Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Chłopak usiadł gdzieś z brzegu ławki, nie specjalnie przejmując się tym, koło kogo. W sumie wciąż był trochę zaspany, więc nic dziwnego, że nie zwracał na to uwagi. Zebrał w kitkę swoje czarne włosy, czekając aż pani profesor zacznie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałam w grupie Ślizgonów, przy drzwiach klasy eliksirów. Nagle, jakby ze ściany pojawił się przed nami nauczyciel eliksirów i opiekun naszego domu- Severus Snape. Podszeł do drzwi i otworzył je. Zaczęliśmy wchodzić do klasy, w której było strasznie zimno, a na półkach stały marynowane stworzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- O, cześć - przywitał ją zaskoczony. - Jestem tak zaspany, że nawet nie zwróciłem uwagi w pierwszej chwili, że to ty. - Uśmiechnął się lekko. - A jak tam?

 

(A w ogóle... Wszyscy Gryfoni mają imiona na literę "A", interesujące XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Dobrze. Nie zgubiłam się, więc dobrze. A właściwie to bym się zgubiła gdyby nie Alexander - powiedziała nadal się uśmiechając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja musiałem zapytać o drogę jakiegoś starszaka, bo też w życiu sam bym tutaj nie trafił. Pewnie po kilku latach tutaj nadal będę się gubić w tym wszystkim. - Przeciągnął się i spojrzał na nauczycielkę. Cóż, pierwsze wrażenie, że kobieta wyglądała raczej na surową. - Ciekawe jak to będzie na lekcjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Gryffindor)

Witajcie- Zabrała głos profesor McGonagall- Będę was uczyć transmutacji, a to sztuka w której potrzeba wiele skupienia. Nie życzę sobie żadnych niepotrzebnych rozmów i głupich śmiechów- gdy skończyła mówić zamieniła krzesło w źrebaka, a źrebaka w krzesło- Najpierw zaczniecie od prostych rzeczy- to mówiąc zaczęła podawać im po zapałce- macie zamienić ją w igłę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ari słuchała uważnie nauczycielki. Spojrzała z uśmiechem na zapałkę. Ćwiczyła transmutacje z rodzicami i po krótkiej chwili skupienia bez problemu zmieniła ją w igłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnowłosy przez chwilę przyglądał się zapałce. Jak on niby ma z tego zrobić igłę? No ale, skoro reszcie się udaje... Wyciągnął różdżkę. 11 i 3/4 cala, wiśnia, włos z ogona jednorożca. Po dwóch próbach i przed nim leżała igła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGonagall przechodząc obok Arinessy, obdarzyła ją łaskawym uśmiechem

(Slytherin)

Profesor Snape usiadł za biurkiem.

- Jestem tu, aby nauczyć was tajemniczej i ścisłej sztuki sporządzanie eliksirów- powiedział- Mogę was nauczyć jak uwarzyć sławę, zamknąć w butelce śmierć, a nawet jak sporządzić szczęście, jeżeli tylko będziecie mnie słuchać. Dzisiejszym zadaniem, jest utwardzenie środka leczniczego z czyraków- Snape podzielił klasę na grupy, wypisał składniki na tablicy i zaczął chodzić wokół ławek

(Gryffindor)

Profesor McGonagall była pod wielkim zdumieniem, że tylu osobom sie udało

- Brawo, widzę, że coś umiecie. Swoimi zdolnościami zdobyliście pięć punktów dla Gryffindoru!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody Black nie miał za bardzo okazji w domu wiele ćwiczyć. Znaczy cośtam czytał w książkach i tak dalej, ale więcej znał teorii niż praktyki. Przynajmniej na razie. Ucieszył się, że Gryffindor dostał pięć punktów. O ile dobrze kojarzył, to w każdym roku domy rywalizowały ze sobą o to kto będzie ich miał najwięcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Panno Star!- profesor McGonagall ostro zwróciła się do uczennicy- Co ja mówiłam o rozmowach!?

(Slytherin)

Byłam przydzielona do grupy z jakąś inną dziewczyną. Poszło nam bez kłótni.

- Skończyłyśmy!- poinformowałem profesora Snape'a, który podszedł do naszego wywaru sprawdził, i uznał, że wyszedł bardzo dobrze, za co dostajemy pięć punktów, dla Slytherinu

- Proszę się już zbierać. Nie ma zadania domowego na jutro- powiedział Snape, patrząc na zegar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...