Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Który? Loyalty nie ruszyło się od rana. Magic też stoi.
  2. Moim drobnoustkom nie wychodzi kopulacja, bo samice są skrętne w inną stronę niż samce ;_;

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [3 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Tak. Podczas kopulacji ryby się wykręcają w prawo bądź w lewo - związane jest to z budową haczyków na płetwie odbytowej samca. Samica jest skrętna w tą samą stronę co jej pierwszy fagas.

    3. Burning Question

      Burning Question

      Gendery je spaczyły!

    4. WilczeK

      WilczeK

      Dokładnie. Ryby geje :D

  3. - borowikowa mojej babci - z mrożonych borowików - brokułowa mojej babci - rosół - krupnik na żeberkach
  4. 1. Nie ten temat. 2. Za darmo nie, bo obecnie nie mam czasu. Ale jestem sprzedajną istotą, więc przyjmuję komisze i art trade.
  5. Cahan

    Żarcie podróżne

    Bananów w średniowiecznej Europie nie mieli - oto cały sekret. No i jabłka się nie gniotą, więc można spokojnie je poupychać w sakwy. Dania na ciepło to produkty typu "po grze" - czyli ciepłe i pakowne. Ale zdecydowanie wygrywa suszone mięso - szczególnie w formie kiełbas. Nie psuje się, jest pożywne i zajmuje mało miejsca.
  6. Cahan

    Żarcie podróżne

    Jako larpowiec powiadam wam jabłka, kabanosy, suchary, kiełbasy typu kindziuk, no takie surowe, suszone mięso. One nie mogą się zepsuć. Do bukłaka wodę, ale to nie jest konieczne, bo zawsze znajdzie się jakaś rzeka czy strumień. Przydają się chińskie zupki i kisiele.
  7. Raz dałam skipa i teraz jest ok.
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. To jest dokładnie to samo co w torebkach.
  10. Jestem dumna z większości swoich fików. Za różne rzeczy. Cień Nocy - bo długie i dalej nie rzuciłam tego w cholerę. Popioły - klimat. Everyday a Little Death i Kwiat Paproci - za pogańskie kuce, klimat i za to że osiągnęłam zamierzony efekt. Rosiczki Atakują - bo napisałam fika o miłości swego życia. I mi się podoba. Czarny Polak - ciężko o większą szmirę xD Jestem za optymistyczna, wiem.
  11. Co nieco bazgrołów z serii "na ćwiczeniach i w przerwach w nauce" Przy następnej okazji postaram się odkopać ołówki i wrzucić coś porządnego.
  12. Szczęśliwego Nowego Roku, Patafiany! Oby był jeszcze bardziej zajedwabisty niż ten - i będzie - Heroes VII, Wiedźmin 3, nowy sezon Gry o Tron... Jak oceniam rok 2014? Plan wykonany w 100 %. Niczego nie żałuję, było ekstra. Oczywiście nienawi... kocham was wszystkich i w ogóle. Samych sukcesów, żarcia, randomu, zabawy, zdanej sesji i innych przydatnych rzeczy.

  13. A może po prostu nie mówi, bo mu się nie chce? Wydaje mi się być 100% introwertykiem i najzwyczajniej w świecie konwersacje o pogodzie i imieninach cioci go nie bawią.
  14. Przedstwiam wam oto, moje małe kucyki, najlepszą postać z waszej ukochanej bajki: http://cahandariella.deviantart.com/art/Chrysalis-503842249

  15. Biofizyka, biologia, chemia, stomatologia społeczna.
  16. Czasami na tym forum czuję się jak w średniowieczu.

  17. Mój mały kucyku! Mordecz, kotku! Mój drogi Mordeczu! Potencjał jest, owszem. I o tym potencjale będzie więcej przy kreacji bohaterów, a nie świata i fabuły. Fakt, że najpopularniejsza jest groteska, jest też coś takiego jak tworzenie pozornej sztampy - jak zwykłam to nazywać. Ale takim zabawom z czytelnikiem zamierzam poświęcić czas w dalszych częściach serii. Co do Richarda Rahla... NEIN! Kim Richard Un: leśniczy, król, czarodziej obu magii, Poszukiwacz Prawdy, ultra rzeźbiarz, super kochanek, Honorowy Członek Błotnych Ludzi, najlepszy piłkarz świata, ten który nawróci każdego na właściwą drogę, ultra przystojny, wychowawca chimer i dzieci... Pewnie coś pominęłam, ale nieważne. Rysiek to postać wyidealizowana do bólu. I nie wyszło jej to na dobre. Książki z tej serii ratują postacie drugoplanowe, bo sam Rahl to... Mary Sue. Motyw wybrańca nie jest zły. Większość motywów przedstawionych w Ponragonie nie jest zła sama w sobie. Złe jest upychanie ich razem ile wlezie. Pozdrawiam Twoja Księżniczka Celestia Cahan I Jadowita
  18. Rozdziału jeszcze nie czytałam [wkrótce nadrobię], ale co do krzyków podczas napadów - kiedyś jak mnie napadnięto nie byłam w stanie wydobyć z siebie głosu. Tylko cicho spuściłam napastnikowi manto. Więc to akurat nie jest takie dziwne.
  19. Kupię macicę.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [3 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Tak. Ile za nią chcesz?

    3. Ylthin

      Ylthin

      Handel wymienny za pięć kilo inspiracji.

    4. Cahan

      Cahan

      Nie ma sprawy, moje źródło inspiracji jest niewyczerpane.

  20. Zdecydowanie nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu. Te masy tekstu są ogromne - przez niektóre przechodzi się jak burza, inne... Niczym brodzenie w basenie smoły. Bez wątpienia nie wiedzieliśmy, że tego będzie aż tyle. @Jasiu 22 rozdział pewnie ukaże się pod koniec lutego. Jeśli jakimś cudem zdam sesję.
  21. @Jasiupl10 Uwierz mi, że: 1. Czasami czyta się nominowane bardzo ciężko. 2. Sesja sama się nie zda. 3. 10 kolosów na tydzień też. 4. Własnych opowiadań/tłumaczeń/prereadingu też nie można zaniedbać. 5. Są obowiązki wobec rodziny i przyjaciół. 6. Rosiczki nie podlewają się same, kot nie karmi. 7. Do tego doliczyć czas na mentalny odpoczynek - często przy nominowanych fikach. A swoich własnych dzieł nie można nominować.
×
×
  • Utwórz nowe...