Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

11 godzin temu BiP napisał:

Ciekawe, czy Twilight ze świata ludzi, poderwie chłopaka Twilight ze świata kucyków :rarity5: ...

Flasha? Ja bym bardziej obstawiał, że będzie coś między nią, a tym obozowym (wiedzie może jak się nazywa?).

Póki co mogę wywnioskować niestety, że księżniczka Twy raczej się nie pojawi, a i Sunset raczej nie zobaczymy jako kucyka. :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Gringo37 napisał:

Póki co mogę wywnioskować niestety, że księżniczka Twy raczej się nie pojawi,

To jest raczej pewne, ponieważ poprzednia część sobie poradziła bez niej, nawet nie było żadnej wstawki ze świata kucyków, jak w 2 pierwszych częściach. Po za tym, jest już Twilight ze świata ludzi, więc nie może pojawić się druga Twilight z tego samego powodu, dla którego nie mogły pojawić się tam reszta Mane6 ze świata kucyków w poprzednich częściach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekamy na Sunset Shimmer ze świata ludzi, ale to pewnie będzie temat na 5 część.

EDIT. Ktoś wie jaki będzie temat filmu o kucykach w 2017 roku? Może tam pojawi się Sunset...

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Bronek napisał:

EDIT. Ktoś wie jaki będzie temat filmu o kucykach w 2017 roku? Może tam pojawi się Sunset...

Czytałam gdzieś ,że w tym filmie Mane 6 musi odszukać taką morską syrenę która przypomina konia(zapomniałam jak to się nazywa), więc prawdopodobnie Sunset nie będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Czaka napisał:

Ymm w jaki sposób mam edytować bo nie rozumiem co złego zrobiłam :/ (jestem nowa na forum)

Pod swoim postem masz opcję edytuj. Skoro jesteś nowa to przeczytaj regulamin. Nikt tego nie robi i potem 'co złego zrobiłam'. Nie można pisać 2 postów pod rząd. Trzeba edytować poprzedni.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Bronek napisał:

Pod swoim postem masz opcję edytuj. Skoro jesteś nowa to przeczytaj regulamin. Nikt tego nie robi i potem 'co złego zrobiłam'. Nie można pisać 2 postów pod rząd. Trzeba edytować poprzedni.

Aha,dobra dzięki.Będę już czytała regulaminy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

10.08.2016 at 10:41 Bronek napisał:

Wciąż czekamy na Sunset Shimmer ze świata ludzi, ale to pewnie będzie temat na 5 część.

EDIT. Ktoś wie jaki będzie temat filmu o kucykach w 2017 roku? Może tam pojawi się Sunset...

Jeśli pojawi sie Sunset Shimmer ze świata ludzi, to w 7 sezonie My little Pony musielibyśmy zobaczyć kucykową Sunset Shimmer :P

Jak dla mnie brzmi to ciekawie. W sumie zawsze na to czekałem. Jednak z tego co widzę faktycznie, możemy to zobaczyć dopiero w następnym roku. Z drugiej storny pamiętajmy, że te spoilery to urywki które mają nie pokazywać najważniejszych rzeczy bo to zepsułoby cały efekt w dniu premiery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Dabrowski napisał:

Z drugiej storny pamiętajmy, że te spoilery to urywki które mają nie pokazywać najważniejszych rzeczy bo to zepsułoby cały efekt w dniu premiery

Coś tak ważnego byłoby gdzieś zapowiedziane. To tak jakby nie wspominać o Sci-Twi przed 3 częścią. Gdzieś wcześniej już pisałem, że przewiduję zapowiedź z ludzką Sunset pod koniec filmu (tak jak to było z Sci-Twi na koniec 2 części).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Bronek napisał:

Coś tak ważnego byłoby gdzieś zapowiedziane. To tak jakby nie wspominać o Sci-Twi przed 3 częścią. Gdzieś wcześniej już pisałem, że przewiduję zapowiedź z ludzką Sunset pod koniec filmu (tak jak to było z Sci-Twi na koniec 2 części).

Przykre. Ja naprawdę bym zobaczył Sunset w kanonicznym mlp :(. A przy 3 części też były takie teorie :P. Wszystko rozwiąże się jednak w październiku. Jak to mówię często przy polityce na HoI IV : ,,We will see" :P Lubię te słowa.

 

Mimo wszystko pamiętaj że głównym tematem nowego filmu nie będzie Sunset Shimmer tak jak Sci-Twi była w części 3 :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam jakiejś wielkiej podjarki kiedy ma być nowe EG... nie lubię tej serii. To znaczy ... jest całkiem dobrze, fajnie się ogląda itd. W tej kwestii nie można niczego zarzucić. Ale mi się cholernie nie podoba założenie tego filmu. MLP w ogóle jest dziewczęce ale ma w sobie to "coś" przez co w ogóle istnieje fandom ale to EG to już dla mnie trochę przesada. Btw. dlaczego wielką krainę Equestrię ktoś przyrównał w alternatywnym świecie do liceum ? Gdzie tu sens ? W Equestrii bohaterki są przecież dorosłe a w EG zrobili z nich typowe nastolatki w dodatku wyglądające jak pokraki xD I każda musi mieć te zasrane wysokie buty. To mój pogląd, jak ktoś lubi EG to dobrze bo gdyby ludziom wszystko się podobało to żylibyśmy w raju :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Vezz napisał:

Btw. dlaczego wielką krainę Equestrię ktoś przyrównał w alternatywnym świecie do liceum ? Gdzie tu sens ? W Equestrii bohaterki są przecież dorosłe a w EG zrobili z nich typowe nastolatki

W sumie racja, mogliby zrobić z nich dorosłe pracujące kobiety, ale dzieciom bliższe byłyby perypetie szkolne, a nie świat dorosłych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EG istnieje głównie po to aby zarobić na modzie związanej z Monster High co już samą swoją tematyką (szkoła i psiapsiuły) ma przyciągnąć młodą żeńską widownie. Zresztą nawet gdyby nie to - MLP to nadal seria przeznaczona dla dzieci i głównie dla nich (oraz ich rodziców - lets face it, to w końcu rodzice kupują dzieciom zabawki, filmy i gazetki związane z serialem) jest prowadzony cały marketing z tym związany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
godzinę temu Rapid napisał:

EG i EG, lepiej niech zrobią odcinek gdzie Sunset jest "taboretem" a nie kolejną część walą....

 

Niestety, ale Sunset stała się pewnym ważnym elementem tych filmów i bez niej fani mogliby poczuć pewien niedosyt, gdyby EG byłoby kontynuowane bez niej. Większość ogląda te filmy specjalnie dla niej, bo tylko tam występuję i jest to bardzo dobrze napisana postać przez te ostatnie 3 filmy. Osobiście nie obraziłbym się o powrót Sunset do Equestrii, ale z drugiej strony filmy straciłyby unikalną cząstkę, jeśli chodzi o bohaterkę. Krótko mówiąc, Ha$bro raczej się nie pokusi o taki zabieg. Chyba, że ...  

 

Najprędzej Sunset przeniesie się do Equestrii prosząc o pomoc kucykowe main6 i wróci z powrotem do świata ludzi, bo uzna to za jej prawdziwy dom (plus ma tam przyjaciółki, więc tym bardziej głupio do Equestrii ją przenosić) lub uzna, że Sci-Twalot może ją zastąpić i przeniesie się do kolorowych taboretów, ale obstawiałbym 1 opcję w jakieś 5 części, jeśli nadal EG będzie się sprzedawało :twilight4:, bo 2 opcja nie ma żadnych argumentów wspierających, poza animaticiem z wyciętych scen z 3 części, gdzie myślała o powrocie, a ostatecznie wyszło tak jak opisałem w 1 opcji :pinkiep:

 

Z drugiej strony te filmy to fajna odskocznia dla twórców, bo mogą w nich pozwolić sobie na inne pomysły niż w serialu. Filmy wciąż trzymają poziom. Zobaczymy jak będzie z Legend of Everfree :grumpytwi:.       

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz The Silver Cheese napisał:

 

Niestety, ale Sunset stała się pewnym ważnym elementem tych filmów i bez niej fani mogliby poczuć pewien niedosyt, gdyby EG byłoby kontynuowane bez niej. Większość ogląda te filmy specjalnie dla niej, bo tylko tam występuję i jest to bardzo dobrze napisana postać przez te ostatnie 3 filmy. Osobiście nie obraziłbym się o powrót Sunset do Equestrii, ale z drugiej strony filmy straciłyby unikalną cząstkę, jeśli chodzi o bohaterkę. Krótko mówiąc, Ha$bro raczej się nie pokusi o taki zabieg. Chyba, że ...  

 

Najprędzej Sunset przeniesie się do Equestrii prosząc o pomoc kucykowe main6 i wróci z powrotem do świata ludzi, bo uzna to za jej prawdziwy dom (plus ma tam przyjaciółki, więc tym bardziej głupio do Equestrii ją przenosić) lub uzna, że Sci-Twalot może ją zastąpić i przeniesie się do kolorowych taboretów, ale obstawiałbym 1 opcję w jakieś 5 części, jeśli nadal EG będzie się sprzedawało :twilight4:, bo 2 opcja nie ma żadnych argumentów wspierających, poza animaticiem z wyciętych scen z 3 części, gdzie myślała o powrocie, a ostatecznie wyszło tak jak opisałem w 1 opcji :pinkiep:

 

Z drugiej strony te filmy to fajna odskocznia dla twórców, bo mogą w nich pozwolić sobie na inne pomysły niż w serialu. Filmy wciąż trzymają poziom. Zobaczymy jak będzie z Legend of Everfree :grumpytwi:.       

Gdy w świecie ludzi rozpęta się iii wojna światowa, będzie miała przynajmniej dokąd uciec :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć wszyscy czekają na powrót Sunset do Equestrii to prawdopodobnie to nigdy nie nastąpi, a już napewno nie w serialu. Twórcy nie chcą, aby filmy miały wpływ na serial. No ostatecznie może być jakiś podobny motyw w 5 części. Widzę dwie możliwości:

1. Tak jak napisał @The Silver Cheese. Wystąpi jakieś nowe zagrożenie i Sunset przeniesie się do Equestrii, żeby poprosić Twilight o pomoc.

2. Odnajdzie się Sunset Shimmer ze świata ludzi i nasza Sunset będzie miała dylemat czy powinna wrócić do Equestrii.

Nie mogłaby wrócić na stałe do Equestrii, ponieważ zniknęłaby całkowicie z uniwersum. Nie byłoby jej ani w serialu, ani w filmach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...