Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

7 godzin temu Bronek napisał:

Widzę dwie możliwości:

1. Tak jak napisał @The Silver Cheese. Wystąpi jakieś nowe zagrożenie i Sunset przeniesie się do Equestrii, żeby poprosić Twilight o pomoc.

2. Odnajdzie się Sunset Shimmer ze świata ludzi i nasza Sunset będzie miała dylemat czy powinna wrócić do Equestrii.

Nie mogłaby wrócić na stałe do Equestrii, ponieważ zniknęłaby całkowicie z uniwersum. Nie byłoby jej ani w serialu, ani w filmach.

Pierwsza opcja brzmi prawdopodobnie. Fajnie byłoby zobaczyć Sunset ponownie jako kuca. Przecież o tym że jest kucem wiemy raptem z 1 minuty filmu. :P 

Druga możliwość jak dla mnie mało prawdopodobna. Mamy już 2 Twilight. O ile przynajmniej jedna przez większość czasu jest w Equestrii i widać 1 Twi to Hasbro musiałoby się nagłówkować jakby tu umieścić drugą Sunset w tym samym świecie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.08.2016 at 01:21 Vezz napisał:

Może i tak ale przecież jesteśmy jeszcze my... przecież wszyscy są świadomi że mlp ma dorosłych fanów a oni ostatnio nawet nie starają się "puścić oczka" do bronych.. 

To jest to co ostatnio mnie trochę irytuje. 

Nie powinno cie irytować, gdyż jesteś tylko wtórnym widzem... Główny target się bardziej liczy. Bronies chyba zaczynaja mieć o sobie zbyt duże mniemanie :( TO NIE BYŁO I DE FAKTO, nie jest robione dla nas :( Taka prawda...

 

Sorry za spam, a co do tematu. Ludzka i kucza Twi, nie mogą się spotkać... Motyw "Powrotu do Przyszłości", konsekwencje mogłyby być tragiczne :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rosyjskim kanale broniaczy wyciekły wszystkie piosenki do 4 części filmu (jak to teraz piszę, to także Fiesta na swoim kanale udostępniła polskie wersje piosenek xD). Nie zapominajmy także o 11 minutowym Sneak Peaku w wersji angielskiej, a także niedawno opublikowanej wersji polskiej. Oczywiście wszystko to SPOILERY :yay: :suspicious:!!!

Piosenki (ang):

Spoiler

 

 

 

Piosenki (pl):

http://www.fge.com.pl/2016/09/legend-of-everfree-nadchodzi-soundtrack.html

 

Sneak Peak (ang):

Spoiler

 

 

 

Sneak Peak (pl):

http://www.fge.com.pl/2016/09/news-klipy-z-legendy-everfree-w.html

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Niklas napisał:

Czy już cały film wyciekł przez tego sneak peeka i dotychczasowe trailery? :rainderp: 

 

Jeśli dobrze pamiętam jak było zapowiadane Friendship Games, to wypuścili 8 minutowca z piosenką. No i byliśmy raczeni 2 - 3 minutowymi ekstra filmami opowiadające akcję, przed 3 częścią. Tutaj dali tylko te 11 min filmu. Na szczęście Hasbro nie jest na tyle rypnięte aby udostępnić cały film :yay:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Silver Cheese Nie mogę powiedzieć, że wyciekł soundtrack...

Bo dziś rano (ok. 5tej) został on oficjalnie wydany na m. in. iTunes.

Wersja angielska: https://itunes.apple.com/pl/album/equestria-girls-legend-everfree/id1150116483?l=pl

Wersja polska: https://itunes.apple.com/pl/album/equestria-girls-legend-everfree/id1150105292?l=pl

Jeśli ktoś chce wydać pieniądze na wspieranie filmu, to czemu nie?

Spoiler

Musiałem się powstrzymać od krzyczenia OBJECTION i TAKE THAT.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu CourtroomShuttle napisał:

@The Silver Cheese Nie mogę powiedzieć, że wyciekł soundtrack...

Bo dziś rano (ok. 5tej) został on oficjalnie wydany na m. in. iTunes.

 

To jeszcze lepiej. Mi Youtube w preferowanych wyświetlił takie wideo i myślę, sobie że przeciek, ale najwidoczniej Hasbro udostępniło oficjalnie muzykę z filmu :rdblink: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.09.2016 at 16:00 Bronek napisał:

I teraz mam dylemat. Lubię kucową muzykę i teraz nie wiem, czy sobie to odsłuchać czy zaczekać do premiery. Będzie mnie korciło, ale chyba wolę usłyszeć te piosenki w filmie.

 

Mam to samo, ale ja poczekam do tego 1 października. 24 września nie chce mi się słuchać po portugalsku :yay: .

Edytowano przez The Silver Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minuty temu Artem napisał:

 

Wait .... to w końcu po angielsku gadali czy po portugalsku w tej brazyliskiej emisji ???

 

Wyciek czy jednak Ha$bro nas strolowało i puściło po angielsku w Brazylii :suspicious:?

Edytowano przez The Silver Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minuty temu The Silver Cheese napisał:

 

Wait .... to w końcu po angielsku gadali czy po portugalsku w tej brazyliskiej emisji ???

 

Wyciek czy jednak Ha$bro nas strolowało i puściło po angielsku w Brazylii :suspicious:?

 

Podczas emisji była udostępniona również angielska ścieżka dźwiękowa* ;) (normalna praktyka w cyfrowej telewizji)

Edytowano przez Artem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Prowokator napisał:

Jeśli masz na myśli tą z Pinkie, która krąży na necie to ok xd

Jednak zastanawia mnie ta scena, bowiem jest tylko potwierdzeniem kolejnej części i kolejnego sezonu :)

 

[Wypowiedź zawiera spoilery]

 

Spoiler

 

No, to jest największa zagadka, bo okazuje się, że magia z Equestrii (nie wiadomo od kogo) potrafi przemieniać ludzi w złodupców, w zależności od ich charakterów i celów jakimi się kierują. Element Magii Twi w koronie przemienił Sunset w demonicę, bo chciała więcej potęgi i magii. Nadmiar magii zgromadzonej przez Sci-Twi, jej niepewność, strach, pobudzanie przez dyrektor Cinch sprawiło, że stała się Midnight Sparkle. Teraz z Glouriosą jest podobnie. Zatraciła się w magii, za wszelką cenę chce uratować obóz, aż tak, że uznała magię za jedyne wyjście i rozwiązanie kłopotów. 

 

Można powiedzieć, że magia equestriańska to nieprzewidywalne źródło dla ludzi, które zależy od uczuć i zachowań, bo kuce potrafią nad tym zapanować. Pytanie tylko przez kogo ta magia została wyzwolona, bo Sunset wyraźnie mówi, że Glouriosa została skażona przez "coś", a nie magię jako taką. Coś się szykuję :twilight8:.        

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...