Jump to content

Brohoof nr 5/24 (kwiecień 2014)


bobule
 Share

Recommended Posts

Dobra oto lista:

 

- rozpad Brohoofa (nie rozpadamy się),

- wywiad Nieznanego z Discordem, Luną i Celestią (chyba nie muszę tłumaczyć),

- mój wywiad z Children of Equestria (w całości troll, zrobiony z dużą pomocą Cahan, która raczyła zostać moim rozmówcą),

- artykuł SPIDIEGO o rzekomych kucykach na czołgach - absolutny fake,

 

co było prawdziwe:

- odchodzę z posady redaktora naczelnego,

- odpowiedź na artykuł Lindsa :)

- Triste serio zrecenzował film o przygodach Barbie :D

 

w newsach jeszcze coś ukrył Dayan, ale to on wam przybliży (Dayan dopisz to, to pełną listę wrzucę potem na fb).

Link to comment
Share on other sites


- rozpad Brohoofa (nie rozpadamy się),

 

Such obvious :P Byłby lepszy troll, gdybyście tym razem nie dali tej Flutterki na 18 stronie xd

 


A jeśli chodzi o Children of Equestria- chyba założę taką sektę

 

I co by mieli robić? Czcić Cahan? :P

Link to comment
Share on other sites

Szukać przyjaciół, czcić Celestię, oddawać swoje wypłaty na Cah... Children of Equestria. Zamiast dążyć do spędzenia życia po śmierci w Sovngardzie, to dążyć do spędzenia go w Equestrii...

Link to comment
Share on other sites

moje easter eggi.

 

5 strona na dole - OC bobula w 3D.

4 strona na górze, pod tytułem, z datą 29 lutego - news, film aktorski My Little Pony, rzekoma umowa między Universal, a Hasbro. 

5 strona - Lunafest odbywa się co roku od 2012 roku, a nie jest nowym wydarzeniem. (szczerze, to nawet tego nie zauważyłem :P )

 

Reszta newsów to prawda.

 

Dayan cwaniaczek chciał dać 2 żarty prima-aprilisowe, a przez przypadek zagalopował się, zrobił 3 i tym samym sam sobie zrobił żart prima-aprilisowy wierząc w nie tą liczbę jego easter-eggów, co trzeba :v

 

Prima-apriliso-cepcja!  :pinkie3:

Link to comment
Share on other sites

Ok, małe sprostowanie:

 

Nie było mi wiadomym, iż "List do Ariany" jest integralną częścią serii "Rise of Equestria" i ponieważ zostało opublikowane jako fanfik pojedynczy, tak też go oceniłam. Całości serii nie znam, tak też stwierdzam, że recenzja moja pełną i poprawną nie jest.

 

Za błąd przepraszam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...