Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

Clopfic to fan fikcja o zabarwieniu erotycznym... - Mephisto pstryknął. - Właśnie, zobaczymy Kredensa. Yay... to w końcu ona nauczyła Twilight wszystkiego co należy wiedzieć o kręceniu zadem. - zażartował. - I chcę spotkać Lunę... 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie chciałam wiedzieć, będę miała koszmary z Jango i Pinkie...  A najgorsze to, że ona później jako Pinkamena..to ona wszystkich, którzy z nią spali ona... ona.. ich. .za... - spojrzała na Jango. - chciałam powiedzieć, że nic nie mam do powiedzenia. Patrzcie! pociąg! - wskazała na nadjeżdżający pociąg. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kredens nic mu nie powie to będę kryty. - Wyszczerzył zęby. - Japończyk czyż nie? - zapytał Yoshimitsu. - Cóż, jak wrócimy to poproszę Rarity żeby zrobiła mi jeszcze jeden strój. W jednym nie będę chodzić wieczność... 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak, pochodzę z Japonii. - odparł cieplej. Po dalszym studiowaniu mapy ignorując kota powiedział gniewnie. - Przecież na tej mapie nie ma zaznaczonej stacji, no chyba że jest malutkim obrazkiem lub druczkiem zaznaczona... - spojrzał jeszcze na dziewczynę. - Czemu tak się mi przyglądasz? Wyglądam na szpiega czy coś w ten deseń? - zauważył pociąg. - A tu jest! - po tych słowach wsiadł.

Edytowano przez Komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...