FinixPony

Jakiego kucyka chciałbyś spotkać w dowolnej chwili ?

Recommended Posts

Tylko... RAZ!!! Nie no ja rozumiem ograniczenia czasowe ale raz w tygodniu to prędzej zaakceptuję. Którego kucyka? hmm... Twilight, Twilight, Twilight  :NjdaT:

Och, oczywiście, że chciałabym spotkać mojego ukochanego, różowego, roześmianego kucyka i panią nocy! <3 Czyli krótko mówiąc: chciałabym spotkać Pinkie Pie i Lunę. :)

Jeśli miałbym spotkać się z jakimś kucykiem ino raz, w dowolnej chwili... kurde miałbym problem z wyborem. Myślę nad Luną, Twilight lub AJ. 

Oczywiście, że swoją drugą osobowość - Fluttershy. O ile nie uciekłaby w popłochu uznając mnie za smoka. Jeśli nie, to zamiast tulenia wolałbym rozmowę. Tulenie się? Ledwie co zobaczyć i tulić się jak wariat? Co by sobie pomyślała? Przyłazi jakieś takieś duże na dwóch "kopytach" i klei się do niej, wbrew jej woli jak Kropelka do rąk  :burned:  Biorąc pod uwagę scenariusz, że byłaby zainteresowana nowym gatunkiem zwierzęcia, które właśnie spotkała (przed którym nie uciekła w popłochu myśląc że to smok), spróbowałbym pogadać. O ile mówi po ludzku, w języku który znam. Kto wie czy kucyki, zakładając że istnieją nie mówią w suahili? 

Kogo nie chciałbym spotkać? Lyry. Co prawda zajmuje drugie miejsce na liście ulubionych postaci, ale biorąc pod uwagę jej zainteresowania... Albo to ona zeszłaby na zawał widząc człowieka, albo udusiła mnie z radości. 

Edited by Triste Cordis

Chyba Sombrę. Jestem ciekawa, czy umie mówić całymi zdaniami. I chętnie poznałabym jego historię.

Opcjonalnie Chrysalis. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o jej rasie.

Prędzej ja ich :rdblink:

Koniny jeszcze nie jadłam, ciekawe jak smakuje...

Dobra, koniec off topu.

• Upvote 1

Ooo! W moim przypadku byłaby to oczywiście Vinyl!! Dałbym wszystko za chociarz 30min rozmowy z nią :giggle:

A inną osobą byłaby to Twi!! 

Całonocna dyskusja na dowolny temat z Twilight byłaby świetnym doświadczeniem.  :NjdaT: To lub spotkanie Luny ale raczej tylko w moim śnie... coś czuję, ze nie wiedziałabym, co mam z nią zrobić na żywo. ^^"