Skocz do zawartości

IV Sezon na MiniMini+


Mystheria

Recommended Posts

Spitfire to OGIER???

 

O ile dobrze pamiętam, to sama Spitfire w jednej ze swoich wypowiedzi powiedziała "WIDZIAŁEM to w akademii". Rainbow i Soarin' określali ją jako... no cóż, "ją". Cytat z pamięci - "Spitfire i Fleetfoot POWIEDZIAŁY mi...". Wniosek jest jeden - to sama Spitfire postrzega siebie jako ogiera. Drżyjcie, straszliwy/a Król (jak Jadwiga!) Gender zaatakował/a kuce! A tak na serio, podejrzewam, a przynajmniej mam nadzieję, że to potknięcie aktorki. W końcu tym samym albo bardzo podobnym głosem operowała w roli Timmy'ego z "Wróżków chrzestnych" (o ile się nie mylę). Może się jej już mieszać, do jakiej płci w danej chwili go używa.

 

A tak poza tym, to pan Klimek jako Biceps wypadł bardzo bicepśnie. Bardzo, bardzo dobrze.

 

Mały edit: zapomniałbym o najważniejszym! Rainbow Falls to Rainbow Falls! Z jednej strony szkoda, że zostawili to tak po prostu, z drugiej jednak cieszę się niezmiernie, że nie otrzymaliśmy Tęczogrzmotów Małych.

Edytowano przez Malvagio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#GENDERPONY

 

Co do dubbingu; mam dziwne wrażenie, iż im dalej w odcinek tym głos aktorów się poprawia (pomijając piosenki). Apple Bloom - miejscami potrafi zaryczeć, ale przez większość odcinka jest ok. Tylko ok.

No cóż poziom spadł, lecz nie aż tak bardzo żeby przestać oglądać polską wersję. 

Co do innych aktorów: Pinkie czasami nie daje rady, a Fluttershy still <3! Jak dla mnie Polska Flutterka jest lepsza nawet od angielskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno "ale" - pod koniec, kiedy leciała RD na konkursie, dlaczego Twilight, która była przebrana za cheerladerkę, krzyczała dziwnym głosem? xD

Twórcy nie pojęli, że to ona?

Nie lubię głosu Spitfire, Fleetfoot też dziwny.

Bulk Biceps był spoko, ale mógł więcej emocji wkładać.

Edytowano przez Hidoi Mesu Okami ~
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno "ale" - pod koniec, kiedy leciała RD na konkursie, dlaczego Twilight, która była przebrana za cheerladerkę, krzyczała dziwnym głosem? xD

Twórcy nie pojęli, że to ona?

 

Też to wyłapałem, widocznie spod tej tęczowej włóczki nasi genialni dubbingowcy nie zauważlyli że to ona...eh

 

A i Bulk Biceps, to jest niesamowicie wspaniałe! Nowy mem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle sera, tyle piosenek!

 

Chesse według mnie brzmiał świetnie! I ta jego zmiana głosu kiedy zdjął mhroczne ponczo

Nadal się trochę nie mogę przyzwyczaić do nowego głosu Pinkie w piosenkach ale same piosenki były na plus

 

I jeszcze dwa pytania:

Czy w wersji polskiej ten gumowy kurczak miał na imię "Bones"? Bo nie dosłyszałem

I jeszcze jedno- kto to wodzirej? Czy co tam było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie uznaję odcinek "Honor Pinkie" za najlepszy polski odcinek. Piosenki wyszły świetnie 10/10, ostatnia chyba za bardzo z autotune'm, ale tak to wieeelki plus. "The goof off" wyszło na prawdę dobrze. Na to czekałam w polskim dubbingu!

10/10 cały odcinek i wybaczam Cheesowi, że starego dziadka nazwał Panią.

 

I jeszcze dwa pytania:

Czy w wersji polskiej ten gumowy kurczak miał na imię "Bones"? Bo nie dosłyszałem

I jeszcze jedno- kto to wodzirej? Czy co tam było

Tak, nazywany był "Boneless" (bezkostny)

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zniesmaczyłam tym, że zamiast odcinka Three's a Crowd puścili Pinkie Pride.

Mam nadzieję, że jutro już ten 11 odcinek dadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dubbingowcy nie pojęli też chyba "Smile Song" śpiewana przez Cheese'a.

Mogli dać oryginalne tłumaczenie.

Kurnn.. dziś też nie będzie Discorda - on już chyba był.

Edytowano przez Hidoi Mesu Okami ~
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...