Jump to content

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Serdecznie całą trójeczkę Zwą mnie Iron i czasu zajme wam troszeczkę Mnie to pytanie goni i męka od samego rana że może powstać z tego powierzchona rana Więc odpowiedzcie na pytanie moje Która jest najstarsza i prowadzi najdłużej podboje A teraz bez rymu by było wam łatwiej mnie zrozumieć Zastaniawiam sie ktura z was jest najstarsza i która najdłuzej czeka na swój znaczek

CMC Hay. AB:Czy to ty dowodzisz tą bandą krzyżowców? SB:Dlaczego nigdy nie używasz magi?Czy Rarity coś cię o niej nauczyła? Scootaloo: Po pierwsze:jesteś super Po drugie:masz jakieś hobby po za sportami ekstremalnymi?

Guest Zniszczyciel

Planujecie może rozbudowę domku na drzewie? Pomożecie też innym kucykom bez Cutie Marków zdobyć je, gdy same już swoje otrzymacie?

Mam pytanie do Scootaloo: Czy to, że w przeciwieństwie do innych małych pegazów, jeszcze nie potrafisz latać jest dla ciebie dużym utrudnieniem?Jak w takim razie dostajesz się do Cloudsdale?

Okej, teraz pytanie do każdej z osobna. AB - Myślisz że pokonałabyś Applejack w zbijaniu jabłek na czas, jak będziesz starsza ? Scoot - Jeśli lubisz extremalne sporty, to czemu nie zapiszesz się na Red Bull X-Fighters ? SB - Jak to jest być najsłodszą klaczką w CMC ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Discord Server

Przydatne Linki

• Regulamin Forum
  • Ogłoszenia
  • Ekipa Forum
  • Złóż Podanie

Partnerzy

• For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • 6pony