Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

29 minuty temu Chief napisał:

Wpisuje dobrze w GIFT CODE w rozwijanym menu tak jak jest pokazane i tam mieści mi sie tylko 8 znaków, nie mogę wpisać więcej. 

 

48 minuty temu fallout152 napisał:

Bo jesteś już drugim userem, który myli gift-code z friend-code i wpisujesz nie tam gdzie trzeba.

Odróżniam kod friend od gift code.:hmpf:

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Svengallopa jeszcze troche mi brakuje, a mam z nim misję teraz, dopiero 73% zbierania okularów, po co komu tyle okularów...

 

Niestety mała ilosc kucy i sklepów, które teraz dopiero dokupuje robi swoje, a na samej Twi szybko nieda się farmić.

 

Zastanawiam sie tylko grubo, czy zainwestować i kupić jablkową scenę za 120 genów (mam aktualnie 93) czy jednak pominąć za 20 i leciec dalej z fabułą. Znów, gdy wypstrykam sie z genów nie będę miał jak pomijać tych glupich zadań, a jest ich jeszcze od groma.

 

Tak samo utknął mi na zadaniu zbudowania restouracji w misjach od AJ, by ją zakończyć, a ona też kosztuje majątek.

 

Ciezkie decyzję, czemu te filmiki można oglądać tylko raz dziennie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8/17/2016 at 21:41 Chief napisał:

@fluttershypony Może być tak, jak napisał Atimkos, musisz mieć najnowszy, 20 update z Rarą. Ja sprawdziłem i mogę w tym miejscu wpisać dowolną liczbę znaków.

Jak widzisz na screenach na FGE, można wpisać te kody, więc to jest problem u ciebie, a nie wina kodów, pokombinuj.

Faktycznie mam starsza wersje. Na ekranie logowania mam kuce w strojach w butiku Rarci. A widziałem że w tej nowej jest ekran logowania z Rarą. W sklepie Google mam przycisk aktualizuj. Aplikacja sama się nie aktualizuje? Zastanawiam się czy ręcznie ją aktualizować czy czekać aż sama mi każe aktualizować. Czytałem że zdarzały się przypadki utraty progresu gry po aktualizacji. W sumie miesiąc grania, ale szkoda by było stracić i to. Ile mb ściąga ta aktualizacja? Nie mam Wi-Fi, a w tablecie mam słaby Internet aero. Jak instalowalem grę to musiałem prosić koleżankę, by udostępniła mi Wi-Fi bo nie mogłem pobrać gry, przerywalo mi aby wpisywać kody captcha. Zastanawiam czy na razie zostawić tak jak mam i nie ruszać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś i tak bedziesz musiał. Z tego co teraz wiem to progres przypisuje sie do stanu konta google więc, nawet na innym urządzeniu powinny się zaciągnąć save. Aktualizacje odbywają się zazwyczaj dopiero po podłączeniu do Twi-fi, chyba, że znienisz opcje w ustawieniach. Jak niechcesz iść do sąsiada to idz do galerii handlowej lub donalda i podlacz sie do ich internetu. Czasami, w większych miastach masz także w centrum oraz w parkach, hotspoty.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Chief napisał:

Kiedyś i tak bedziesz musiał. Z tego co teraz wiem to progres przypisuje sie do stanu konta google więc, nawet na innym urządzeniu powinny się zaciągnąć save. Aktualizacje odbywają się zazwyczaj dopiero po podłączeniu do Twi-fi, chyba, że znienisz opcje w ustawieniach. Jak niechcesz iść do sąsiada to idz do galerii handlowej lub donalda i podlacz sie do ich internetu. Czasami, w większych miastach masz także w centrum oraz w parkach, hotspoty.

Udało mi się zaktualizować. Wszystkie postępy gry zostały. Kody działają. Fajna ta nowa wersja gry. Dzięki za radę, warto było aktualizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dziadka Kredke nie będzie herbatnika!

 

Są problemy z aktualizacją do najnowszej wersji - u mnie z początku aktualizacje dostała wersja na tablet (na szczescie zdołałem go uruchomić) a potem dopiero przy sprawdzeniu postępu w grze po uruchomieniu mi na telefonie wyświetliło aktualizację)

Z okazji Dnia Serc i Podków aktualnie jest promocja na klejnoty. Kupić, czy nie kupić, oto jest pytanie:)

 

Z tego co widzę to teraz zbiera się je i tak o wiele szybciej niż wcześniej, gdzie na samą Celestię było absurdalnie długie zbieranie (a i tak bym jej nie miał długo pewnie jakby nie była na promocji). 

 

Promocja trwa 1 dzień wiec mam czas się zastanowić.

Co do ekipy koncertowej to mam na tą chwilkę Svengallopa i Hype Pony (za 5 "nutek") - brakuje mi rzeczy do farmienia mikrofonów - tylko Rarity może u mnie to robić;/ Za to łatwo się grzebienia zbiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chief Ja większość questów olewam i się po prostu bawię w zbieranie tych kuców, które nie kosztują gemsy + tańce dla kolejnych kuców. Niestety nie powstrzymałam się przed gemsowymi balonami i niestety wygrałam tam jedynie strażnika, który kiedyś był za jakieś 20 000 złota (WTF?!), Snipsa i Pipsqueka więc wydanie na te balony 80 gemsów mi się baaardzo nie opłacało ;__; A liczyłam chociaż na Photo Phinish lub Whooves'a. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów do gry wróciłem, można powiedzieć, że z nowym motorem, chociaż już na Ratusz uzbierałem z parę miesięcy temu. Wciąż ubolewam, że nie ma więcej piosenek w minigierce EG czy nowych map w kopalni, ale nie można mieć wszystkiego. 

 

Ostatnio znów minigierka taneczna mnie zaskoczyła. Dostałem Aunt Orange, która w sklepie jest za 145 gemsów. Można powiedzieć, że pułap zdobycia wartościowego kuca się zwiększył, albo zawsze taki był. No i zmniejszyli czas oczekiwania na piosenki. W sumie fajnie bo zamiast 3 dni wypełniania paska wystarczy teraz tylko 1,5 dnia i mamy kuca gwarantowanego (o ile się tańczy regularnie :yay: - czasowo i stylowo :fluttershy4:).  

 

I możliwe, że linię fabularną na Sweet Apple Acres ukończyłem. Questy są bardzo nijakie, bo tylko kupowanie oraz levelowanie kucy i wszystko się kończy na .... kupieniu poletka oraz jakiegoś straganu. Więcej questów mi nie daje, więc zakładam, że zrobiłem wszystko.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robię tego questa z Rarą. Potrzeba drogich rzeczy za gemsy np. apple pillar  (czy coś takiego) za 40 gems, sama jabłkowa scena kosztuje chyba 140 gems...  Poza moim zasięgiem... Nadal zbieram na Rainbow Dash, brakuje mi jeszcze 20 gems. Nawet jak uzbieram te grzebienie, okulary to jak nie kupie tych gemsowych rzeczy nie zalicze tego questa. Jedyny quest jaki zamierzam ukończyc to ten w lesie everfree.  Ale na razie postanowiłem podejść do gry typowo zabawowo, na razie rozbudowuje Ponyville, kupuje nowe kuce i sklepy za złoto, robie expandy do elementów harmonii. Chociaż fajnie by było sprowadzić do gry Rarę, ale nie za tyle gemsów... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowa, i nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu, ale to mi wyskoczyło po wpisaniu w google ; ) A serio, nie mogę na forum znaleźć sensownego tematu, dla kogoś nowego ma trudną budowę ; ) 

 

Mam od Pt problem z aplikacja, wyłącza się po kilku minutach albo nawet nie zdążę nic zrobić jak się włączy i już się wyłącza. W Sb wieczorem robił mi się update ale to wiele nie pomogło, bo gra samoistnie nadal sama się wyłącza, przez co często postępy które zrobiłam w grze usuwają się i muszę od nowa zaczynać. Nie wiem co mam robić, jakieś pomysły, ktoś miał taki problem? Brak miejsca na telefonie nie jest brany pod uwagę, bo mam go aż nadto. Pomocy? 

Gdybym źle umieściła post, proszę mnie nakierować gdzie szukać pomocy ; )
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działała bardzo sprawnie przez ostatni tydzień, więc jestem zdziwiona, że z dnia na dzień padło. No tylko czy jak odinstaluje i zainstaluje na nowo, to nie będe musiała zaczynać od nowa? Zawsze musiałam zaczynać od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Alex napisał:

Działała bardzo sprawnie przez ostatni tydzień, więc jestem zdziwiona, że z dnia na dzień padło. No tylko czy jak odinstaluje i zainstaluje na nowo, to nie będe musiała zaczynać od nowa? Zawsze musiałam zaczynać od nowa.

 

O ile wiem to niestety będziesz musiała. Hm. A próbowałaś po prostu wyłączyć i włączyć komórkę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzisz, że nie zaczęłam od tego? Tak, wyłączyłam i włączyłam telefon, nic nie dało. Ponadto, zrobiłam właśnie przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie, zainstalowałam na nowo kucyki, jako jedyną dodatkową apke i nadal się wyłączają... Nawet nie zdążyłam zrobić pierwszego questa, wyłączyło mi w trakcie grania piłką z Twilight. To samo. Telefon/internet/instalowanie aplikacji nie staje się nieodpowiednie/za słabe/niepoprawne z dnia na dzień. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Alex napisał:

Telefon/internet/instalowanie aplikacji nie staje się nieodpowiednie/za słabe/niepoprawne z dnia na dzień.

 

Telefon może jeśli aplikacja miała aktualizację, która telefon przerosła. Ale szczerze to wątpię żeby taki był powód twojego problemu. Nie mam już niestety pomysłów :ajsleepy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed aktualizacją zaczęło jej odwalać, więc to też nie może być powodem ; ) Poddaje się, szczerze mówiąc. Nie chce mi się od nowa zaczynać gdy apka co chwilę pada ; ) Mam jeszcze jedno konto na telefonie chłopaka, co prawda to nie daje takim postępów jak ciągły dostęp do apki, ale jednak pozwala sobie trochę pograć, przynajmniej śmiga idealnie ; ) Może spróbuje jak zmienię telefon, może da to coś ; ) Mimo wszystko, dziękuje za próbę pomocy ; )


Swoją drogą, zastanawia mnie jedno. Są czasowe eventy, jak np. ten przelot z "muchami" ; ) Miałam na swoim telefonie wyższy wynik niż na telefonie chłopaka, a mimo tego, u siebie byłam dużo dalej w rankingu niż tam ; ) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...