Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

MLPChyba ok, ale pokaż mi jakieś zdjęcie tej wyrzutni, bo nie mogłem znaleźć.

2-ga rzecz co do tego snu, bo nie napisałeś jasno... Czy byłeś tam 2 lata, czyli w każdy dzień normalnie wykonywałeś jakieś czynności, czy całe te 2 lata były w przyśpieszonym tempie?

- Jest to anty-czołgowy pocisk, potrafi rozwalić nawet tak bardzo opancerzony wóz typu "ROSOMAK"

sam nie wiem, nie pamiętam każdego dnia, ten sen miałem w wakacje i zapomniałem już go, pamiętam i wypisałem to co mi zaszło głęboko w pamięć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli to, że we śnie byłeś 2 lata? Jeśli tak, to oszukuj kogoś innego, ponieważ opis snu trwającego 2 lata na pewno tak nie wygląda, wyrzutnia "ATX-4" nie istnieje, a najważniejsze, że Twój mózg musiałby (wg. pewnej teorii) kompresować czas we śnie, czyli pracować baaaardzo szybko, a przy takiej szybkości pracy mózgu... Więc nie kłam mi tu :P

Mi się śnił ostatnio a dokładnie wczoraj odc. ostatni tylko z tym że zamiast cadence była Twili a zamiast shilinga byłem ja jako kucyk :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śnił taki dziwny sen tak "graficznie" wyglądało na Anime klimatem Half-Life'a 2. Prowadziłem jakąś grupę powstańców, przejęliśmy jakiś monitoring albo coś w ten deseń(bo widziałem przed sobą jakiś ekran) oglądaliśmy jakąś walkę mechów przez kamery a tu nagle rozwala się ściana a z dziury wyszła Rainbow Dash i..... no właśnie dalej nie wiem bo się obudziłem. Ogólnie tak wygląda większość snów u mnie są takie mgliste, niewyjaśnione jest wiele rzeczy i często się zmienia miejsce akcji. jak bede miał jakieś inne to napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nic nie śniło a szkoda. Chyba że po prostu nie pamiętam, bo jak tak teraz myślę to zapamiętuje niewiele snów a jeśli już zapamiętam to chyba te najbardziej porąbane albo jak sen się robi ciekawy to właśnie się budze :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to będzie dziwne. Wszystkie swoje sny spisuję z kilku względów. Zawsze szybko "parują", prawda? Tyle udało mi się zapamiętać z ostatniego kucykowego snu zanim zaczęłam pisać: Orangina (tak jak ten napój, naprawdę nie wiem czemu), zła pomarańczowa (a jakże inaczej) klacz nie dość, że w jakiś sposób zdołała ukraść Element Magii, to jeszcze użyła jego mocy do sterroryzowania Ponyville. Jej magia pozwalała na kontrolę wody (generalnie napojów chyba, nie widziałam jej cutie marka w śnie). Z jakiegoś powodu jakiś inny kucyk, chyba Twilight, posiadał wszystkie pozostałe Elementy Harmonii. Orangina wepchnęła mnóstwo wody w szczeliny pomiędzy Elementami a Twilight, potem "pociągnęła" tę wodę razem z nimi. Rainbow Dash szybko znajduje i wyciąga z wody jakiegoś kucyka, na którym przez przypadek wylądował jeden z Elementów. Nagle spostrzega, że Orangina na nią patrzy i bez słów grozi Dashie użyciem Elementu Magii. Ta ze złością i rezygnacją :aWe6O: puszcza z powrotem do wody... całego kucyka, razem z Elementem. Plusk! Przedostatniego nie opiszę, bo byłam chyba zbyt śpiąca, gdy go spisywałam... jest "trochę" bez sensu :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat proste żeby mieć sen z kucami wystarczy: -Myśleć o kucach cały czas(Ewentualnie grać w CS'a na Zombie Escape) -Słuchać muzyki związanej z MLP -"Cisnąć" w Audiosurfa albo w osu! -Mieć pomysł na fanfica ale nie mieć czasu na jego napisanie Opcji jest mnóstwo można by było wymieniać po którymś na pewno będzie się miało sen który chociaż trochę "Liźnie Equestriańskimi Klimatami".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yay, miałem kolejny sen! tym razem nie z rule34 :flutterblush: ale niestety fabuła nie trzymała sie kupy. a więc: była tam rainbow dash, big macintosh i kilka bliżej nieokreślonych kuców. był chyba dawid z fanfica "biura adaptacyjne" :-) czasem ja widziałem wszystko jako osoba trzecia, a czasem od strony rainbow. rainbow założyła się z innymi kucami, że najszybciej przepłynie przez jakąś rzekę. wygrała. potem wszystkie kuce wlazły do jakiejś jaskini w stylu minecrafta z pochodniami z amnesii. przy drugim wyjściu była jakaś ulica, na której stał człowiek. wtedy big macintosh skoczył na niego i ... go zagryzł. po chwili nadjechał samochód z dwoma ludźmi, którzy wysiedli i podeszli do pogryzionego. gada li coś o pogotowiu. potem wsiedli do samochodu i próbowali przejechać big macintosha wrzeszcąc przy tym: "K***a, co za j***ny kundel!" i... obudziłem się myśląc: "co jest grane?" sen bez sensu. ale jak przyśni mi się coś nowego to dam znać. z tego co ja wiem zapamiętuje się sny, przy których się obudziłeś. i nawet wtedy tylko czasami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yay: Melduję pierwszy sen o kucykach... co prawda było ich tam jak na lekarstwo, ale na początek dobre i to... więc sen się zaczął, albo trwał już wcześniej, lecz nie pamiętam, gdy siedziałem przy biurku, tak jak teraz. Musiałem przenieść do łazienki parę artefaktów, które znajdowały się w pokoju, aby za ich pomocą przywołać NMM. Wszystko się udało, w nocy, gdy poszedłem spać (tak, we śnie), NMM się przywołała, a potem została uwięziona przez Celestię ^^ Czyli sądzę, iż akcja się udała, bo chyba w tym miałem pomóc księżniczce, w uwięzieniu swojej siostry. Dziwne, że tego nie zawaliłem, chociaż z drugiej strony, chodziło tylko o przeniesienie paru przedmiotów o parę metrów, więc to chyba nawet dla mnie nic trudnego... no i chyba tyle, wiem, że mało, ale zawsze coś ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem kucykowy sen. Niestety z mojego czystego lenistwa nie chciało mi się go zapisać :P Ale na pewno były tam wódka (krupnik, jakaś rosyjska edycja), Rainbow Dash, szkoła i jakiś wyjazd. Z moich doświadczeń wynika, że często śnimy o czymś na co czekamy np. wyjazd w szkole. Czekajcie więc z mocną niecierpliwością na kolejny odcinek, a kucykowy sen macie jak w banku. No i oczywiście wymagane podniecenie (bez skojarzeń).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,tak...jestem nowa więc to mój pierwszy post...ale mniejsza o to. Byłam w wagonie,tam był jakiś sługa i rarity,przejrzałam się w lustrze i byłam...kucem!XD Rarity pokazała mi jakieś dziwne rzeczy tajemnicze komnaty itp... Mój pierwszy sen o mlp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak śnią mi się kucyki, to z czasem sny są coraz dziwniejsze przeprowadziłem się na jakąś wiochę koło (to chyba był Bydgoszcz), mieszkałem tam z ciocią i przyrodnim bratem, który był bronym, jak wszyscy wyszli z domu nie wiadomo skąd przybyły Mane6, poszliśmy do pokoju, Podeszła do mnie AJ, a do mojego PB podeszła Pinkie i wtedy (zawartość zawiera R34, więc jest niezgodna z regulaminem), potem poszliśmy razem na pole gdzie doodle przejechał Celestie swoim traktorem, a Twi się przyglądała, potem został wyrzucony z serwera za Car-Kill Koniec :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak śnią mi się kucyki, to z czasem sny są coraz dziwniejsze

przeprowadziłem się na jakąś wiochę koło (to chyba był Bydgoszcz), mieszkałem tam z ciocią i przyrodnim bratem, który był bronym, jak wszyscy wyszli z domu nie wiadomo skąd przybyły Mane6, poszliśmy do pokoju, Podeszła do mnie AJ, a do mojego PB podeszła Pinkie i wtedy (zawartość zawiera R34, więc jest niezgodna z regulaminem), potem poszliśmy razem na pole gdzie doodle przejechał Celestie swoim traktorem, a Twi się przyglądała, potem został wyrzucony z serwera za Car-Kill

Koniec :D

WOW mi się ostatnio śnił ślub z Twilight Sparkle , byłem też kucem :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...