Skocz do zawartości

IV Sezon na MiniMini+


Mystheria

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Taaa...Dlaczego MiniMini nie może dawać urywków odcinków i tłumaczyć że to jest o kucykach w magicznej krainie itd.? Nie, oni muszą z urywkami dawać własne teksty pisane na spłuczce i dają własny dubbing...zuo!

 

I ta Twilight na końcu- bez skrzydeł i z tak dziwnie przymrużonymi oczami... :notsure: E nie to . :facehoof:

Edytowano przez SolarIsEpic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fluttershy ma głos" - oceniam pozytywnie, nie było jakichś dziwnych niespodzianek. Piosenki w których śpiewa FS są po prostu piękne, zwłaszcza ta końcowa - cud miód! Trochę bolała mnie Pani Łaska w chórkach i to, że śpiewający Flutterbas miał głos inny niż mówiący (ten mówiący lepszy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zwracałem uwagi na głos pani burmistrz. Ale dubbing przedni, miły dla ucha i niech ocet zaleje piosenki są świetne, w odpowiednim stylu, tylko trochę szkoda że basowy głos Fluttershy nie jest taki sam jak za pierwszym razem.

 

I jeszcze jedno- ten gościu z brodą. On jest na kimś wzorowany czy nie? Pytam się bo odniosłem dziwne wrażenie że to bardzo możliwe, po za tym wydaje mi się że co 2-gi kucyk z brodą w tym filmie jest na kimś wzorowany.

 

PS.Ciekawe czy w sezonie 5 w tle przewinie się klacz z brodą :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka Fluttershy wyszła fajnie.

Nie podoba mnie się tylko te wokalizowanie.

Find the Music... było nawet ok, ale w większości jedyne co rozumiałam to jęki Łaski. Fu. Łaska.

Ale tłumaczenie mnie boli "gra muzyka non stop". NIE.

Nazwa odcinka też niezbyt fajna.

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem ostatni odcinek.

Sama fabuła była dość ciekawa , Sweetie Bellie nauczyła się wreszcie podstawowej magii. :tigertaming: ,Scootaloo składać monocykl :1xkfz: ,a Apple Bloom robić eliksiry

(fajne wyszło jej z tym jabłkiem heh) :angelbloom:

Ogólnie odc podobał mi się, jak w sumie cały IV sezon.

Moja ocena to 9/10 yay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek z Brezusiami...OK fajny był dubbinng tego wodza grupy i w naszej wersji ich język jakoś mi tak lepiej brzmiał, fajne było to że po transformacji Mane6 zmieniły się nieco głosy...ale,uh

 

Państwo Cake...nie żeby ich głosy były tragiczne ale te pierwsze były dobre, po za tym brzmią o o 20 lat za młodo (uznajmy że Państwo Cake mają 40 albo gdzieś koło tego lat)

Edytowano przez SolarIsEpic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...