Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ta literówka to mój błąd . Ale dobrze, że nie rublem. Komentarz bardziej rozbudowany napiszę kiedy się wyśpię.
  2. Cahan

    Zaręczyny!

    Matyas... Ja kocham tylko Burning. Solaris to yeee... mój kuzyn. I wcale nie dosypałeś mi do herbaty proszków KGB, wcale. I nie przystawiałeś kałacha do łba .
  3. Cahan

    Zaręczyny!

    Burning, kochanie... Oni coś dosypali mi do herbaty.
  4. Cahan

    Zaręczyny!

    Ej, nawet ja już się zgubiłam o co tu właściwie chodzi . Ale Caharis to wymysł Kinga, Matyasa i Dolara.
  5. Cahan

    Zaręczyny!

    Merytorycznych komentarzy, związanych z numerem. Dlatego, jeśli tak bardzo lubicie kiepskie romanse... Musicie zwiększyć czytelnictwo i aktywność czytelników.
  6. Cahan

    OBIECUJĘ DAĆ PLUSA

    Wszystko zaczęło się od tego, że był Wielki Wybuch. Potem stworzyłam świat, podlałam kwiatki, posprzątałam mieszkanie, popisałam głupoty na forum... i uznałam, że przydałoby nauczyć się na egzamin . Załamana, że taka dramatyczna myśl wpadła mi do głowy postanowiłam jednak niczym prawdziwy student zacząć się zastanawiać, czy aby głodna nie jestem i nie powinnam z tego powodu sobie czegoś ugotować. Niestety, głodna nie byłam. Trzeba się uczyć, bo nie ma nic innego do roboty :(
  7. Cahan

    Zaręczyny!

    Ale prezenty możecie dać. Przydadzą się do innych celów EDIT: Ale ponieważ tak lubicie ten paring... Jeśli pod trzecim numerem Equestria Times pojawi się 200 komentarzy to może się rozmyślę.
  8. Moje pierwsze ostrzeżenie na forum. Yay.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [38 więcej]
    2. Zegarmistrz

      Zegarmistrz

      Dziękuję, dziękuję, będę się chwalił tym tytułem jak własnym, rodowym, jako dopomóż mnie Luna :D

    3. Linds

      Linds

      *tak dopomóż mi miłościwie nam nocą panująca, Przenajświętszą i Najpiękniejszą Księżniczko Luno!"

  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Dobrze napisany, przyjemny fanfik. Czyta się miło i przyjemnie, a główny bohater budzi sympatię. Uśmiałam się w paru miejscach. Styl i warsztat oczywiście porządne.
  11. Krystallina Autokratorias to fanfik, który składa się z opisów, historii oraz opisów. Niezły klimat, dobre opisy, historia nawet nawet. Może zabrzmi to jak jakaś profancja godna byle amatora, który czyta dla wybuchów i akcji, ale... Nudziło. Bardzo. Lubię rozbudowane opisy i ten fik jest pod tym względem może nie perełką, ale czymś bardzo dobrym. Jednak brakowało jakiejkolwiek minimalnej akcji. Opisy mnie nie porwały, nie mój klimat. Język skomplikowany, nie czyta się tego prosto. Nuży. Wiadro propsów za Wielką Matriarchinię. Z prelekcji na wrocławskim wiem, że chcesz to rozwinąć. Czekam, bo to w tym wszystkim najciekawsze. Nie podobało mi się. Może dlatego, że nie lubię statków i podręczników do historii? Cholera wie. Opisy dobre, ale też nie w moim guście. Krystallina nie podpasowała mi jako czytelnikowi, nie ukrywam. Może jestem za głupia, za tępa albo po prostu jest za późna godzina, ale moja wyobraźnia szwankowała mocno podczas czytania.
  12. Przeczytałam. Komedia taka sobie. Nawet niezła, parę razy się uśmiechnęłam, ale nic więcej. Spodziewałam się tego, że złote pancerze będą się darły jak papier i ciążyły jak widmo komunizmu. Mweh. 7/10.
  13. Powiem tak - opisy są ważne jak cholera. Dialogi też są istotne. Ale dialogi kosztem opisów? Nie.
  14. Opisywał. Bo on chciał z tą Twilight seksy uprawiać lub uprawiać seksy jako Twilight
  15. Też mam Aspergera i jakoś nie zakładam spam-tematów oraz nie chcę wygrzmocić Twilight Sparkle. Bo z tego co pamiętam to nasz drogi Kemtox marzył o tym by clopać Flutter jako Twilight i clopać Twilight. Powiem więcej - znam wielu ludzi z ZA i żaden nie robi z siebie takiego pośmiewiska jak Kemtox. Większość w miarę normalnie funkcjonuje w społeczeństwie - wystarczą dobre chęci i trochę samozaparcia . W życiu nikogo nie obchodzi na co masz papiery, tylko co sobą przedstawiasz. A owy redaktor Brohoofa został za to ukarany, z tego co pamiętam.
  16. Kredki Bambino są fatalne, potwierdzone info.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [10 więcej]
    2. Anathiela

      Anathiela

      Też zależy od papieru bambino nie lubiłam kolorować na tańszym bloku za to canson, choć trochę droższy nadaje się w sam raz.

    3. Cahan

      Cahan

      Blokiem jest papier do drukarki.

    4. Anathiela

      Anathiela

      No właśnie ja też go używałam, dlatego czasem kupie blok dla studentów za 10 zł 100 kartek Canson, lub blok rysunkowy też tej firmy ale za 2,49 zł.

  17. Ma ktoś instrukcję obsługi kobiet?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [40 więcej]
    2. WilczeK

      WilczeK

      W sumie można stać i się śmiać.

    3. Flippyn

      Flippyn

      Można też stać, strzelać i śmiać się :P

  18. Przeczytane. Uczucia mam mieszane. Tłumaczenie nie jest najwyższych lotów - liczne powtórzenia, niektóre zdania brzmią źle. No i przydałaby się ingerencja korekty - parę literówek się nawinęło, a szczególnie dokładnie nie czytałam, zaś pierwsze rozdziały brzmią słabo. Sam fik? Pokładałam w nim duże nadzieje i niestety się zawiodłam. Na pewno wielki plus za Mane 6, a zwłaszcza Rarity. Plus za pomysł i Star Swirla. Plus za Ceśkę. I wielki minus za dialogi, które często są kartonowe. Fabuła wygląda aż za bardzo jak gra komputerowa "miksturki zdrowia, etc.". Za dużo się nagrałam w życiu... Za mało opisów. Uczucia mam mieszane, ale ciekawi mnie co dalej.
  19. Wiesz, ja tam jestem bardzo wdzięczna za to, że mnie tłukłeś, jak psułam. Dzięki temu na ludzi wyszłam . No i było to milion razy lepsze niż wypowiedzi typu "Fajne". Coś z tego miałam - informację co poprawiać, jak szlifować, jak się rozwijać. I nawet z tego skorzystałam.
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  22. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  24. Chyba wróciłam do stanu normalności. Uffff.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [3 więcej]
    2. Niklas

      Niklas

      >normalność

      >Cahan

      Pick one ;p

    3. Cahan

      Cahan

      Nawet Cahan miewa stany normalności :P

×
×
  • Utwórz nowe...