Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/19/18 in all areas

 1. „Kucyk w czarnej pelerynie” opowiada historię nietypowego kucyka, który chodzi w swojej czarnej pelerynie i przeżywa ciekawe historie. Kiedy lubisz to uczucie, kiedy nie wiesz co się może zdarzyć w kolejnym rozdziale... Ta opowieść jest właśnie dla ciebie! Zapraszam do przeczytania! Kucyk w czarnej pelerynie - Link do całości Rozdział 1 Rozdział 2 Rozdział 3 Rozdział 4 Rozdział 5 Rozdział 6 Rozdział 7 Rozdział 8 Epilog
  2 points
 2. https://pl.wikipedia.org/wiki/Zyzuś_tłuścioch Jaka...urocza nazwa
  2 points
 3. Śniegowym akcentem odświeżam temat paroma fotkami (może nie najlepszej jakości, ale klimatycznymi)
  2 points
 4. Miło w końcu dla odmiany zamiast depresyjnej szarości ujrzeć za oknem oślepiającą biel Ale jest pięknieeeeeee
  2 points
 5. Witajcie! Tym razem oferuję Wam coś z zupełnie innej beczki: Aidan, główny bohater zmagający się z niedawną porażką, trafia zrezygnowany do Ponyville. Poznaje tam klacz imieniem Roseluck. Nie wie, że jak bardzo zmieni to jego życie... Krótka i prosta historia o rozterkach i odnajdywaniu siebie. Bo często liczy się nie to, co z pozoru najpiękniejsze... Opowiadanie to lekki shipping, ale czysto emocjonalny - nie ma w nim żadnych "cielesnych" odniesień. Jeśli nie tolerujesz shippingów wszelakich, sprawa jest prosta - nie czytaj. Liść Róży Mam nadzieję, że się spodoba.
  1 point
 6. Bo życie z kobietą która nie wie czego chce jest przewalone, a co dopiero z kilkoma.
  1 point
 7. Super opowiadanie, czytało się tak przyjemnie, że na lekcjach nie mogłem wytrzymać bez paru linijek. Chciałbym kiedyś przeczytać kontynuację.
  1 point
 8. Kolejny raz była przerwa. No cóż zdarza się. Przez cały ten czas nie potrafiłem nawet zacząć pisać rozdział. Ale zaparłem się i oto proszę. Rozdział XII
  1 point
 9. Dobre pytanie. Usortowało się już tam coś, czy mamy nie liczyć na sesję?
  1 point
 10. Pojedynek na najlepszą Boolę trwa w najlepsze!
  1 point
 11. Ohayo, ja tu tylko na chwilkę. Na ten moment poszukujemy chętnych do opieki nad działami postaci: Księżniczka Luna (pomoc w prowadzeniu) Rainbow Dash (opiekun na pełny etat) Fluttershy (opiekun na pełny etat) Applejack (opiekun na pełny etat) Sunset Shimmer (opiekun na pełny etat) Król Sombra (opiekun na pełny etat) Trixie (opiekun na pełny etat) Wymagania na Opiekuna działu Luny znajdziecie [tutaj]. Jeżeli chcesz wspomóc Lunę, złóż swoje podanie [tutaj]. Wszystkie pozostałe podania na Opiekunów, lub chęci prowadzenia własnego działu proszę kierować bezpośrednio do mnie -> [złóż podanie].
  1 point
 12. Radziłabym podzielić docsa i każdy rozdział dać osobno. Takie kobylaste docsy koszmarnie się czyta.
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...