygnuje z postawionego celu, jest dowcipna i wesoła, lubi pogadać, nie nawidzi się stroić (Cały charakter jak mój....), zawsze i wszędzie lubi pobiegać, nie nawidzi czytac książek, zawsze, jak ma coś powiedzieć, wali prosto z mostu, czasem jest chętna wyjścia do lasu xD, czasem jest też chętna zabić kilka osób z klasy  kucyków, nie lubi kontaktów z kucykami poniżej 3 roku życia, i lubi łazić po krzakach i to chyba tyle....Jak coś wymyślę to dopisze...

Zainteresowania: Interesuje się lotnictem i wszystkim co z tym związane. Interesuje ją też magia, a jej powiedzenie to: Raz koza, Raz śmierć xD i tutaj chyba nic więcej...

Wady:Jak już mówiłam, jest nie miła, nikomu nie ufa, ale są jeszcze zalety...

Zalety: Jest pomocna, uparta (co jest chyba zaletą...), zawzięta, jeżeli zdarzy się okropna sytuacja, pomoże, machnie kopytkiem i już :rainderp: , jest też wysportowana, szybko biega, umie tłumaczyć sny, szybko lata, jest czasem szalona... I to na razie tyle...

po której stronie ma walczyć: Equestria =P

pod czyją komendą ma służyć: RD, albo Aj.....Eeee.... RD c:

To tyle ze strony mojej OC, jeśli mnie przyjmiesz będe wdzięczna :salut:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chętnie zobaczę moją OC w Twojej ff :)

 Imię : Aelisana

Rodzaj : Zebra

Płeć : Klacz

Wiek: 23

Pochodzenie : Buckswana, w wieku 16 lat przeprowadziła się z ojcem do Zevery.

CM : Dwa skrzyżowane sztylety - tatuaż oznaczający przynależność do danego ugrupowania, w tym wypadku Wojska Lądowe Zebricy ( Uważam że tylko kucyki mają CM ).Wygląd :
commission_for_mrdrzevs_by_ruhisu-d6i7u9


commission_for_mrdrzevs_by_ruhisu-d6i7u9Charakter : Aelisana to wolna dusza z pozytywnym podejściem do życia, kocha podejmować wyzwania oraz odkrywać nowe miejsca, niestety często znacznie przecenia swoje możliwości. Lubi przebywać wśród innych zebr jednak podczas wypoczynku bardzo ceni sobie samotność. Wychowywana od źrebięcia tylko przez ojca musiała bardzo szybko się usamodzielnić; praca oraz pomoc innym nie jest jej obca, niestety rzadko zrobi coś bezinteresownie. Trudno znosi krytykę oraz nie potrafi przyznać się do swoich błędów. Boi się przyjąć pomocną dłoń kopyto, ukrywa swoje słabości, chce za wszelką cenę pokazać siebie jako silną i niezależną. Kocha swojego ojca z którym zawsze ma dobry kontakt. Dla przyjaciół i rodziny jest w stanie dokonać wielkich poświęceń.Matka : Rahassi – zmarła rok po narodzinach Aelisany wskutek pożaru rodzinnego domu.

Ojciec : Atarik – Zdolny rusznikarz, kocha majsterkowanie oraz broń palną, pochodzi z Zevery.

Historia :Urodzona w 987 roku (ery słońca) w Bucksawanie Aelisana straciła matkę w wyniku pożaru rodzinnego domu na rok po narodzinach. Ojciec starał się zapewnić córce miłość oraz swoją uwagę w każdym możliwym momencie, niestety nie łatwo pogodzić pracę z samotnym wychowywaniem dziecka. Atarik był bohaterem i zarazem wzorem dla małego źrebięcia; pasja która miała związek z jego pracą bardzo szybko udzieliła się również małej Aeli. Wraz z upływem czasu można było coraz częściej zobaczyć ją w warsztacie swojego ojca nie tylko w roli obserwatora ale również pomocnika. Czas wolny spędzała wraz ojcem głównie na spacerach / odkrywaniu bezkresnej sawanny jaka otaczała rodzinne miasteczko. Wraz z garstką znajomych od czasu do czasu urządzali zawody sprawnościowe, przez które młoda klacz była częstym gościem w miejscowym szpitalu. Przecenianie własnych możliwości było naprawdę dużą wadą.

Szesnaste urodziny ( trzeci rok ery zjednoczenia – nowa era rozpoczęła się po powrocie Luny z banicji ) były dla Aelisany ważnym okresem, Atarik będąc zdolnym ruszniarzem dostał propozycję pracy w stolicy na stanowisku serwisanta nowych dział Armhoovesa. Przeprowadzka do Zevery nie była prosta głównie ze względu na wspomnienia jakie były związane z Buckswaną. Mimo dobrych warunków jakie panowały w wielkim mieście nastoletnia klacz czuła się skrępowana; brakowało jej widoku majestatycznej sawanny oraz uczucia wolności. Przez trzy lata duet ojca i córki współpracował przy naprawie oraz serwisowaniu sprzętu dla sił zbrojnych Zebricy. W szóstym roku ery zjednoczenia armia rozpoczęła wielki nabór za sprawą dofinansowania ze strony państwa; oficjalnym powodem była modernizacja wyposażenia oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Aelisana bez namysłu chciała się zaciągnąć widząc w tym szansę na wyrwanie się z nudnej Zevery. Dzięki pomocy ojca klacz dostała się do oddziałów zwiadowczych. Dziewięć miesięcy treningu niestety bezwzględnie pokazały nie tylko mocne strony zebry ale i jej słabości. Nie spełniając minimalnych wymogów, została przeniesiona do 71. Kompani Strzelców Stepowych gdzie znalazła swoje miejsce na świecie. Następne trzy lata spędziła na południe od Whoazambique doskonaląc swoje umiejętności oraz poznając nowych przyjaciół. Raz na cztery miesiące widziała się z Atarikiem; za każdym razem był to piękny czas, ojciec nigdy nie krył dumy ze swojej „małej zeberki”. Dziesiąty rok ery zjednoczenia przyniósł odpowiedzi na wiele pytań; powiększenie oraz modernizacja armii nie miało nic wspólnego z bezpieczeństwem kraju, a finansowanie wcale nie pochodziło ze strony państwa lecz od samej Księżniczki Luny. Zebrica oficjalnie zdobyła nie tylko nowego sojusznika jakim była Nowa Lunarna Republika ale i nowego wroga – Solarne Imperium. Wkrótce Aelisanie oraz wielu innym będzie dane zobaczyć zielone wybrzeża Equestrii...

 

 

-po której stronie ma walczyć

 

Equestria

 

 

-po stronie equestriańskiej, to pod czyją komendą ma służyć

 

Grenadierzy pancerni lub wojska pancerne (Chętnie poczytam o zebrze w Sturmhaubitze 42/Sturmgeschütz III/IV... :D )

 

 

Naturalnie zezwalam na zmianę części osobowości, historii, etc aby pasowała do ff ( Tylko na miły Bóg, nie rób z niej ogiera...).

 

Pozdrawiam :)

Edited by Eternal
Link to comment
Share on other sites

1. II Wojna Światowa

2. OC

3. :soawesome:

 

Jestem za :salut: Zaraz tworzę i wysyłem dwa OC'ki, bo mam w sobie wschodnią nutę, ale wolę szkopski sprzęt :D

Na 100% jestem pewien, że zostaję na ziemi. Niech juz zakłady Henshel'a składają gąsienice, a fabryki na Uralu odlewają wieże :badass:

 

Cholera mam tyle pytań, że nie wiem od zego zacząć :lunaderp:

1. Jest to już trwający konflikt, czy dopiero się zacznie?

2. Jaki jest poziom technologiczny? (no wiadomo, że nie zażyczę sobie Sherman Firefly'a, ale...)

3. Napewno masz zamiar użyć konstrukcji masowych. Bierzesz pod uwagę prototypy i "papierowe" pojazdy?

4. OC musi zaczynać od szeregowca czy sami dobieramy stopień? (w miarę rozsądku oczywiście)

5. Przyda ci się pomoc przy wojskach pancernych? Przynam się, że wiem to i owo na ten temat :)

 

A zatem: Za Sajuz! lub Hail Equestria!

Edited by Parabellum Edge
Link to comment
Share on other sites

Hmm mam pytanie. Czy to koniecznie musi być czołgista albo pilot? Bo mam pomysł na szpiega/ agenta. Mr. X będzie się odznaczał nieobliczalnością :P. Bo x nie da się obliczyć, więc musze tylko zaprojektować jego historie.

Edited by Destroid.Brony
Link to comment
Share on other sites

Okej dodaj też mojego OC jeśli możesz tylko bez tego ciulowego zegarka.

Kręcimy kołem fortuny!

... Equestria *Rainbow Air Forces* ... Sombra *Murzyn kopalniany* ... Sombra *Sekretarz* ... bankrut ... duszpasterz ... (koło kręci się coraz wolniej) Rysiek *kontra świat* ... Equestria *Applejack Grenade Squad* ... Mleko *Mleczne* ... (koło się zatrzymuje) Equestria *Twilight: Sztab*

Tak! Wygrywasz Walkę w Equestriańskich siłach zbrojnych w Sztabie pod (dowództwem?) Twalota Twilight!

Link to comment
Share on other sites

Łał! Jestem zaskoczony zainteresowaniem :D Ok, spróbuję odpowiedzieć teraz na Wasze pytania. Pomoże mi w tym adiutant, kapitan von Marder, czyli moja ponysona:
 
-Herr Hauptmann von Marder? Komm zu mir, wir haben viele fragen für dich! Los, los!
 
-Ja, genua! Fertig für beheflen!
 
th_DigtervonMarder4_zps5496f5e1.jpg
 
1. Rola w fanfiku może być w sumie dowolna. Kwestią jest wspólne ustalenie ze mną o co będzie chodziło.
 
2. UWAGA! Zastrzegam sobie możliwość pewnych modyfikacji w OCekach, które posłużą udanej instalacji postaci w moim uniwersum, które jest dość specyficzne (czyli uzupełniony hard-canon). Do tego ta postać ma mieć sens w powieści, więc czasem trzeba ją przykroić własnie do tej roli.
 
3. Jednym z największych niebezpieczeństw są OP postacie. Dlatego takie będę musiał utemperować. :( Dlatego nie zdziwicie się, jeśli Wasz OC będzie miał jakieś dodatkowe słabości, o których nie wiedzieliście wcześniej lub nie będzie aż tak wykokszony w kosmos.
 
4. Przypominam, jakie tutaj występują strony:
 
 
EQUESTRIA - sprzęt niemiecki, obrońcy własnej ojczyzny, ideologicznie i politycznie rojaliści księżniczek.
Formacje:
MAREMACHT - siły lądowe pod protekcją Celestii
LUFTMARE - siły powietrzne pod protekcją Luny
MAREMARINE - marynarka wojenna pod protekcją Luny
 
SOMBRIA - sprzęt sowiecki, agresorzy, ideologicznie i politycznie pseudokomuniści. Sombra porzucił tytuł króla i stał się generalissimusem, imperatorem (stąd czołgi IS - Imperator Sombra).
 
To są dwie strony konfliktu. Oczywiście mamy też inne państwa:
-Gryffonia - Alianci Zachodni, pomieszanie UK i USA. Republika z prezydentem na czele, sprzedawczycy popierający tę stronę, która więcej zapłaci.
-Kempucza (Kambodża :) ) - biedne, rolnicze państwo podbite przez Sombrę.
-Ruskonia, Polkonia (Rosjanie, Polacy) - jw.
-Francja - małe państwo o dużym znaczeniu politycznym, ale nie zaangażowane bezpośrednio w konflikt. Przychylne Equestrii, choć zachowujące się dwuznacznie. Przypominam, że jest to państwo/miasto/kraina kanoniczna (odcinki Suited for Success i Cutie Pox).
-Italia - jw, ale bardziej otwarcie popiera Equestrię.
 
Co za tym idzie, Shermany i inny sprzęt aliancki należy do nie zaangażowanych militarnie gryfów. One będę wysyłać broń obu stronom, ale w opisie to raczej będzie pełniło rolę smaczków, a nie fabularną.
 
4. Wojna zaczyna się "jakby w roku 1941", ale właściwa akcja powieści toczy w 1943. Equestria posiada już Tygrysy, a Sombria powoli myśli o długolufowych T-34 i IS-2. Poza tym poziom technologiczny jak z serialu, czyli mamy gitary elektryczne i muzykę techno, ale nie ma komputerów czy internetu. Radio i telefon to świeże wynalazki.
 
5. Prototypy czołgów w epoce internetu kojarzą się w 90% z WoTem, którego nie znoszę, dlatego rola prototypów będzie wyłącznie taka, jaka była w rzeczywistości. Nie będą jeździły na froncie żadne VK4500 itd, bo  i po co, skoro Panzer IV był lepsze? :P
Równocześnie będę zmuszony trochę nakłamać. Equestria posiada 3 lotniskowce, podczas gdy III Rzesza miała jeden i to tylko z jednym typem samolotów (Junkers Ju 87 C i E). Dlatego dorobiłem dwa nowe pojazdy, które nie istniały: FW 190 R i Bf 109 R, czyli dwa myśliwce podkładowe.
 
6. OC może mieć dowolny stopień, ja już sobie pomyślę, jaki mu przydzielę.
 
7. Zawsze pomoc merytoryczna jest mile widziana, ale pod warunkiem, że pochodzi z wiarygodnych źródeł, a nie z WoTa ;)
 
8. Uwaga końcowa, to mój tekst nie ma nic wspólnego z nazizmem i komunizmem znanymi z naszego świata. Wystarczy, że Kredke mnie uważa za nazistę i jest odporny na wszelkie argumenty. Equestria korzysta z niemieckiego sprzętu, bo mi się taki podoba. Sombria to kucykowi-komuniści, a nie prawdziwi. Dlatego proszę nie liczyć na żadne wzniosłości ideologiczne i najlepiej powstrzymać się od czegoś takiego. Nie mam w sobie żadnej fascynacji takimi systemami.
 
 
Ok, przejdźmy do nowo zaprezentowanych OC:
 
Flippyn: ok, możesz być pilotem 109 pokładowego, walczące w bitwie o Halfwater (Midway). Wystapisz wtedy także  w opowiadaniu "Stukapilot".
 
Eternal: z zebrą jest problem, bo w moim uniwersum nie mają one za dużo do gadania. Ona bardziej nadawałaby się do planowanego w przyszłości spin-offu o Afrikakorps i Daring Do. Ale póki co może być po prostu jako zamorski ochotnik? W służbie III Rzeszy walczyło pół świata, to i Equestria może mieć ochotników z daleka, biorących udział w "krucjacie antysombryjskiej".
 
Mitnick: bardzo mi się podoba, ale u mnie nie ma komputerów :D Ale co powiesz na pracę jako szyfrant? Obsługiwałbyś Nox Arcanę (czyli kucykową Enigmę)?
 
Destroid.Brony: to brzmi trochę jak OP, więc mógłbym Ciebie umieścić w tekście po pewnym temperowaniu.
 
Sajback Claus: niestety, ale motywu ze Starswirlem nie mogę wstawić, bo akcja u mnie dzieje się jakieś 1500 lat po jego śmierci. Jednak poza tym byłby z niego dobry grenadier pancerny.
 
PlaguePony - prosiłbym o jakiś ładny link, abym miał wszystkie OC w tym jednym temacie :)
 
 
Bez powyższych OC lista wygląda następująco:
 
Wykorzystane cudze OC w kolejności alfabetycznej:
 
® - oznacza, że postać stworzył ktoś inny, a ja jedynie ją zaadaptowałem. Brak tego symbolu oznacza, że postać została stworzona przeze mnie i jedynie inspirowałem się kimś innym.
 
Autor/postać
 
Azbest – Azbestczenko 
 
Dziu – White Feather®
 
Foley – Nighthawk®
 
Gravis – Gravis®
 
Jarwin – Jarwin 
 
Keterina – Kather
 
Korn – Korn
 
Korsarz – Corsair®
 
Kryzalis – Redi®
 
Littlebart – Lilly®
 
Litwa – Letvae
 
Lyczy – Nerdy® 
 
Mak – Lilith® 
 
Marf – Marfless®
 
Martino – Königtiger®
Martino – Gloriouss® 
 
Mentos – White Fire®
 
Olga – Nocturna 
 
Orangutanek – Kim Dzong Kuń
 
Pingot – Pingotow
 
Purerace – Kubaz
 
Redzim – Crystal Redzim®
 
Rudy – Rustery®
 
Ruhisu – Brave Wing®
Ruhisu – Ruhis®
 
Skradacz – Stealhy Creeper (Stealher)
 
Zandi – ?®
 
Link to comment
Share on other sites

Eternal: z zebrą jest problem, bo w moim uniwersum nie mają one za dużo do gadania. Ona bardziej nadawałaby się do planowanego w przyszłości spin-offu o Afrikakorps i Daring Do. Ale póki co może być po prostu jako zamorski ochotnik? W służbie III Rzeszy walczyło pół świata, to i Equestria może mieć ochotników z daleka, biorących udział w "krucjacie antysombryjskiej".

 

Jasne że może być, zrób co zechcesz z moją OC. Widzisz ją jako postać z wysoką rangą? Ok. Chcesz ją umieścić w czymś na wzór karnego batalionu? Nie ma problemu. Może widzisz ją po stronie Sombry? Też może być, róbta, co chceta :)

Edited by Eternal
Link to comment
Share on other sites

Ogółem fajnie wszystko wytłumaczyłeś i mi się podoba, może nawet się spotkamy :) Propo OC Eternala sądzę, że nie jest to problem, kiedyś czytałem ciekawą książkę o walkach pod Aachę spisaną z pamiętnika dowódcy Tygrysa II ( Waffen SS), gdzie jeden z załogantów okazał się pół Żydem (chciał się sam za to zabić), możesz użyć też tego typu wątku. Mówiąc o samolocie poproszę 2x30mm na silniku, 2x podwieszane pod skrzydłami 30mm, 4x 7,92mm i silnik z Kurfürsta

Edited by Flippyn
Link to comment
Share on other sites

Takie pytanko: pegazy mogą służyć tylko w lotnictwie, czy może być tak, by pegaz był grenadierem pancernym?

Nie nie.

 

Pegazy NIE MOGĄ walczyć na U-Bootach, bo stworzenia żyjące w powietrzu dostałyby klaustrofobii. Tak samo nie lubią czołgów, ale np. artyleria samobieżna (Wespe, Hummel) już jest ok.

 

Ale tylko pegazy mogą służyć w jednostce Rainbow Dash, bo RD jest cholerną rasistką  :rainderp:

 

 

 

 

Ogółem fajnie wszystko wytłumaczyłeś i mi się podoba, może nawet się spotkamy :) Propo OC Eternala sądzę, że nie jest to problem, kiedyś czytałem ciekawą książkę o walkach pod Aachę spisaną z pamiętnika dowódcy Tygrysa II ( Waffen SS), gdzie jeden z załogantów okazał się pół Żydem (chciał się sam za to zabić), możesz użyć też tego typu wątku. Mówiąc o samolocie poproszę 2x30mm na silniku, 2x podwieszane pod skrzydłami 30mm, 4x 7,92mm i silnik z Kurfürsta

Nie znam się na samolotach. Zobaczę w książce co to za typ i Ci powiem. Generalnie wersje pokładowe nie mogły być za ciężko uzbrojone, aby maksymalnie skrócić ich rozbieg. Sądzę, że wersja pokładowa R to będzie przerobiona wersja E, E3. Albo G.

Link to comment
Share on other sites

Więc oto moja postać:

Imię: Silver Wing

Płeć: ogier

Rasa: pegaz

Wygląd: Średniej budowy ciała. Czarna grzywa i ogon. Oczy brązowe. Reszta ciała jasnoszara, wręcz srebrzysta, czym zresztą zasłużył sobie na swoje imię. Jego Znaczek to rozwiewające się chmury, co przedstawia jego odziedziczony po ojcu talent do pracy w ekipie pogodowej.

 

Silver urodził się i żył w mieście Baltimare, gdzie pracował jako członek patrolu pogodowego. Gdy wybuchła wojna, zaciągnął się do equestriańskiej armii, by bronić swojego kraju, przeżyć wojenną przygodę, i po prostu dlatego, że zaciągnęła się większość jego znajomych.

Z charakteru jest nonszalancki, raczej luźno podchodzący do życia, bywa też porywczy i niecierpliwy. Nie przejawia wielkich ambicji w pięciu się na szczyt. Lubi ryzyko i wyzwania, czasem jednak bierze na siebie więcej, niż jest w stanie udźwignąć. Często patrzy na świat ironicznie i z dystansem, rzucając często rozmaite uwagi. Potrafi wykonywać rozkazy, jednak często zdarza mu się realizować je po swojemu, co nieraz już wpędziło go w kłopoty. Miewa słabość do alkoholu, który jeszcze bardziej wzmaga w nim pochopność i ryzykanctwo. Jest towarzyski, ale gdy ma do wykonania ważne, wymagające skupienia zadanie, woli działać sam. Gdy sprawy stają się wyjątkowo poważne, potrafi porzucić swoje luźne, ryzykanckie podejście do spraw, wziąć się w garść kopyto i zrobić, co trzeba. Nie posiada jednak wielkich talentów przywódczych.

 

Walczy oczywiście po stronie Equestrii. Nie chciałbym robić z niego lotnika, ale skoro pegazy nie są zarezerwowane do Luftmare, to widziałbym go w roli grenadiera pancernego. Mógłby zostać tam przydzielony np. z powodu nadmiaru rekrutów do lotnictwa, do którego chciał się początkowo dostać (aczkolwiek w gruncie rzeczy nie robi to bohaterowi wielkiej różnicy).

Link to comment
Share on other sites

Hmmm moja postać nie jest OP raczej jest zakompleksionym komunistą z kompleksem wyższości i lubiącym patrzyć jak ktoś cierpi (tak to dziwne). Wady jakie może mieć to jakie wymyślicie, ale ktoś kto lubi patrzyć na krew musi mieć mocne nerwy, a że jest nieobliczalny to może służyć w powieści jako też koleś od przesłuchań, lub walczyć na froncie na ziemi.

Edited by Destroid.Brony
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...