Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

W sumie tak bardziej się zastanawiając, to w możliwej 5 części byłaby spora szansa na powrót Sunset Shimmer do kucykowej formy. Czemu?

 

Magia wydobyta ze zniszczonego portalu musiała do kogoś należeć. Dowiemy się tego pewnie w finale 6 sezonu. Do tej pory każdy film EG opierał się na wydarzeniach z finału z sezonów MLP:FiM. Wtedy przerodziła mi się myśl, że taka niekontrolowana magia mogłaby przemieniać dosłownie każdego człowieka na swojej drodze, dopasowując się do jego emocji (tak trochę scenariuszem Miraculum mi zapachniało :twiblush:) i siłą rzeczy main7 lub sama Sunset musiałaby wrócić do Equestrii, aby zwalczyć źródło tej niekontrolowanej magii, aby uratować ludzi przed staniem się magicznymi istotami. Scenariusz mógłby taki zaistnieć.

Edytowano przez The Silver Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to nie oglądałem jeszcze Legends of Everfree, więc mogę czegoś nie wiedzieć, ale i tak się wypowiem.

Jakby w 5 części Sunset miała wrócić do Equestrii, to i tak nie byłoby to głównym tematem filmu. Dlaczego? Otóż Equestria Girls to seria o świecie ludzi. Film nie może być o kucykach. Owszem były sceny z Equestrii, ale bardzo krótkie w porównaniu do całego filmu. Wniosek: jakby w 5 części wystąpił wątek powrotu Sunset do Equestrii to byłoby to takie wydarzenie w tle. Przykładowo - na początku filmu Sunset wyrusza do Equestrii, cały film jej nie ma i dopiero na końcu wraca. Wiem, że nikt nie chciałby zobaczyć czegoś takiego, ale innej opcji nie ma.

No może jest jeszcze jedna: film połączy się z serialem. Choć twórcy nie chcą, aby film wpływał na serial to mam jeszcze nadzieję, że zmienią zdanie. Wyobraźcie sobie temat na 7 sezon: powrót Sunset Shimmer do Equestrii. Wielu broniaczy (w tym ja) posrałoby się ze szczęścia.

 

Edytowano przez Bronek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2017 roku wychodzi My Little Pony: The Movie. Wątpię, że Hasbro zbierze się, by zrobić jednocześnie duży oficjalny film i kolejną część EG. 

Nie oglądałem (jeszcze) nowego filmu, ale jeżeli będzie więcej niewiadomych, tak jak w 3. części, to można się spodziewać powrotu Sunset. Hasbro musiałoby tylko wymyślić, jak umieścić główną bohaterkę z filmu w serialu. Z tego co widzę, nie ma żadnych otwartych odniesień między serialem, a EG, jak chociażby w produkcjach Marvela, które w mniejszym bądź większym stopniu tworzą logiczną i spójną całość. 

8 godzin temu Bronek napisał:

Powrót Sunset Shimmer do Equestrii. Wielu broniaczy (w tym ja) posrałoby się ze szczęścia.

Ja też! :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nie będzie 5 części w przyszłym roku (pewnie film MLP ważniejszy), ale mamy pewność, że Ha$bro nie zamierza kończyć z EG (3 speciale, brzmi ciekawie :twilight4:):

 

Spoiler

Capture.PNG

 

Zastanawia mnie ostatnie zdanie, bo twórcy mówią o pokazywaniu nowych miejsc w swoich produkcjach. Może przyszłe EG nie będzie oscylowało wyłącznie przy liceum Canterlot, ale może, tak jak 4 część, w innych miejscach :twilight2:.

Edytowano przez The Silver Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dwie rzeczy są raczej pewne. Sunset nie wróci do Equestri w tym roku oraz nie zobaczymy Sunset ze świata ludzi. 3 specjale po 20 minut są raczej za krótkie na ten wątek mimo, że Hasbro ma dość dobry rozkład do połączenia tego z MLP:FiM: 7 sezon MLP:FiM, pełno metrażowy film MLP:FiM i 3 specjale z Equestria Girls, filmu z uniwersum EqG nie ma się co spodziewać raczej skoro są te 3 specjale. W specjalach raczej zobaczymy drobne problemy z magią która wyciekła przez portal oraz zwykły dzień z ich życia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.10.2016 at 12:31 Talar napisał:

Znaczy, że co? Wszystkie na raz?

 

Prawdopodobnie ;P

Cytuj

Three 22-minute specials, which take place after the events in the Legend of Everfree film, are set to be released beginning in 2017.

 

Edytowano przez Artem
fixed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
7 minut temu Cheese napisał:

 

Filmu nie zapowiedziano, ale mają być 3 special'e, które mają trwać podobnie co zwykły odcinek MLP. Niestety, ale na chwilę obecną Hasbro nie dało nic związanego z tymi specialami :ajsleepy:.

Mam nadzieję, że będzie. Ostatnio mnie to tak wkręciło, że ciągle to oglądam :ohmy:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 specjale to będzie niesamowite naprawdę będę oczekiwał tego 7 sezonu z nie cierpliwością. Szkoda że jednak nie Sanset nie wraca do Equestri ale będe tego oczekiwał jak to jeden z wielu fanów  Sunset. A te nowe miejsca może w nich będą kolejne osoby jak Gloriosa żeby im pomóc z ich problemami emocjonalnymi jak i tym samym z magicznymi lecz tylko czekaci na odpowieci .  Kto wie co jeszcze wydostanie się z tego portalu,licho wie. Może będzie ciężko dla men 7 ciężko z tym się zmierzyć ale dopóki są razem dadzą rade sprostać wszystkiemu. Wiem że to przesłodzone ale naprawdę wyczuwam się w to co pisze o sprawach związanym z tym światem jak i oczywiście z Equestrią:fluttershy4:.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu Fayer Storm 26 napisał:

3 specjale to będzie niesamowite naprawdę będę oczekiwał tego 7 sezonu z nie cierpliwością. Szkoda że jednak nie Sanset nie wraca do Equestri ale będe tego oczekiwał jak to jeden z wielu fanów  Sunset. A te nowe miejsca może w nich będą kolejne osoby jak Gloriosa żeby im pomóc z ich problemami emocjonalnymi jak i tym samym z magicznymi lecz tylko czekaci na odpowieci .  Kto wie co jeszcze wydostanie się z tego portalu,licho wie. Może będzie ciężko dla men 7 ciężko z tym się zmierzyć ale dopóki są razem dadzą rade sprostać wszystkiemu. Wiem że to przesłodzone ale naprawdę wyczuwam się w to co pisze o sprawach związanym z tym światem jak i oczywiście z Equestrią:fluttershy4:.

Ja mam nadzieję, że wróci Księżniczka Twilight Sparkle i będzie z Flash'em... oraz czekam z niecierpliwością na  te 3 specjale i 5 część (jeżeli powstanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pewne że będzie piąta części.Bo w takim momencie w jakim twórcy zakończyli film jest nie możliwe żeby tak zakończyć.No moim zdaniem Twilight ze świata kucyków pewnie nie wróci bo jest tam Twilight która z tąd pochodzi.Więc to jest niezbyt możliwe no przepraszam ale taka prawda ponieważ ona ma swoje życie w Equestri więc nie ma co tego bardziej mieszać.A wogule Flash zaczął się przestawiać do Sunset czego mu nie życzę że by mu się udało zyskać jej uczucie bo dla niej Flash wogole nie podobał się jej i nie wiem by te uczucia się zmieniły co do niego bo moim zdaniem nie pasują do siebie.Tak dla jasności to nie jest mój wymysł sama Sunset cytowała w filmie Rainbow rock że on się jej nie podoba.A takie pytanie oglądałaś film Legend of Everfre  bo potkońec pokazano  wyrwe na pedostale pomniku wondercolta.Z wyrwy z emitowała magia z Equestri więc to wskazuje na ciąg dalszy EG a jak wiesz wszystko to przepraszam bo nie wiem czy pytasz się bo nie jesteteś pewna.Jak coś to przepraszam najwyżej potraktuj to jako przypomnienie.

Edytowano przez Fayer Storm 26
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...