Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Ale jak, gdzie i kiedy... może tam się czegoś dowiemy - powiedziała patrząc w stronę, w którą szli - A tak w ogóle... co to za lalka? - zapytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((O Boziu! Horror, horror! :v))

Alyss zdjęła z głowy lalkę. - Chyba powinniśmy iść dalej... - powiedziała. - A lalka... znalazłam ją, kiedy weszłam do miasteczka i kiedy wzięłam ją w rękę nagle ożyła... - dodała.

Edytowano przez MaLinka Vessalius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

-Może szybciej by było gdybym szła na własnych nogach - stwierdziła - Raczej niespecjalnie łatwo jest iść szybko z kimś na rękach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jeżeli są już wszyscy, to posłuchajcie mnie uważnie. Mam dla was ważną misję. Największy wróg Equestrii i gildii, Zakon Czarnych Zabójców, porwał jedną z naszych lepszych rekrutek. Wasze zadanie to uwolnić ją i sprowadzić z powrotem. Wiemy, że zakon ma kryjówkę gdzieś w Górach Kryształowych. Ruszajcie i dowiedźcie, że jesteście godni należeć do Gildii Nocnych Braci.- po przemowie Sun Blaze oddalił się w sobie wiadomym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Aren popatrzyła znowu zaskoczona na kota. Przyjęła do wiadomości co chcą, żeby zrobili i także była ciekawa tego, o co zapytało zwierzę. Spojrzała więc na resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...