Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

4 godziny temu Silma napisał:

No i jedna zagadka rozwiązana. Za 60. dzień logowania dostałam tego pechowego konia, Trouble Shoes mu było? I niestety koniec nagród, potem nic się nie dostaje za codzienne zalogowanie. Szkoda.

 

Poważnie? Nawet golda i doświadczenia? ;__; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dokładnie. Meh. Zawiodłam się prawdę mówiąc. Liczyłam na to, że chociaż będą monety :/ 

 

W każdym razie zawiodłam się też na misji z uruchamianiem tych znaków przyjaźni czy co to jest. Uruchomiłam wszystkie, Nightmare Moon mi pogroziła i koniec. Żadnej walki, nic. No wtf ;___; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.11.2015, 20:42:42 Paladyn Sonaty Dusk napisał:

Jakby ktoś miał wersję Amazon niech mnie doda 3954 xD

Nie wiem jak w wersji Google, ale na Amazonowej można wpisywać kody przyjaciół "na pałę". Byle cztery cyfry (1234 - "wysłano zaproszenie". Wysłałem już kilkanaście) :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Triste Cordis napisał:

Nie wiem jak w wersji Google, ale na Amazonowej można wpisywać kody przyjaciół "na pałę". Byle cztery cyfry (1234 - "wysłano zaproszenie". Wysłałem już kilkanaście) :P 

Ja tam na internecie znalazłem, do tego dzisiaj(albo wczoraj)jeszcze ktoś mnie dodał xD Aktualnie mam chyba coś koło 8-9 znajomych na Amazonie(aczkolwiek połączenie przez facebooka daje jakieś dodatkowe profity? Bo jak tak, to mógłbym podesłać dane do fakekonta, żeby ktoś zaprosił xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na Androida weszła aktualizacja. Sporo nowych kucyków w przyszłości (oczywiście za grube gemy), nowa minigierka i Junior Deputy za zalogowanie dnia 75. Minigierka w ubieranie strasznie słaba, dziennie dostaje się jeden losowy item. Zanim nazbiera się odpowiednich itemów do zrobienia wybranej fryzury czy ubrania minie naprawdę sporo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Kuba Marcinkowski

A jak zrobić gwiazdy twilight bo mam wszystkie tylko nie mam gwiazdy twilight.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz u mnie pojawiła się problem z zalogowaniem. Od trzech dni w ogóle nie mogę dostać się do gry. Nieważne, czy net jest włączony, czy nie, i tak mnie wywala zanim zdążę ruszyć palcem. Gram na tablecie, na Androidzie. Problem pojawił się z niczego, nie było ostatnio nowej aktualizacji. Macie jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Ja mam problem że jak kończę grać w equestria girls i jak pojawia mi się książeczka to nie ma tego przycisku co dostaje się serduszka.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Jak robi się gwiazdę twilight??? Bo mam wszystkie tylko nie wiem jak zrobić gwiazdę twilight proszę o pomoc.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do punktu, w którym ta gra przestała mieć jakikolwiek sens. Dodam tylko, że mam wersję z Amazona, w której o wiele łatwiej zdobywa się klejnoty. Ceny są kosmiczne, a zadania porąbane:

 

- kup X za 50 klejnotów

- kup Y za 60 klejnotów

- kup Z za 170 000

- kup kucyka za 80 000 i przydziel go do sklepu Z 

 

Gameloft WTF? Jedna  z najgorzej zrobionych gier F2P

 

Jakaś paranoja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

Dotarłem do punktu, w którym ta gra przestała mieć jakikolwiek sens. Dodam tylko, że mam wersję z Amazona, w której o wiele łatwiej zdobywa się klejnoty. Ceny są kosmiczne, a zadania porąbane:

 

- kup X za 50 klejnotów

- kup Y za 60 klejnotów

- kup Z za 170 000

- kup kucyka za 80 000 i przydziel go do sklepu Z 

 

Gameloft WTF? Jedna  z najgorzej zrobionych gier F2P

 

Jakaś paranoja. 

Gdzie to? W którym momencie? Bo ja mam kupić ratusz za 360 klejnotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...