Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Mam złe przeczucia co do tego filmu. Coś czuję, że Sunset Shimmer pójdzie w kąt i film będzie przesadnie skupiony na Sci-Twilight, której szczerze nie lubię. Według opisu: "Twilight Sparkle musi opanować swoje nowe magiczne zdolności, aby ocalić obóz". Opis trochę mnie zniechęca, ale mam nadzieję, że będe zadowolony z filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu Bronek napisał:

Mam złe przeczucia co do tego filmu.

... Nie mam pytań na takie podejście :PP Film nawet jeszcze nie wyszedł, a ty już masz złe przeczucia xDD

 

33 minuty temu Bronek napisał:

 Sunset Shimmer pójdzie w kąt

może sobie iść nawet w dwa kąty, ale mi wystarczy screen z filmu, na którym była pokazana w takiej seksi piżamie i już mi nic więcej nie trzeba :D :D:D

 

A co do mnie, to ja nie mam ani złych, ani dobrych przeczuć :D Mam tylko nadzieję, że "Legend of Everfree" będzie tak zajebiste, jak "Friendship Games",. który to spin-off jest według mnie najlepszy, ze wszystkich EG, jakie wyszły :D

 

I możecie sobie gadać (to do innych tak myślących, nie do kolegi wyżej), że cała seria EG to rak, mutanty i tak dalej :P Ja i tak będę to oglądał, bo kocham Sunset <3

Jest postacią dynamiczną (wiele jest takich nie tylko w EG, tylko w całym MLP) i bardzo mi przypomina mnie :P Też chciałem być kiedyś popularny na siłę... "Gdy zagubiłam się i straciłam w życiu sens, wasza cudowna przyjaźń ocaliła wtedy mnie..."... Coś pięknego.. Mega przekaz... Mam nadzieję, że w najnowszej części też przekazu nie zabraknie :D

 

Ps. A tak BTW: kiedy to wychodzi?

Pzdr :D

Edytowano przez Mates
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay przedtem się obawiałem że będzie to film o niczym i przeforsowany, ale nowy trailer mnie przekonuje że nie ma się o co martwić:

http://www.equestriadaily.com/2016/07/trailer-for-legend-of-everfree-from.html#more

 

Zapowiada się bardzo ciekawa historia i fajnie pokazana przygoda Mane 6 KHY KHY Mane 7 i reszty. Wiele nie zdradza ten trailer, ale znowu czuję to podniecenie przed czymś nowym kucowym :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Mates napisał:

Film nawet jeszcze nie wyszedł, a ty już masz złe przeczucia xDD

Złe przeczucia mam czytając opisy filmu. Jeszcze jutro obejrzę ten nowy trailer to może mnie jakoś pocieszy, bo dzisiaj to idę spać.

 

2 godziny temu Mates napisał:

 "Gdy zagubiłam się i straciłam w życiu sens, wasza cudowna przyjaźń ocaliła wtedy mnie..."...

Kocham ten kawałek :D

 

2 godziny temu Talar napisał:

Ale ja chce powrót Dazzlingów plsssssssssssssssssss ;(((((((((((((((((((((((((

Już wcześniej pisałem, że nie ma szans na powrót Dazzlingów, ale teraz sam nabieram ochoty na ich powrót. Widzę, że jakaś rola w filmie dla nich by się jednak znalazła.

 

2 godziny temu FrozenTear7 napisał:

Może się pojawią jako jakaś grupka bardów na wakacjach na campingu obok i wszyscy się spotkają :kappa:

Tylko, że Dazzlings nie umieją śpiewać bez medalionów. Chyba, że je sobie naprawią XD. Szanse na pojawienie się Dazzling są nikłe, a nawet bliskie zeru. O czymś tak ważnym byłoby gdzieś wspomniane. No ale wiadomo - mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu nowego traileru coś czuję, że nowa część EG będzie miała kiepską muzykę. 

10 godzin temu Bronek napisał:

Złe przeczucia mam czytając opisy filmu. Jeszcze jutro obejrzę ten nowy trailer to może mnie jakoś pocieszy, bo dzisiaj to idę spać.

 

Kocham ten kawałek :D

 

Już wcześniej pisałem, że nie ma szans na powrót Dazzlingów, ale teraz sam nabieram ochoty na ich powrót. Widzę, że jakaś rola w filmie dla nich by się jednak znalazła.

 

Tylko, że Dazzlings nie umieją śpiewać bez medalionów. Chyba, że je sobie naprawią XD. Szanse na pojawienie się Dazzling są nikłe, a nawet bliskie zeru. O czymś tak ważnym byłoby gdzieś wspomniane. No ale wiadomo - mogę się mylić.

Każdy jeden śpiewac może. Trochę lepiej lub gorzej. XD A po co naprawiać medaliony? Na allegro można kupić wszystko to niech nowe załatwią. Proste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Zandicus Noctis Admirator napisał:

(czy mi się wydaje czy nasz Wymiar zaczyna przypominać Obóz dla Uchodźców)

Zgadzam się. Pewnie w Equestrii uważają, że nasz wymiar jest tak zdegenerowany, że ich "śmieci" nie mogą go jeszcze bardziej popsuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Krisu napisał:

Zgadzam się. Pewnie w Equestrii uważają, że nasz wymiar jest tak zdegenerowany, że ich "śmieci" nie mogą go jeszcze bardziej popsuć.

Cóż mam na ten temat pewną teorię związaną z pewnym Draconequsem, ludzie bowiem według pewnych mitów powstali z chaosu i to co się dzieje na Ziemi tylko to potwierdza, ale z tym brakiem wpływu i większym popsuciem bym polemizował, przecież gdyby tak było Odyseusz nie musiałby przywiązywać się do masztu a syrenka warszawska to niby bajka, ale gdyby tak dolepić to do EG (oczywiście jeśli założymy, że istnieje wymiar Euqestriański ) to mamy pewną logikę z resztą ludzie u swoich początków oddawali cześć naturze, którą personalizowali po imieniem Gaia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motywy harcerskie mnie nie porywają zbytnio, acz pewnie będzie dużo uroczych ujęć dziewczyn w fajnych ciuchach :twilight4:Widzę, że czarnym charaktrem, bądź nie czarnym będzie strzyga, bądź inny stwór z polskiej mitologii.:sjf1O:

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w skrócie:

Sci-Twilight pochłonęła duuuużą ilość magii i nie potrafi teraz nad nią panować. Szkoła jedzie na obóz. Ktoś opowiada legendę o Gai z lasu Everfree. Okazuje się, że legenda jest prawdziwa. Oczywiście Gaja ma jakiś problem do obozu. Sci-Twilight opanowuje swoją moc i wspólnie z Sunset Shimmer oraz pozostałymi przyjaciółkami wygrywają z Gają w końcowym epickim "fight'cie".

Żyli długo i szczęśliwie.KONIEC.

 

(Nie wiedziałem jak napisać Gaja, więc mnie nie hejtujcie.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.07.2016 at 13:43 bleflar2 napisał:

Czy mi się wydaję czy z części na część Equestria girls jest coraz mniej beznadziejne?

 

Owszem.

Cały czas jednak (może poza 2 częścią) cierpią na zbyt krótki finał. Bo pokonanie wroga zajmuje im raptem chwilę, w porównaniu do tej całej budowanej otoczki przez cały film. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.07.2016 at 10:49 Niklas napisał:

Cały czas jednak (może poza 2 częścią) cierpią na zbyt krótki finał.

To prawda. Hasbro mogłoby wysilić się i przeciągnąć finałowy wątek. Jak w anime. Tam czasami w serialach ciągną tak długo, że oglądać się nie chce.

A tak z innej beczki, myślicie, że będzie 5 część EG?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Gringo37 napisał:

Tam czasami w serialach ciągną tak długo, że oglądać się nie chce.

Pewnie dlatego nie przeciągają tego, po za tym każda dodatkowa minuta animacji, to spore dodatkowe koszty, dlatego też tną wszędzie gdzie się da.

10 minut temu Gringo37 napisał:

A tak z innej beczki, myślicie, że będzie 5 część EG?

Pewnie tak, ale to się zobaczy po czwartej części...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu BiP napisał:

Pewnie dlatego nie przeciągają tego, po za tym każda dodatkowa minuta animacji, to spore dodatkowe koszty, dlatego też tną wszędzie.

Wydaje mi się, że Hasbro jest raczej jedną z tych wielkixh korporacji, którym nie brakuje hajsu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Gringo37 napisał:

A tak z innej beczki, myślicie, że będzie 5 część EG?

W 2017 ma być chyba pełnometrażowy film o kucykach, więc mogą zrobić sobie przerwę od Equestria Girls.

38 minuty temu Gringo37 napisał:

Wydaje mi się, że Hasbro jest raczej jedną z tych wielkixh korporacji, którym nie brakuje hajsu.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ci, którzy mają dużo hajsu, to chcą go jeszcze więcej. Mogliby pozostawić tą samą długość filmu, ale zmienić balans między rozpoczęciem, rozwinięciem, a zakończeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minuty temu Gringo37 napisał:

Wydaje mi się, że Hasbro jest raczej jedną z tych wielkixh korporacji, którym nie brakuje hajsu.

Co nie zmienia faktu, że będą tym hajsem walić na prawo i lewo, zwłaszcza jeśli chodzi o bajki dla dzieci, którym i tak wszystko jedno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tweetowi podanego dalej przez Rebbekę Shoichet, wiemy, jak wygląda okładka (prawdopodobnie):

F4aC1tM.png

 

Ponadto film będzie zawierać komentarze twórców, krótkie animacje z postaciami (jak w przypadku poprzednich dwóch części) oraz "animated bloopers" - czyli wpadki z planu xd

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Niklas napisał:

Dzięki tweetowi podanego dalej przez Rebbekę Shoichet, wiemy, jak wygląda okładka (prawdopodobnie):

F4aC1tM.png

 

Ponadto film będzie zawierać komentarze twórców, krótkie animacje z postaciami (jak w przypadku poprzednich dwóch części) oraz "animated bloopers" - czyli wpadki z planu xd

 

A wpadki z planu, w przypadku Friendship Games, były bardzo fajne i chętnie zobaczę z nadchodzącej 4 części.

 

No i dostaliśmy w końcu 1 sneak peak od Hasbro (czułem, że będzie, mówiłem xD) - nie powiem bardzo mi się spodobał :fluttershy4::

 

Spoiler

 

 

Edytowano przez The Silver Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...