Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

W tym temacie zadajemy pytania do Cuite mark crusaders .

mozna zadawac pytania do jednej z nich jak i do calej 3.

nie zwlekajcie ... postaramy sie odpowiedziec na wszystkie wasze pytania! 

Witam Serdecznie całą trójeczkę Zwą mnie Iron i czasu zajme wam troszeczkę Mnie to pytanie goni i męka od samego rana że może powstać z tego powierzchona rana Więc odpowiedzcie na pytanie moje Która jest najstarsza i prowadzi najdłużej podboje A teraz bez rymu by było wam łatwiej mnie zrozumieć Zastaniawiam sie ktura z was jest najstarsza i która najdłuzej czeka na swój znaczek

CMC Hay. AB:Czy to ty dowodzisz tą bandą krzyżowców? SB:Dlaczego nigdy nie używasz magi?Czy Rarity coś cię o niej nauczyła? Scootaloo: Po pierwsze:jesteś super Po drugie:masz jakieś hobby po za sportami ekstremalnymi?

Wasza przyjaźń wytrzyma próbę gdy okaże się, że nie dostaniecie w tym samym momencie znaczków? Przechwałki, pójście na imprezę do Silver Spoon itp...

Guest Zniszczyciel

Planujecie może rozbudowę domku na drzewie? Pomożecie też innym kucykom bez Cutie Marków zdobyć je, gdy same już swoje otrzymacie?

Czy myślałyście nad sensem waszego życia, gdy zdobędziecie znaczki? Czy myślałyście w ogóle nad sensem egzystencji jako takiej?

Czy sądzicie że nie lepiej znaleść kogoś kto wam pomoże.Najllepiej kogoś dorosłego i spytać sie czy zauwarzyli lub pomoga w znaleźieniu waszych znaczków

Wydaje mi się, już to robiły i nic z tego nie wyszło. Ale czy czasem konkurs talentów mógłby być waszą szansą, gdyby każda z was zajeła się może... czymś innym?

Mam pytanie do Scootaloo: Czy to, że w przeciwieństwie do innych małych pegazów, jeszcze nie potrafisz latać jest dla ciebie dużym utrudnieniem?Jak w takim razie dostajesz się do Cloudsdale?

Czemu nie ogarniecie się i nie spytacie siebie nawzajem - "W czym według Was jestem najlepsza?" Byłyście tak blisko, przed Konkursem Talentów...

Do całej trójki - jaka była najdziwniejsza próba zdobycia swoich znaczków ? Macie może w planach jakieś psikusy dla Diamond Tiary i Silver Spoon ? Bo tak jak i wy, nie cierpię ich...

Okej, teraz pytanie do każdej z osobna. AB - Myślisz że pokonałabyś Applejack w zbijaniu jabłek na czas, jak będziesz starsza ? Scoot - Jeśli lubisz extremalne sporty, to czemu nie zapiszesz się na Red Bull X-Fighters ? SB - Jak to jest być najsłodszą klaczką w CMC ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...