Jump to content

Brohoof nr 5/24 (kwiecień 2014)


bobule
 Share

Recommended Posts

@up - No nie mów. Wcale nie mam też avka tej samej bohaterki, której imienia używam jako ksywki.

Ano tak, Brohoof umarł. Zobaczymy, czy konkurencja się utrzyma.

Link to comment
Share on other sites

Małe wyjaśnienie :facehoof:

 


- rozpad Brohoofa (nie rozpadamy się),

 

Czyli mam rozumieć że ta wiadomość to było Prima Aprilis? :derp2:

 

 

 

Tak. Ale Bob i Triste odchodzą na serio.

 

A jeśli chodzi o Children of Equestria- chyba założę taką sektę :crazytwi:

Edited by KamilPL 94
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak czuję niewyobrażalny smutek, z tego że Broohofa już nie ma, bo  związałem się z tym pismem to raz(ah będzie mi brak tekstów szanownego redaktorka, czy Spidiego, albo Triste), a dwa zawsze warto mieć wybór, co chce się poczytać, ale cóż jak to mówią Noldorwie Namárië  Broohhof, a numer ostatni zrecenzuję w całości w najbliższym czasie korzystając z rad Cahana, ;)

Edited by Salmonella
Ratuj się póki czas. To jest pani Cahan, nie pan Cahan.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Brohoof nie umarł, co było już wspominane parokrotnie :rdblink:

 

Niemal cały numer był dowcipem na 1 kwietnia.

Triste przeszedł na 1/4 etatu, Bobul odszedł.

 

Naczelnym jest obecnie Matyas.

 

A Cahan [właściwie Cahandariella Cienista, zwana: Cahan, Cahaśka, Cahaneczka, Kaszan, Kaszanka] była kobietą :P

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak czuję niewyobrażalny smutek, z tego że Broohofa już nie ma, bo  związałem się z tym pismem to raz(ah będzie mi brak tekstów szanownego redaktorka, czy Spidiego, albo Triste), a dwa zawsze warto mieć wybór, co chce się poczytać, ale cóż jak to mówią Noldorwie Namárië  Broohhof, a numer ostatni zrecenzuję w całości w najbliższym czasie korzystając z rad Cahana, ;)

Ja też będę bardzo tęsknił :(

Link to comment
Share on other sites

A Cahan [właściwie Cahandariella Cienista, zwana: Cahan, Cahaśka, Cahaneczka, Kaszan, Kaszanka] była kobietą

  

Jakoś  wciąż nie mogę sie przyzwyczaić za Cahan to klacz nie ogier, ale może to być z resztą dowód mojej sympatii do niej, a nie żadnej złośliwości

 

 

Brohoof nie umarł, co było już wspominane parokrotnie :rdblink:

Niemal cały numer był dowcipem na 1 kwietnia.

Triste przeszedł na 1/4 etatu, Bobul odszedł.

Naczelnym jest obecnie Matyas.

To już mam mętlik w głowie ,jak to  w końcu jest. Niech mi to ktoś wytłumaczy,, bo mnie głowa Boli od tego

Edited by Sin Judge Zandi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...