Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/26/14 in all areas

 1. Nie mamy odwagi?! No to łapcie! Hejty w dłoń...ale chociaż misia oszczędźcie ;-;
  6 points
 2. 3 points
 3. Hejty w dłoń...ale chociaż misia oszczędźcie ;-; Za dużo dynksu i rozmawiasz z misiami. Kozacko.
  2 points
 4. Celly: I Frodo. Sry, ale jak się nie ma pomysłu to się nic nie zdziała ;_____;
  1 point
 5. Z drugiej strony cieszę się, że będąc w takim wieku, żyłem w takich czasach. Mieszkam w małym miasteczku. Laptop? Nie istniały. Komórki, "fejsy", "selfi?" Gry komputerowe... chwila. Kumpel z klasy miał jakiegoś tam "Mortala...". A "esemesy". A co to? Dla nas rozrywką było granie w "gałę", kosza, kwadraty (niby zwykła piłka, ale strategia jak na wojnie), "chowanego", skakanie z huśtawek (taka tam nawiązka skoków narciarskich) czy wiązanie żyłki (w nocy) na wysokości pasa, przy chodniku i obserwowanie reakcji ludzi, których nagle coś zatrzymywało... "to se ne wrati" (czy jakoś tak).
  1 point
 6. Octavia? Raczej Fiddlestick Wredota ze mnie... I see you :3 AND I SEE YOU!!! Nieeee no... więcej nie zaglądam do tego wątku. Jestem taki stary Taaaki staaaary... dawajcie kanapę. Rarity? Kanapa, migiem! Na trawie leżeć nie będę. Tam są kleszcze, świerszcze i w ogóle. Dołujecie mnie :( Wpędzicie w dożywotnią depresję. Dobra. Wrzucę swoją fotkę, która sprawi, że Slender wybiegnie ze swojego lasu, zacznie rysować kwiatuszki i "narobi w zbroję". Zdjęcie powstało przypadkiem. Gdy tylko otrzymałem iMaca, sprawdzałem jakie programy zainstalowano "fabrycznie". A że nie lubię robić niczego po cichu słuchałem muzyki. Znalazłem coś, co nazywa się "Photo Booth". Myślałem, że służy do edycji zdjęć, a nie robienia serii fotografii, którym można dodawać różne efekty. Uznałem, że to jest OK. Fluttershy dodałem później. Kilka lat po... PS. Wiecie co jest najgorsze? W moim wieku nie mogę nawet powiedzieć / napisać: "jesteś ładna, śliczna itp. do dużo młodszej osoby" Przyjdzie mi tu jeden z drugim i powie. Triste, a co ty... "pe#il" jesteś? Ja tu tylko "fakt oczywistyczny" stwierdzam, jak to mawia Ferdek Kiepski.
  1 point
 7. N: berety są fajne no i chyba nie ma drugiego bereta na forum, więc łatwo zapamiętać A: niepewny piesek pasuje do tytułu, ale wolałam tam twoje OC S: tańczący Oxy jest przeuroczy i nie wali po oczach jakąś dziką, zapętloną animacją ^^ U: rzadko widuję, ale nigdy nie widziałam złego posta ani nic. Fajnie, że uczysz się rysować ^^ Nagroda z timberwolfem epicka, zazdoszczę!
  1 point
 8. MLP FiM tak szybko się nie skończy. Serial będzie ponoć do 2019 roku. A czy wszystkim się znudzi, tego niewiadomo.
  1 point
 9. Byłem przekonany, że wszyscy zapomnieli o tym FF W każdym razie, nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Póki co nadal rozkminiam jak to dalej napisać, żeby nie zepsuć. Cierpliwości. Na tę chwilę posuchy zaproponuję swój inny FF napisany wolnym czasem: http://mlppolska.pl/watek/10955-czekaj%C4%85c-na-koniec-%C5%9Bwiata-one-shot-slice-of-life-post-apo-human/
  1 point
 10. DUM DUM DUM Leah postanawia pokazać mordkę :3
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...