Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. A prezent dla jury? Uwierz mi, że my też nie możemy się doczekać końca tej zabawy. Niestety, przeszkadzają nam studia, praca i życie prywatne.
  2. Skylen... Czy jesteś Kemtoxem? Uważam, że taka wersja kucy nie powstanie. Nie opłaca się finansowo. Do tego czasu G4 upadnie.
  3. Co ja właśnie... Nie chcę wiedzieć. Anatomia? Opisy? Poprawność biologiczna? Poszły się pieprzyć z podmieńcami. Gwałty takie super? NEIN. 0/10 i kop w rzyć na do widzenia. Błagam, nie pisz więcej clopów, szczególnie tak obrzydliwych w swojej fabule.
  4. Cahan

    Problem z grą Skyrim

    Przerabiałam Windowsy 98, xp, Vistę, 7 i 8. 7 jak dla mnie wygrywa bezkonkurencyjnie. Nic się nie tnie, nie wywala, nie ma problemów. Nie ma problemu z kompatybilnością programów i gier do systemu.
  5. Cahan

    Problem z grą Skyrim

    Czytałam. Po prostu z doświadczenia gracza wiem, że na tych systemach się takie cuda dzieją. I w pierwszej kolejności sprawdziłabym nie mody, a aktualizacje systemu i sterowników.
  6. Cahan

    Problem z grą Skyrim

    Windows 8? Dlaczego mnie to nie dziwi... 8 i Vista to najgorszy koszmar gracza.
  7. Mój związek z Panną Biofizyką mnie dobija :/

    1. Niklas

      Niklas

      Zabij rosiczkami.

    2. WilczeK

      WilczeK

      To by była dopiero powolna śmierć.

  8. Cahan

    Kompletny idiota się wita

    Koleżanka z klasy Twoim hobby ? Współczuję dziewczynie. Ale propsy za to, że czytasz fantastykę, fiki i grasz w dobre gry. Witaj na forum 1. Piszesz coś? 2. Co myślisz o rosiczkach? 3. Lubisz LARPy? 4. Co myślisz o metagenezie heteromorficznej?
  9. W Poszukiwaniu Dawnej Chwały Ścieżki Donikąd Smocze Łzy Przymierze
  10. Totemy - greatest kindness ma mi się robić przez 15 dni
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Wesołego Yule i Świąt Cahanowego Narodzenia! Zjedzcie za mnie dużo i smacznie!

  13. Piszę o bezdomnym futrzaku, latającym po kątach, którego przydałoby się zbanować za spam.
  14. Zmierzam do tego, że znaczki nie znaczą, że te taboraty znają się na tym co robią. Bo na przykładzie takie Shy widzę, że ona się nie zna. A uprawa jabłek by AJ też nie jest jakaś super.
  15. Flutter ma motylki na tyłku, a na zwierzątkach się gónwo zna - chociażby w Filli Vanilli karmi myszy serem, który jest dla nich śmiertelnie trujący. A jej metody leczenia Philominy zabiłyby niejedno zwierzę.
  16. Wesołego Yule, meine Liebe Ponies!

    1. bubblesymphony

      bubblesymphony

      Dif-tor heh smusma!

  17. Również jestem raczej za metodą Kamishy. Nie zdziwiłabym się gdyby twórcy nie wiedzieli ile to jest karat [bo dzieci i tak nie ogarną]. No i te wielkie kamienie szlachetne walają się tam po ulicach, na dodatek wydobywają je już oszlifowane. Nie zdziwiłabym się gdyby miały zupełnie inną gęstość i strukturę niż ziemskie.
  18. CLOP MIT UNS!!! Irw pod ławką, gruz i shipping roku. A to wszystko za banana i 2 ciastka. Aber... CLOP MIT UNS! Sehr gut, Herr Kredke.
  19. Znalazłam w Internecie tekst, który powinien przeczytać każdy, kto postanowił coś napisać. http://spisekpisarzy.pl/2014/12/wstyd-nie-jest-dla-pisarzy.html
  20. Poczekać na nowy dzień w grze.
  21. HV lepsze od HVII... Ylthin, błagam... Siódemka jeszcze nie wyszła, psia mać! Jak dam radę, to coś napiszę. Gwarantuję, że Dolar zechce mnie po tym spalić na stosie, więc długo będziecie słyszeć jego agonalne kwiki, kiedy w ramach samoobrony skorzystam z bazooki .
×
×
  • Utwórz nowe...