Skocz do zawartości

[Zapisy/Gra] Laboratorium (Human)


Elizabeth Eden

Recommended Posts

W końcu doszliśmy do farmy. Zajrzałem pod traktor i zauważyłem pod nią paczkę papierosów. Do tego moich ulubionych. Wziąłem ją i wyciągnąłem jednego papierosa. Podpaliłem go ręką i zacząłem puszczać sobie kółka z dymu. Paliłem odkąd byłem nastolatkiem, brakowało mi tego. Wszedłem do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doleciałem na farmę którą musiałem przelecieć by móc łukiem na nią zlecieć. Obserwowałem rozkład budynków. Już wiedziałem że długo tu nie zostanę za blisko laboratorium. O wiele za blisko. Poświęcę parę minut zabrać/zrabować to co jest mi potrzebne i dalej gdzie skrzydła poniosą... Najlepiej do jakiegoś miasta... Skórzane rękawiczki by się przydały, jakiś normalny strój i buty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farma:

W farmie na piętrze rzeczywiście w sypialni znajdowały się typowe wiejskie ciuchy.

 

 

Czerwona Królowa westchnęła, trochę chrapliwie.

- Mama mnie nie zechce, nie jestem normalna - powiedziała.

 

W stodole farmy były dwie siekiery.
 

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Twoja mama na pewno będzie kochać. Nie ważne jaka byś była. Niema większej straty dla matki niż utrata własnego dziecka. Jestem pewny że gdy cię zobaczy będzie szczęśliwa i cię weźmie do siebie

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jeśli będziesz chciała mojej pomocy by ją znaleźć to mi powiedz a zrobię co mogę by pomóc

Zacząłem rozglądać się po domu szukając jakiegoś jedzenia i miejsca by położyć Brainiac'a. Był najwyraźniej wykończony podróżą

-Flame jak możesz pomóż mi szukać czegoś co może się przydać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dobrze przynieś ja pójdę na piętro. Zobaczę czy jest tam coś ciekawego

Skierowałem się na piętro. Gdzie znalazłem jakieś ciuchy. Zniosłem na dół wszystkie które znalazłem. Przy okazji ubrałem się w jeden komplet tego stroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Najlepiej będzie brać zmienną wartę. Jedna osoba będzie w nocy pilnować określony czas, aby nikt się włamał, a reszta będzie spać. Jak zauważy kogoś podejrzanego, obudzi resztę. Po określonym czasie kolejna osoba pilnuje, a poprzednik idzie spać. Dzięki temu każdy się wyśpi, a przy okazji nikt nas nie zaskoczy- powiedziałem, a po chwili dodałem- Zatrzymamy się tu kilka dni, a później idziemy szukać jakiejś cywilizacji.

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Cywilizacji?! Spójrz na nas. Część z nas. Znacznie wyróżnia się z tłumu. Jeśli ludzie nas zobaczą źle się to skończy. Pomysł z wartą wydaje się dobry. Jednak przydałoby się dowiedzieć gdzie możemy iść. Nie wiemy co jest w okolicy. Najlepiej byłoby jakoś poznać okoliczny teren

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...