Jump to content

Talar

Brony
  • Posts

    1041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    33

Status Updates posted by Talar

  1. Po wczorajszej akcji na krakowskim jestem ostro zażenowany. I jeszcze świnie jak z obrazka mają czelność pokazywać się w telewizji publicznej jako ekspert i były policjant. Na prawdę mam dosyć tego chorego kraju, bo ciągle się na nim zawodzę.

     

    Spoiler

    image.thumb.png.bb4edbfe16b07c2f2126f20e6569486b.png

    jebać tego śmiecia prądem, serio

     

    1. Show previous comments  1 more
    2. Talar

      Talar

      Niby tak, ale skoro jego pierwsza myśl taka była no to sry, ale dla mnie to jest skreślenie człowieka. Za pisanie takich rzeczy powinien być 2 miesięczny areszt i ściganie policji, a nie że w Polsce mamy przekręty na grube miliony podatników, a jak ktoś powiesi  zdemoluje auto na szkody ok 5 tyś to go policja zgarnia z mieszkania, a potem całe kordonu bronią jakieś pomniki i pakują losowe osoby do nieoznakowanych wozów. To już serio przestało być śmieszne.

    3. Socks Chaser

      Socks Chaser

      @PervKapitan

       

      Usunął, napisał 22 godziny temu tweeta "Oświadczenie! Jeżeli kogoś obraziłem swoim wczorajszym wpisem, to bardzo przepraszam! Jest mi wstyd!! Obiecuję poprawę! Jeszcze raz przepraszam!!!",czyli "Przepraszam ale nie przepraszam".

       

      A, no i inny tweet - "Lewacka dzicz musi mieć świadomość, że czasy bezkarności się skończyły!! Proszę Was reagujecie na wszelkie prowokacje!!". Haaaa... fuck you. :p

       

      Yeah... były policjant, tacy ludzie mają nas chronić na co dzień. :D Jak widać, w polskim pierdolniku przechodzi życzenie komuś bycia zgwałconą, ale wiadomo - złe elgiebety można gnoić. A to tylko pokazuje że trzeba flagi stawiać - na krzyżach, na pomnikach, na matkach boskich, by pokazywać skurwysyństwo naszej władzy i by cały świat widział.

       

      Każdy kto tam mówi żeby "nie prowokować", "nie zaczynać burdy" - chcecie tego, żeby to stało się codziennością. Chcecie żeby nas gnojono. Oszukujecie się, że jak będzie się uginać kark i przyjmować baty, to wtedy łaskawie sytuacja się polepszy. Gracie tak jak chce nasza dzisiejsza zbrodnicza władza. Zero szacunku do was.

    4. Po prostu Tomek

      Po prostu Tomek

      Widać, że Polska pod rządami pewnej znanej nam skądinąd grupy zamienia się w Białoruś, i to znacznie szybciej, niż wszyscy myślimy. Jedynym rozwiązaniem jest społeczne nieposłuszeństwo i dążenie do jak najszybszej legalnej zmiany panującego w naszym kraju reżymu, czy też układu. Polskie społeczeństwo jest wystarczająco dojrzałe, przynajmniej w jego bardziej wykształconej, młodszej i otwartej na świat części, niestety składającej się głównie, choć nie całkiem z mieszkańców miast, by nie zdawać się na grupkę prawicowonacjonalistycznie nastawionego rządu.

      Powiększają podatki, porzucają obietnice wyborcze a od wyborów nie minął nawet miesiąc. Widać było po sondażach i wynikach samych wyborów, jak mieszkańcy Polski dążyli do obrania bardziej liberalnej głowy państwa, choć kandydatowi i tak nieco brakowało do optymalnie jak najlepszego wyboru. Niestety najlepszy moim zdaniem kandydat, pan Biedroń, nie miał wystarczającej siły przebicia. Być może błędem była bardzo nikła kampania, choć ciężko było bez znacznego zaplecza przebić propagandową, sfinansowaną z państwowego skarbu rozpędzoną maszynę za dwa miliardy nowych polskich złotych, jaką stała się niegdyś lubiana, a nawet w mojej opinii dość wartościowa, telewizja publiczna. W głębszej perspektywie zamieszani są w afery, przewalanie państwowych pieniędzy, inflację, zaprowadzanie państwa policyjnego i, od teraz, represje wobec ruchów stojących w obronie praw ludzi o odmiennej orientacji. Wiemy, że ludzie ci spotykają isę z nietolerancją oraz otwartymi prześladowaniami. To może w przyszłości spotkać wpierw inne inicjatywy obywatelskie, a nawet polityczną opozycję. To oczywiste i jawne sprzeciwianie się demokratycznym pryncypiom, na jakich podobno została zbudowana Polska po przekształceniu z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej i podstawowym prawom człowieka i obywatela.

      W tej chwili, w naszym kraju, dzieją się rzeczy o których obecna władza naucza w szkołach, że są zbrodniami przeprowadzanymi przez poprzedni ustrój państwa. Czyżby historia tak szybko się powtarzała? Czyżby Solidarności i w pewnym sensie pochodnym od niej, znanym nam prawicowym, religijnie ekstremistycznym, podatkującym by luźno wydawać państwowe pieniądze na prawo i lewo, wplątującym się raz po raz w coraz to nowe szwindle członkom ugrupowania trzymającego władzę zamarzył się powrót do sanacyjnej dyktatury, jak w 1935?. Czy tak widzą demokrację członkowie partii rządzącej? Czy tak widzieli ją jej założyciele? Czy tym ma być, tak nienawidząca koloru czerwonego, nowa Rzeczpospolita Polska?

  2. W związku z tym, iż za młodu ta gra mi się nie podobała, a teraz gram jak szalony, jestem w stanie stwierdzić, że S.T.A.L.K.E.R. to nie jest gra dla dzieci.

    1. Socks Chaser

      Socks Chaser

      Damn, pamiętam jak jeszcze chciałam tę grę przejść bez interfejsu (Zew Prypeci) ale nie widziałabym ikonek głodu, krwawienia itp. więc uznałam że ustawię jedynie poziom trudności na hard i brak celownika.

       

      Jakbym miała porządnego laptopa (nie to żeby Stalker wymagał dobrego sprzętu, ale mój nawet z Osu ma problem) i Windowsa (a nie chce mi się bawić z Wine na Linux) to bym wróciła do tego planu. :p

    2. Po prostu Tomek

      Po prostu Tomek

      Ja mam na swoim leciwym już lapku Cień Czarnobyla. Trochę laguje, ale jako jedna z niewielu gier 3d w ogóle u mnie działa xD Lubię grać w S.T.A.L.K.E.R-a, atmosfera jest jak wódka zagryziona kiełbasą i popita energetykiem. Ciężko znaleźć coś podobnego, taką swojską słowiańskość połączoną z pustym, zrujnowanym krajobrazem. Comfy as fuck.

  3. Ojciec mi powiedział, że jestem w czymś mega dobry i czuję się z tym teraz fajnie.

    1. Syrth

      Syrth

      A mój mnie jak zwykle wku*wił.

    2. Decaded

      Decaded

      Chciałbym mieć ojca.

    3. Syrth

      Syrth

      Chętnie oddam swojego

  4. Nudzi mi się życie ostatnio. Mam ochotę powkręcać moich znajomych, że jestem narkomanem.

  5. Nigdy nie sądziłem, że to powiem, ale COD MW to jest mega dobra gra i jestem pod olbrzymi wrażeniem. Skusiłem się na zakup całej gry i nie żałuję, bo gra jest wykonana świetnie, wygląda wspaniale i mega przyjemność sprawia.

    1. Show previous comments  1 more
    2. Talar

      Talar

      Właśnie problem w tym, że nie grałem nigdy w żadne inne i równie dobrze większość animacji, dźwięków itd. może się nie zmieniać od kilku lat. Lecz nie zmienia to faktu, że wszystko tam jest mega dobre.

    3. Stracony Nieśmiertelnik

      Stracony Nieśmiertelnik

      To z całego serduszka polecam zajrzeć wstecz. Przy takim porównaniu przyszłość>przeszłość będziesz miał niewątpliwe ciekawe doświadczenie.

    4. Cahan

      Cahan

      To było wiele lat temu, ale przy Modern Warfare bawiłam się świetnie. W ogóle stare CoDy to gry mojego dzieciństwa. Za to przy WWII... Oh, Activision, why have you done this? Symulator pancernego Niemca. I za dużo fabuły. Kto w gra kampanię CoDów dla fabuły?

  6. Ostatnie obwieszczenia rządu odnośnie ludzi LGBTQ+ sprawiają, że nienawidzę tego kraju jeszcze bardziej.

    1. Syrth

      Syrth

      LgBt To NiE lUdZiE tYlKo IdEoLoGiA11!!11 one

    2. Marudkeł

      Marudkeł

      @Talar

       

      Nie martw się. Nie ty jeden nienawidzisz tego zepsutego państwa. Beznadziejny rząd, politycy gorsi, niż August Poniatowski, wysokie podatki, które ciągle rosną i ciemne społeczeństwo.

       

      Ej! I teraz można uznać mnie za wroga ojczyzny, albo niemieckiego agenta. Ośmieliłem się powiedzieć coś złego o Polsce xD

  7. Moją fobią jest słabej jakości papier w postaci chusteczek, papierowych ręczników i papieru do tyłka.

    1. Cipher 618

      Cipher 618

      Najtańszy ręcznik papierowy to zło... Nic tylko klei się do rąk :grumpybloom:

  8. "gejmerzy" to najgorsi ludzie na planecie. 

    1. Danio Doża Venucci

      Danio Doża Venucci

      Ciekawe, jakiś konkretny powód dlaczego ? 

    2. Talar

      Talar

      Jeden z moich ulubionych subbreditów to gamingcirclejerk

    3. Cipher 618

      Cipher 618

      Fakt... Poświęciłem 170+ godzin na budowanie miasteczka na bezludnej wyspie, w którym  antro-zwierzęta będą szczęśliwe. Jestem potworem :rainbowglasses:

       

      Spoiler

      żeby nie było... Wiem, że to nie było na serio. 

       

  9. Ostatnio udało mi się cofnąć w czasie do najszcześliwszych lat mojego życia.

  10. Chyba przez epidemie padłem na głowę, ale wróciłem sobie do gier przeglądarkowych z dzieciństwa typu Plemiona...

    1. Arjen

      Arjen

      To wraca człowieku, niestety nie wiem jak u Ciebie ale u mnie motorem napędowym była ekipa, towarzystwo do grania więc jak wróciłem to na chwile zobaczyć stare dobre budowle, surowce itp. :) Ale raczej nie wracałem na dłużej. U mnie było głównie OGame ale to lata temu, pamiętam Bitefight, Metal Damage i inne knights.pl, które dalej działa. Siostra grała chyba z dekade w plemiona z jakimś typem, aż w końcu go poślubiła, eee to było dekadę temu prawie :D A z hiciorów to podbój galaktyki z kumplami dzięki grze Starport Galactic Empires :) Pozdro Talar.

       

    2. Talar

      Talar

      W OGame grałem jakiś czas, lecz raczej była to zajawka na miesiąc. Plemiona zacząłem grać jakieś 13-14 lat temu na świecie 4 (bo było ich wtedy mniej więcej 5-6). Pamiętam, że nie ogarniałem prawie nic i jechałem bez plemienia samemu i za każdym razem jak już mogłem zrobić szlachcica to mnie od razu najeżdżali i koniec gry. Poza tym, odpaliłem sobie teraz Ikariam której jest bardziej rozbudowane niż pamiętałem. Wtedy szło mi dobrze ale jakiś ledwo wysławiający się matoł zaczął mnie najeżdżać bez konia i pisał mi wiadomości "daj mi wszystkie kryształy albo cie atakuje i zaibore wszystykei kryształy" i się poddałem. Jednak najcieplej wspominam The Westa, w którego nawet teraz się fajnie gra. Pewnie i tak to wszystko mi się znudzi za jakieś 2 tygodnie, ale na razie całkiem dobrze się bawię.

    3. Arjen

      Arjen

      Dzięki za te flashbacki, musimy sobie jakoś radzić. Łap elegancką Lunę!

      iVkrSv6.png

  11. Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, nowy COD (warzone by być precyzyjnym) to całkiem fajna gra.

  12. mamo mamo kup mi nowy half life!

    1. Show previous comments  1 more
    2. Decaded

      Decaded

      mamo mamo dej na pitce

    3. misterspauls

      misterspauls

      mamo mamo daj mi na nową komórę

    4. Po prostu Tomek

      Po prostu Tomek

      tato tato ty chuju

  13. Udało mi się dzisiaj against the odds obronić pracę dyplomową i zostałem inżynierem. Z jednej strony ulga, że już mam to za sobą, z drugiej nawet duma, że udało mi się to wywalczyć.

    1. Syrth

      Syrth

      Gratulacje c:

    2. Talar

      Talar

      Dzięki. Ogólnie planuje wydalić jakiś dłuższy wpis o całym moim toku studiowania bo to był istny rollercoaster emocji, z którymi chciałbym się jakoś podzielić. Ale to nie teraz, bo teraz mam swoje 5 minut i chce... odpocząć.

  14. Dzień walenia konia do swoich waifu :3

  15. Ostatnie dni pisania inżynierki i oczywiście sąsiedzi z góry musza robić remont...

  16. Lubię przeglądać damskie ciuchy i dodawać je na wish listy, aby potem z wielkim żalem je z niej usunąć, bo i tak nie mam po co ich kupować.

    1. Show previous comments  2 more
    2. Syrth

      Syrth

      Ale to są męskie kilty, a nie damskie spódniczki. Kiedyś także kozaki z obcasami były męskie. A mam na myśli ubieranie ciuchów przeznaczonych dla odwrotnej płci i to jak jest postrzegane.

    3. ByczekPazerny

      ByczekPazerny

      Jeżeli mowa o kroju szytym pod kobiety to dla facetów są one przede wszystkim niewygodne, przynajmniej z mojego punktu widzenia. ;) Jeżeli zaś chodzi o ubrania z założenia damskie, ale zrobione na męską miarę, no to cóż... chyba nigdy nie było na to zapotrzebowania. :P Bo sukienki przy wielu czynnościach są niepraktyczne i zawadzają. 

    4. Syrth

      Syrth

      Hę? W czym sukienki zawadzają? Przecież to wygodniejsze od spodni. (powiedziała, nie nosząc sukienek, ale to tylko dlatego, że nie mogę na swój rozmiar znaleźć :<)

      Ale generalnie zgadzam się z tym, że męskie są wygodniejsze. Dlatego też takowe noszę. Chyba, że coś damskiego mi się strasznie spodoba i jest urocze to biere :chryseyes: No, ale sukienek akurat ciężko mi znaleźć takie urocze by były na mój rozmiar :c

  17. Pomijając przesadzony styl tego arta, to zawsze mi się ten motyw czy tam "ship" bardzo podobał <3

     

    Spoiler

    0XCkF3n.png

    S: https://www.deviantart.com/underpable/art/Sweet-Dreams-826175917

    1. Show previous comments  4 more
    2. Starlight Sparkle

      Starlight Sparkle

      Tak... a potem tylko problemy :cheese:

      Spoiler

      hqdefault.jpg

       

    3. Danio Doża Venucci

      Danio Doża Venucci

      Jak teraz się przyglądam temu pierwszemu obrazkowi:twilight8:. Dochodzę do wniosku, że ,,cute bughorse" Krysia marzy nie tylko o udanym małżeństwie , ale najwyrażniej chce też przekształcić się w anthro:wtf:

    4. Starlight Sparkle

      Starlight Sparkle

      Nie tylko nie anthro w świecie kucyków... :wut:

  18. 10 lat

    Spoiler

    Uyyd7H2.jpg

     

  19. To już chyba u mnie tradycja, że sylwester koniec końców pierniczy mi nastrój i wchodzę w nowy rok z poczuciem beznadziejności.

    1. misterspauls

      misterspauls

      Ja to rozumiem. Zawsze budzę się bólem głowy i co roku to samo mam. :blush:

  20. "(...) this plate represents your head, this spoon is your heart, and the knives... are sharp! Always be careful with knives!"

  21. Obchodzenie świąt powinno być zabronione póki nie spadnie śnieg.

    1. Danio Doża Venucci

      Danio Doża Venucci

      W mojej miejscowości spadł, poleżał dwa dni później spakował się i stopniał .

      Czy to się liczy ?:giggle:

    2. Talar

      Talar

      Na czas obecności śniegu istnieje przyzwolenie na puszczanie gwiazdkowych kolęd i sprzedasz świątecznego chłamu. Jak już śnieg stopniał, to wracamy do kompletnego zakazu.

  22. Nostalgia wjechała we mnie niczym tir w ścianę.

     

    1. Po prostu Tomek

      Po prostu Tomek

      O cię chu...cherko na mrozie, dawno tegom nie słyszał.

  23. Stałem się graczem csa...

    1. Syrth
    2. Talar

      Talar

      goł.

       

      I już dostałem 22 godziną blokadę bo gra musi "skalibrować" moją rangę.

  24. Nie jestem w stanie obejrzeć to bez rozklejania się.

     

  25. RIP Kapitan, jego ostatnie słowa na zawsze pozostaną z nami [*]

    1. Show previous comments  5 more
    2. Talar

      Talar

      Star Trek przerobiony, a nie jakieś bomby :hmpf:

    3. Sowenia

      Sowenia

      Na zawsze zapamiętamy jego piękne ostatnie słowa [*]

    4. Syrth

      Syrth

      Aaa, w sumie też widziałam, że wyszło 

×
×
  • Create New...