Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zeszłam z miotły nauczycielki i odeszłam jak najdalej od miejsca lotów. Nie miałam już ochoty nigdy wsiadać na miotłę. Raz mi wystarczy. Usiadłam pod murem i czekałam na koniec lekcji. Miałam szczerze gdzieś, czy pani Hooch zamierza coś z tym zrobić, czy nie, jednego byłam pewna. Ten przeklęty kijek już nigdy mnie nie zobaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie Amy powoli dochodziła do siebie. Nie zupełnie wiedziała co się stało.

-Hmm...-zamruczała- co jest?

Otworzyła oczy i zobaczyła uczniów w około niej. Zamrugała powiekami i próbowała się podnieść ale głowa bolała ją tak że nie miała siły wstać. Poparła się tylko na ręce i zapytała:

-Co to było? Co się dzieje?

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnowłosy również wylądował zaraz potem. No to tyle byłoby z latania. A szkoda. Podszedł do siedzącej pod murkiem dziewczyny.

- Nic ci nie jest? Spokojnie, nie każdy musi to lubić - stwierdził ze spokojem. - Wracamy do zamku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nic mi nie jest, w sensie medycznym. Po prostu nie mogę przebywać na otwartej przestrzeni. Mam agorafobię. Pani wybaczy, ale kolega ma rację. Lepiej będzie, jeśli wrócę do zamku. Bardzo przepraszam za przerwanie lekcji.

 

Nie chciałam, aby pani Hooch się o mnie martwiła. To jest tylko moją winą, że spadłam z tej miotły. Wstałam na nogi i ruszyłam w stronę zamku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ty też tu chodź, rozumiem, nie lubisz. Ale muszę sprawdzić czy nic ci sie stało- podeszła do dziewczyny, kazała jej wykonać parę ćwiczeń. Upewniwszy się ze jest dobrze odesłała ja do zamku- A ty do skrzydła szpitalnego- powiedziała do poszkodowanej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wyszło na to, że lekcja pewnie się na tym skończy. A do następnej zostało sporo czasu. I co tu teraz z sobą zrobić? Chyba miał pomysł. Udał się do wieży Gryffindoru z zamiarem pobrzdąkania sobie przez chwilę na gitarze. Przynajmniej nikt nie będzie słuchać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było chyba lepszego miejsca w tej szkole niż pokój wspólny Krukonów. Siedziałam w fotelu, patrząc przez okno na te piękne góry. Chciałabym móc je zmniejszyć i zabrać ze sobą. Charlie leżał na moich nogach, domagając się pieszczot, co uczyniłam. Kot mruczał przymilnie. Spojrzałam na plan zajęć. Następna jest OPCM z prof. Lupinem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Właśnie, co z planami lekcji?)

 

Alderamin grał na gitarze jeszcze przez chwilę. Szczerze mówiąc, mógłby posiedzieć tak jeszcze dłużej, ale uznał, że niekoniecznie wie jak ma trafić na kolejną lekcję, więc lepiej będzie jak szybciej zacznie szukać sali. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Plany lekcji znajdziesz w komunikatorze, albo tu Poniedziałek

1. Lekcja zapoznawcza

2. Latanie

3. Obrona przed czarną magią

4. Opieka nad magicznemu zwierzętami

5. Uroki

6. Astronomia

Wtorek

1. Eliksiry

2. Zaklęcia i uroki

3. Zielarstwo

4. Obrona przed czarną magią Gryffindor i Slytherin. Ravenclaw i Hufflepuff transmutacja

5. Ravenclaw i Gryffindor ONMZ. Slytherin i Hufflepuff historia magii)

- Obrona przed czarną magią! Jak świetnie!- Zawołałam patrząc na plan lekcji- Ale jedna rzecz mnie intryguje: w co ona się mogła udrzerzyć? Bramkę by chyba widziała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Na Pw Ukesiu, na PW)

 

Szłam korytarzem, prosto do sali. Znajomość z duchami, a szczególnie z Szarą Damą, niezwykle się przydaje. Pokazała mi, jak dotrzeć do wszystkich sal lekcyjnych za pomocą tajnych przejść.

 

"Czasami wydaje mi się, że lepiej dogaduję się z martwymi i zwierzętami, niż z ludźmi"pomyślałam i usiadłam pod drzwiami klasy. Czekałam albo na profesora, albo na innych uczniów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra, Ari. Spotkamy się później, ja na razie idę do skrzydła szpitalnego. - powiedział ruszając w kierunku skrzydła szpitalnego. Po kilku minutach dotarł. Podszedł do Amy. - Hej. - powiedział na powitanie. - W porządku? - 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...