Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

19 minut temu fluttershypony napisał:

Zebrałem wreszcie całe mane się  moge otrzymać  darmo Sombre. Czy mam go odbierać czy nie? Narobi

Możesz go spokojnie odebrać, dostaniesz go do Canterlot od razu z 5 gwiazdkami.

 

Dlaczego nie mozna nim jeździć w kopalni!!! To by było takie kanoniczne :)

 

Co do gry wczoraj zrobił mi się taki głupkowaty błąd, że dostałem zadanie, by uzbierać 100k bitów. Wszystko byłoby w porządku gdyby liczył je od 0 ale ja mam ponad 850 milionów bitów na minusie w zadaniu i muszę je pierw wyzerowac :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu fluttershypony napisał:

Zebrałem wreszcie całe mane się  moge otrzymać  darmo Sombre. Czy mam go odbierać czy nie? Narobi

 

W tej grze się kuce kolekcjonuje, nawet złodupców :squee: i ci nie mają wpływu na grę. Ba, nawet możesz takiego Sombrę zaprząc do roboty w sklepie :aj3:.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałam niewiadomo czemu mój tablet działał tak,że czas mijał szybciej i teraz mam 95 level i odblokowane wszystkie skały harmonii,ale zatrzymałam się na tym głupim zadaniu z kupieniem town halla .. tak blisko do luny ;-; ...350 gemów ;-; już nawet na Soarina zbierałam pół roku ;-;' Więc obraziłam się ostatnio na tą grę..

((szczególnie że tablet mi się popsuł więc już nici z łatwego boostera :'())

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Bubblegum napisał:

Kiedy grałam niewiadomo czemu mój tablet działał tak,że czas mijał szybciej i teraz mam 95 level i odblokowane wszystkie skały harmonii,ale zatrzymałam się na tym głupim zadaniu z kupieniem town halla .. tak blisko do luny ;-; ...350 gemów ;-; już nawet na Soarina zbierałam pół roku ;-;' Więc obraziłam się ostatnio na tą grę..

((szczególnie że tablet mi się popsuł więc już nici z łatwego boostera :'())

 

Niestety, ale Gameloft łaskawy nie jest. Ja osobiście wycierpiałem tą drogę i mi się udało zdobyć Soarina, a po paru questach także i wybudować Town Hall'a. Tak, to cholerne draństwo za 350 gemsów. Nie było łatwo, ale się w końcu udało uzbierać.

 

Mała uwaga. Zauważyłem, że po zrobieniu linii fabularnej na Sweet Apple Acress i odblokowaniu całego terenu, w ogóle nie pojawiają mi się nietoperze do usunięcia. Dziwne trochę, ale nie zdziwię się jeśli podobnie będzie z pozostałymi terenami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Mała uwaga. Zauważyłem, że po zrobieniu linii fabularnej na Sweet Apple Acress i odblokowaniu całego terenu, w ogóle nie pojawiają mi się nietoperze do usunięcia. Dziwne trochę, ale nie zdziwię się jeśli podobnie będzie z pozostałymi terenami. 

Coś musisz mieć nie tak, ja od ponad roku mam "wymaksowane" Sweet Apple Acress i nietoperze normalnie się pojawiają .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietoperze maja to do siebie, że pojawiaja sie za budynkami i czasem ich nie widać + potrzebuja czterek kratek by się zespałnować.

 

Co do genów to niestety wolno sie zbiera. Przypomne, gemy wypadają z mobkow z kazdej lokalizacji + Derpy, jeżeli wydamy dużo elementow jednorazowo w statulach też jest szansa że dropnie, z balonow, misji oraz codziennie możesz obejrzeć filmik na 1 gema.

Ostatnio można było kupić też generator genów za kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Chief napisał:

Dlaczego nie mozna nim jeździć w kopalni!!! To by było takie kanoniczne :)

 

Też mnie to zastanawia. Nie wiem jak Celestia i Luna, bo nie mam, ale taką Granny Smith to się da jeździć w kopalni, a przecież mechanika kuca identyczna do Sombry :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu The Silver Cheese napisał:

 

W tej grze się kuce kolekcjonuje, nawet złodupców :squee: i ci nie mają wpływu na grę. Ba, nawet możesz takiego Sombrę zaprząc do roboty w sklepie :aj3:.

A to ok, już buduje się jego zamek, jutro przyleci do mojego Canterlotu. Myślałem, że z jego przybyciem dostanę jakąś misję do wykonania.

W Ponyville mam coraz więcej uschnietych drzew i korzeni, czy to dlatego, że nie aktywowałem wszystkich elementów harmonii. Na razie ich nie usuwam, czekam na misję od AJ, by przy okazji zgarnąć złoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to Babka Smith jest w promocji - z 405 na "ledwo" 150 klejnotów. I przychodzi od razu z pięcioma gwiazdkami.

Z innych rzeczy to... okrutnie wolno się zbiera mikrofony na Cloloraturę... a "farmie" na trzech kucach *Svengallop, Fluttershy i Rarity". Same klejnoty idą na szczęście o wiele szybciej niż kiedyś.

Polecam zbierać z Derpy - mój podstawowy sposób kiedyś na farmienie. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo wolno idzie zbieranie na Coloraturę, ale szczerze to wolniej zbieram te cholerne nutki. Mam 3 kuce do zbierania nutek, a mimo to szybciej zbieram mikrofony z jednego kuca, no bez jaj :grumpytwi: 

 

Babcię Smith kupiłam po promocji, ale o ile pamiętam za "zaledwie" 140 gemsów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Witam. Mam taki problem z grą My Little Pony. Pobralem ja na telefon z androidem wersja 5.0.2 na początku jest wszystko ok po pobraniu pokazuje mi się napis Gameloft i od tego momentu wywala mnie z gry. W ogóle nie mogę grać. Co mam zrobić???

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Mam telefon Kruger&matz live 3 wersja androida 5.0.2. A może ta gra chodzi tylko do androida 4.4

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Pobralem grę przez Google play. Jak mógłbym skontaktować się z Gameloft???

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Właśnie się przekonałem kilka razy pisałem do Gameloft i żadnej odpowiedzi nie dostałem.

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Kuba Marcinkowski napisał:

Właśnie się przekonałem kilka razy pisałem do Gameloft i żadnej odpowiedzi nie dostałem.

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Nie tylko gameloft "spieszy" z pomocą. Gdy napisałem do Sony byłem w szoku. Pięć minut i odpowiedź? :ohmy: To się nazy... WTF? To wiadomość z automatu? Na tą od człowieka czekałem jakiś tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...