Skocz do zawartości

IV Sezon na MiniMini+


Mystheria

Recommended Posts

Dodałam najnowszy odcinek w pierwszym poście :)

 

Nie wiem czemu niektórzy się czepili tego "Mod". Przecież tak się właśnie wymawia to imię.

Poza tym niektórzy psioczą, że zmieniono płeć Colgate, ale mało kto pamięta, że Owlicious jest facetem i zmiana imienia z Sowalicji na Sowicjusza jest jak najbardziej poprawna.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem w odcinek z Maud, wyskoczyło: Wideo zostało usunięte z powodu naruszenia Regulaminu.

 

Już poprawiłam.

 

 

Moim zdaniem "Mad" byłoby lepsze, w końcu tu bardziej słychać "Mad" niż "Mod":

Tam wprawdzie na przemian słychać "mod" i ""mad", ale taki jest zapis fonetyczny

mɔːd (gdzie "ɔː" to przedłużone "o").

Edytowano przez Mystheria
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ten odcinek był całkiem nieźle zdubingowany, raczej nic mi nie przeszkadzało po za jednym...

 

Sowicjusz- to właściwie powinna być poprawa bo w orginale ta sowa to facet...ale jednak zmienić to jakjuż się wszyscy przyzywczaili?

 

I teraz się zacząłem zastanawiać czy Maud rzeczywiście nie cierpi na zespół Aspergera...symptomy pasują nieprawdaż?

Edytowano przez SolarIsEpic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy odcinek dodany w pierwszym poście.

 

Co do tego "wolę Fasolki", to niestety Fasolki nie najlepiej mi się kojarzą. Pewnego razu, przed laty, kumpel zgrywał mi na płytę całą masę śmiesznych filmików. Niestety, jako, że było ich kilkaset, przypadkiem wrzucił tam też kilka... z "innym" rodzajem humoru.

Na jednym z nich była właśnie piosenka Fasolek - Mydło. Piosenka była super, ale w teledysku wprawdzie było mydło, lecz zamiast dzieci byli dorośli, którzy bardziej niż mydłem interesowali się sobą nawzajem... if y'all know what I mean.

W sumie byłoby nawet znośnie, prócz momentu, w którym śpiewano "a gdy znajdzie gdzieś słomkę puszcza bańki mydlane", ale co tam było, to już pozostawiam waszej wyobraźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA PLUS:

+ "Obsuwa", "wtopa" - takie drobne słówka zawsze na plus.

+ Noteworthy (ten niebieski rumak) miał fajny głos
+ Luna i Sweetie Belle całkiem dobrze wypadły, choć czasem pani Bojczuk trochę za staro brzmiała
+ Sapphire Shores też wyszła zacnie
+ "Fasolki" ^ ^

NA MINUS:

 

- Wpadka z Apple Bloom podczas snu Sweetie Belle (I to PODWÓJNA!)

Za całość daję 8.5 / 10. Ocenę obniża ta wpadka.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek był nawet dobrze zdubbingowany. Głosy kucyków drugo planowych były fajne (szczególnie ochroniarz). Luna miała chyba inny głos ale tego nie jestem pewien, czasem brzmiała mi jak MAMA z "Martina Tajemniczego", ale głos miała dobry, bardziej...przedwieczny że tak to ujme. Co do postaci Saphire Shores to miała dobry głos a że ostatnio słyszeliśmy ją wieeeeeeeeeeeki temu (czyt. sezon 1) to nie widze żadnych różnic w głosie. Ale jest jeden poważny zgrzyt...

 

Kiedy Luna pokazuje Sweetie Belle jej piąte urodziny w pewnym momeńcie jeden z gości mówi coś takiego "Po co nam Apple Bloom...". To nawet nie jest błąd w tłumaczeniu! I powtarzają go jeszcze potem! Czemu?! Nawet przed tą kwestią ktoś mówi że długo czekają na Sweetie Belle...czemu!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc odcinek z Igrzyskami...dlaczego Cadance ma głos Celestii?! I ten ogier z żeńskim głosem...Drodzy panowie dubbingowscy, pyszczek klaczy jest inny niż ogiera! Zawsze, alicorny żeńskie mają nawet inny kształt pyszczka...eh.

 

 

Ale zapomnijmy o tym, teraz przychodzi czas na coś wielkiego, monumentalnego. Jak wielkie taco wymieszane z toną fasolki z chili a później następujące po tym sensacje żołądkowe.... Głos Tireka! Głos potęgi i ZŁA!!!   

...Zaraz ale na razie będzie małpo-koniem i powinien mieć głos jak dziadzio... OK...eh...No nic poczeka się.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tirek zabrzmiał genialnie, jak zły Megamocny, tylko z dodatkową ilością zła. Piosenka też wypadła świetnie, to samo Discord.

Nie licząc errora z "Terikiem" w środku odcinka wszystko wyszło prawie idealnie.

Daję 9.5 / 10 i jestem spokojny o wielki finał.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska Twilight śpiewa przepięknie, do tego chór księżniczek, wyszło genialnie! Przed nami jeszcze jedna piosenka.

Tirek chwilami przypominał mi oryginał, a chwilami kojarzył się z głosem tygrysa (tej bestii która miała głowę kozła i węża). Do niczego prócz Terika nie da się przyczepić. Ciekawe jak będzie brzmiał "napakowany" Tirek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...