Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Oświadczają się dorośli, dorośli nie defekują do łóżka.
  2. "Obywatele Królestwa Equestrii! My Księżniczka Celestia rodu Everfree oferujemy 1000 bitsów za złapanie klaczy zebry zwanej Cahan. Owa przestępczyni dopuściła się bowiem następujących zbrodni: - ogołocienia do reszty spiżarni zamku Canterlot, - nawoływania do rewolucji komunistycznej, co polegać miałoby jakoby na rządach mas i tu cytuję "wysłania elementów wywrotowych do łagrów w celach poszerzania areałów leśnych", - chodzenia z transparentem "Rób wojnę, nie miłość" podczas wizyty Jej Wysokości Księżniczki Mi Amore Cadenzy, - szkalowania dobrego imienia Księżniczki Twilight, jakoby "skrzydła kretynka dostała po znajomości", - konsumpcji feniksa Księżniczki Celestii. Klacz jest niebezpieczna, należy ją zakneblować zaraz po schwytaniu. Nie wykonanie tej czynności grozi trwałym uszkodzeniem zdrowia psychicznego. Księżniczka Celestia, Władczyni Słońca, Zwiastunka Świtu, Matka Equestrii"
  3. Szukam kogoś kto robi komisze za punkty dA lub jest chętny na art trade.

    1. WilczeK

      WilczeK

      Ja bym się skusił, na trade

    2. Cahan

      Cahan

      Z Tobą bardzo chętnie, zaraz naskrobię PW.

  4. Obczajcie ten obrazek - Dash ma normalne uszy, w odróżnieniu od reszty gwardii. Grzywy i ogony to ozdobne elementy zbroi, w przypadku ogonów pewnie jakieś materiałowe pokrowce. Oczy to być może jakaś iluzja, skrzydła nakładki/iluzja? Sądzę, że kucoperze istnieją, a dowodem są tu uszy Dash, która jest zamaskowana. Gwardziści w serialu mają wyglądać w miarę jednolicie. Co prowadzi do tego, że się ich odpowiednio charakteryzuje - specjalne zbroje czy może nawet farba w przypadku strażników Celestii.
  5. Komisze! Pummela Jeshi
  6. I tak i nie. Nie powiedziałabym, że ma skrzydła, ale ma odpowiednie kości - tak jak padalec nie jest do końca beznogi.
  7. Dlaczego do niemieckich piosenek się tak dobrze śpiewa i tańczy ;_;?

  8. Witaj na forum! I nie pisz posta pod postem, od tego mamy opcję edycji. Czytasz może jakieś fanfiki ?
  9. Bardzo fajne tło i skrzydła. Ale sam kucyk jakiś taki za gruby jak na mój gust. No i trochę słabo z cieniowaniem pucyka.
  10. Nie, bo w Południowej. A nawet na całym świecie w zoo i u prywatnych właścicieli
  11. Swoją drogą - połączyłam Twoje tematy i przeniosłam je do w moim mniemaniu odpowiedniejszego miejsca.
  12. @Servant Saber, proszę, wyrażaj się grzeczniej. Przekleństwa są dozwolone, ale nazywanie czyjejś pracy "gównem" nie jest mile widziane. Szczególnie, że mówimy tu o bardzo młodej użytkowniczce. Czy praca jest przerysowana/ z base? Może tak, a może nie. Jakoś potrafiłabym przy odrobinie wysiłku zrobić myszką w Paincie takie coś - a pikseloza w takim wypadku jest raczej normalna, czasem też ciężko z jakością zdjęć na forum. Grzeczniej proszę, to tylko głupie rysunki tęczowych osiołków, nie ma o co się spinać.
  13. @Vertigo, jakby to powiedzieć: dyskusja była przeznaczona dla w miarę obeznanych z tekstem. Klub ma pomóc się rozwijać pisarzom i czytelnikom. Powoduje to, że całość ma formę dyskusji, a nie show pod obserwatorów. Na przyszłość proponuję omawiane opowiadanie przeczytać i się w dyskusji udzielać. Mnie akurat niestety zabawa ominęła, bo trening.
  14. Jest moje Cahan Uczy i Bawi publikowane w częściach na łamach Equestria Times. Są też poradniki Albericha, które również były w ET i chyba jeszcze w MANEzette. Ogółem - polecam przejrzeć stare numery tych czasopism.
  15. Kupię sobie czołg i będę z niego strzelać do fanfików jak do kaczek.
  16. Mam już 9 stron rozdziału, to się naprawdę pisze ._.

  17. C.A.H.A.N - Cholerna Agresywna Hałaśliwa Anihilatorka Nieudaczników
  18. N: Za długi, za przekombinowany. Czy samo "Uzi" by nie starczyło? A: Nie wiem czemu, ale całkiem sympatyczny ten arcik. Niby proste, wręcz niechlujne, a jednak kreska artysty coś w sobie ma. S: Brzydka ta sygna. Avengersi i stare horrory. Tak trochę słabo to wygląda. U: Użyszkodnik znany z zamiłowania do gore, horrorów i pytania nowych użyszkodników czy to lubią, co przypomina nieco zachowanie takich panów, co czasem dzwonią mi do drzwi i pytają czy chcę porozmawiać o bogu. Btw. czystego gore nie lubię, ale już jakiś grimdark jak najbardziej.
  19. "...bo burzy pomiot straszliwy i z żywiołem elektryczności związany. Niegroźny dlań zwykły oręż i biada śmiałkom, co stal na grzbiecie noszą. Nie prawdą, że miecz srebrny roka do pustki pośle ni woda. Lecz i na to zebr plemię i sposób znalazło. A tak one to robią: pięć prętów z żelaza, srebra i miedzi ukutych, a każdy w środku pusty i wodą wypełnion, a w ich koronach kamień burzowy umieścić. Wbić pręty one na okręgu planie, na foule dziesięć szerokim. A gdy ptak onyj z nieba spadnie i piorun wywoła, wtedy moc okręgu żywioł skrępuje i roka w mocy własnej uwięzi. A wtedy oszczep w łeb monstra władować i żywot jego zakończyć."

    1. Favri

      Favri

      Z cyklu "Domowe sposoby na roki", ze stylu i treści. W następnym wydaniu "Jak łapać pioruny".

    2. Favri

      Favri

      Dobrze te roki chociaż smakują?

    3. Cahan

      Cahan

      Bohaterowie nie sprawdzali, nigdy wcześniej tego cholerstwa nie widzieli. Opierają się na manuskrypcie sprzed paru tysiącleci.

  20. Jutro, tzn. dzisiaj, napiszę rozdział. A przynajmniej spróbuję napisać rozdział.

    1. Zodiak

      Zodiak

      Śmiałe postanowienie. 

×
×
  • Utwórz nowe...