Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Gość Kuba Marcinkowski

Kilka razy już usuwałem i pobierałem na nowo i nic to nie dało.

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

A jak mam go oczyścić czym. Mam pierwsze pobrać grę i ponownie uruchomić telefon???

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu fluttershypony napisał:

Czy dotarcie do zamku dwóch  sióstr w lesie everfree daje coś więcej poza zdobyciem kolejnego składnika do zrobienia totemu

 

Ktoś już odpowiedział, ale w razie gdybyś nie widziała: odblokowuje nam możliwość walki z Tirekiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamek w lesie. Pojawił się tirek. Mam za zadanie go zwalczyć 3 razy w ciągu doby . To wystarczy, by go pokonać? Ile razy będę musial go zwalczać elementami harmonii? Dużo elementów będę musiał zużyć?  Dostałem już dwa klucze do skrzynki. Kiedy dostanę następne? Muszę czekać czy mam coś robić by szybciej je otrzymać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu fluttershypony napisał:

Mam zamek w lesie. Pojawił się tirek. Mam za zadanie go zwalczyć 3 razy w ciągu doby . To wystarczy, by go pokonać? Ile razy będę musial go zwalczać elementami harmonii? Dużo elementów będę musiał zużyć?  Dostałem już dwa klucze do skrzynki. Kiedy dostanę następne? Muszę czekać czy mam coś robić by szybciej je otrzymać?

 

Starczy tyle czasu o ile ci się nie zapomni oczywiście :v Potrzebować będziesz całej masy elementów harmonii, a kolejne klucze o ile pamiętam dostaje się w miarę wykonywania questów z Tirekiem. Pewnie jak go pokonasz to po jakimś czasie pojawi się klucz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Gameloft właśnie sprzedaje sklepik który produkuje... klejnoty (!). Z tego co jest na reddicie można dostac klejnocik co 6 godzin. Plus filmiki wiec można spokojnie 5 dziennie wyciagnać. A ponoc to nie jedyny sklepik z klejnotami (są podobno 2 jeszcze i jeden z nich był do wydropienia w evencie z spikiem chyba) Problem nr 1: kosztuje to około 65 pln (dostajesz pomnik celestii i 100 klejnotów i 200 vip punktów do tego w tej cenie). Ehh te ceny:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Uszatka napisał:

Nie ma co się na to napalać. Gameloft co jakiś czas zarzuca ofertą ze sklepami dającymi gemsy + zdarzają się one w eventach. Ja na przykład mam sklepik z eventu imprezowego z Cheese Sandwichem. Co 24 godziny dostaję 2 gemsy :v 

A jak go zdobyć w tym evencie? Kupować losy za 5 gems i liczyć że się go trafi? Właśnie robię ten event ze Spikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu fluttershypony napisał:

A jak go zdobyć w tym evencie? Kupować losy za 5 gems i liczyć że się go trafi? Właśnie robię ten event ze Spikiem.

 

Teraz to chyba tak. Ja go zdobyłam kiedy jeszcze zbierało się eventową walutę wylatującą co jakiś czas z kucyków więc nie wydałam na to ani gemsa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Uszatka napisał:

Nie ma co się na to napalać. Gameloft co jakiś czas zarzuca ofertą ze sklepami dającymi gemsy + zdarzają się one w eventach. Ja na przykład mam sklepik z eventu imprezowego z Cheese Sandwichem. Co 24 godziny dostaję 2 gemsy :v 


To widzę, że sporo mnie ominęło... Ale cóż, niemal rok przerwy zrobił swoje. 

P.S. Dostałem dziś Trouble Shoes'a za 60 dzień gry:) 

Po tych dniach mogę powiedzeć jedno - jest o wiele lepiej teraz niż w czasach w których zaczynałem

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kredke napisał:

Plus filmiki wiec można spokojnie 5 dziennie wyciagnać

Od 3 do 5 gemów dziennie to ja wyciągam bez wspomagaczy :)

Co do fabryki to się na prawdę zastanawiam czy nie zainwestować...

 

Nie mówiąc o tym, że jeszcze męczę się ze zbieraniem mikrofonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Chief napisał:

Od 3 do 5 gemów dziennie to ja wyciągam bez wspomagaczy :)

Co do fabryki to się na prawdę zastanawiam czy nie zainwestować...

 

Nie mówiąc o tym, że jeszcze męczę się ze zbieraniem mikrofonów.

 

Ja postanowiłem zakupić. Z mikrofonami też się męczę - mam ledwo 31 dopiero:/ Mimo trzech kucy farmiących "na okrągło" idzie to strasznie wolno. A questami już dotarłem do momentu w którym muszę mieć Colorature.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kredke napisał:

Ja postanowiłem zakupić. Z mikrofonami też się męczę - mam ledwo 31 dopiero:/ Mimo trzech kucy farmiących "na okrągło" idzie to strasznie wolno. A questami już dotarłem do momentu w którym muszę mieć Colorature.

 

Nie wiem...może się coś zmieniło, ale czy przypadkiem ta gra nie zapisuje się jedynie na karcie SIM/pamięci? O ile nie dodali jakiegoś działającego zapisu w chmurze to ja bym się zwyczajnie bała wydawać na nią takie pieniądze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Uszatka napisał:

 

Nie wiem...może się coś zmieniło, ale czy przypadkiem ta gra nie zapisuje się jedynie na karcie SIM/pamięci? O ile nie dodali jakiegoś działającego zapisu w chmurze to ja bym się zwyczajnie bała wydawać na nią takie pieniądze. 

 

Nadal jest zapis w chmurze. Screen z dziś (mam gre równocześnie na telefonie i tablecie):
Screenshot_20160925-081433.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu Kredke napisał:

Ja postanowiłem zakupić. Z mikrofonami też się męczę - mam ledwo 31 dopiero:/ Mimo trzech kucy farmiących "na okrągło" idzie to strasznie wolno. A questami już dotarłem do momentu w którym muszę mieć Colorature.

Też wczoraj zakupilem i jestem w tym samym miejscu co ty, z misją. Mam już 43 mikrofony i od paru dni już się wkurzyłem i zacząłem z nimi trochę oszukiwać, by szybciej je wszystkie wydropić...

Z zestawu kucy od Rary mam juz ich 6, a do 7 się nutki zbierają, ale to bedzie na razie wszystko, bo do reszty niemam budynkow i kucy odpowoednich.

  

@Kredke Mały błąd, dropi 2 klejnoty co 10h

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Chief napisał:

Też wczoraj zakupilem i jestem w tym samym miejscu co ty, z misją. Mam już 43 mikrofony i od paru dni już się wkurzyłem i zacząłem z nimi trochę oszukiwać, by szybciej je wszystkie wydropić...

Z zestawu kucy od Rary mam juz ich 6, a do 7 się nutki zbierają, ale to bedzie na razie wszystko, bo do reszty niemam budynkow i kucy odpowoednich.

  

@Kredke Mały błąd, dropi 2 klejnoty co 10h


Lub 1 klejnot + 935 golda za 4 godziny:

Spoiler


Screenshot_20160925-152659.png

 


 

 

Jak przyspieszyłeś z mikrofofnami? Zabawy z zegarem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu Kredke napisał:

Jak przyspieszyłeś z mikrofofnami?  Zabawy z zegarem?

Nie, używam metody z opóźnionym czasem zapisu.

Gra nie zapisuje stanu gry od razu i ja wykorzystuje ten fakt. Po prostu klikam na zadanie, a jeżeli nie dropnie, wyciągam baterie i od nowa włączam grę, aż do skutku. Zmiana lokalizacji zapisuje grę i od nowa z drugą postacią. Czasami trzeba nad typ posiedzieć i czerpie to dość dużo baterii (mi około 2% na każde uruchomienie telefonu), ale zostało mi tylko 5 mikrofonów do zebrania.

Trik przydatny także jak przez przypadek wyda się klejnoty, a umie się szybko rozebrać telefon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Chief napisał:

Już nazbierałem mikrofony, teraz jeszcze zostały mi 3 misje do zakończenia tego questa, lecz czeka mnie jeszcze zakup Sprinkle Stripe i pominięcie tasku, kolejno za 100 i 10 klejnotów...

 

  Ukryj zawartość

92ed1dc3dd.png

 

 

Posprzątaj ten bałagan:) To bardziej przypomina PGR pod Radomiem niż Akry:)

Mi zostało jeszcze 14 mikrofonów do zebrania:) Wychodzi ze jeszcze mam przynajmniej 110 klejnotów do wydania. A chciałem przyoszczędzić na update z Kryształowym:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Kredke napisał:

 

Posprzątaj ten bałagan:) To bardziej przypomina PGR pod Radomiem niż Akry:)

 

Posprzątam jak nazbieram kasę do zakończenia misji z Luną, gdzie aktualnie potrzebuje ponad 5 milionów golda. Na razie nie usuwam kamieni, chyba że muszę.

 

Co do kryształów musisz jeszcze doliczyć 15 gemów na pominiecie produkcji Hoofsies

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...