Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Może się to zmieni,hm ktoś wspomniał o świadomym śnie jakby nie patrzeć interesuje mnie ten temat trochę bo fajne to uczucie kontrolować tak jakby swój sen.Dużo osób mówi że to niebezpieczne i trochę się z tym zgadzam,ale dobra bo offtop zaraz się zrobi a to nie jest temat o tym.

:twilight9: ludzie, kiedy wy zrozumiecie, że ŚWIADOMY SEN NIE JEST NIEBEZPIECZNY I NIE NIESIE ZA SOBĄ ŻADNEGO RYZYKA! Niektórzy tak mówią, a sami nigdy go nie doświadczyli, więc po co słuchać się ich opinii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twilight9: ludzie, kiedy wy zrozumiecie, że ŚWIADOMY SEN NIE JEST NIEBEZPIECZNY I NIE NIESIE ZA SOBĄ ŻADNEGO RYZYKA! Niektórzy tak mówią, a sami nigdy go nie doświadczyli, więc po co słuchać się ich opinii?

Sam to doświadczyłem wczoraj : czytałem se ksiązke z chemii , i przed oczami ukazała mi się Twilight z Celestią , patrzącymi w moją książkę i smiejącymi sie :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem taki sen, że w moim mieście był jakiś Dzień Kucyka albo coś w ten deseń... Wszędzie wizerunki M6 w oknach, a parking zamienił się w jeden wielki stragan z kucykami wszelkiej maści. Bezcenny widok, gdy z okien banku spogląda na ciebie Twilight. :) A BTW świadomych snów: próbowałem wczoraj WILD, zapadłem w lekki sen i widziałem scene z któregoś filmu z Batmanem, gdzie Joker podpala górę pieniędzy. Nagle ktoś mi mówi do ucha "Pal" i jestem w swoim łóżku. Niezła hipnagogia :D Kiedyś jeszcze miałem Murzyna na quadzie wjeżdżającego mi na pełnym gazie przez okno o_0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sen od Puchalke: Byłem prawdopodobnie w jakiejś jaskini, widziałem chyba to miejsce w jakimś starszym śnie, w którym mi się nie powiodło. Na podłożu była dziura z zielonym kwasem w kształcie prostokąta. Coś jak tor przeszkód, tylko bardziej niebezpieczny. Porozstawiane były tam deski, po których musiałem doskoczyć na koniec, w dodatku miałem na to 40 sekund. Za pierwszym razem spadłem do kwasu, zrespiłem się i zacząłem od środka. W końcu udało !mi się dobiec, spadło mi do rąk wiadro z CMC. Usłyszałem w głowie "I really like her mane!" Chcecie takie sny? Wypijcie dwa piwa 7.2%. Nie żebym się chwalił, bo to była głupota...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sen: Nyx zamienia mnie w kucyka i teleportujemy się do Equestrii Przechadzamy się po Ponyville i spotykamy różne kucyki. Nyx zapoznaje mnie z nimi itd. W końcu natrafiamy na Pinkie Pie i dopiero się zaczyna. Wyprawia mi imprezę. Na imprezie Twilight dowiaduje się że Nyx zamieniła mnie w kucyka. Twi ma lekkiego rejdża ale później ją uspokoiłem. Poszliśmy do biblioteki ponieważ Twi pozwoliła mi przenocować u niej. No i jakoś tak to się mniej więcej skończyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeden. Śnił mi się bardzo wcześnie, kiedy kucyki znałem zaledwie miesiąc. Byli tam wszyscy z mane6, oprócz Rarity, która w tym czasie robiła ze Spikiem to i owo. Miałem taką świadomość. Cała reszta była ubrana na biało. nie pamiętam, jak wyglądali, po prostu to wiem. Tło było jednolicie białe. Pamiętam również, że pracowały w McDonaldzie, oczywiście to również tylko wiedziałem. Nagle pojawił się Discord, a kucyki znalazły się w wielkiej formie do kostek lodu. I wtedy zalał je sosem tatarskim i zamroził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Ja chciałbym mieć jakikolwiek sen o kucykach! xD Albo żadnego nie miałem, albo po prostu nie pamiętam. Słucham kucykowej muzyki (remixy itp.), oglądam MLP, siedzę tu na forum i dużo myślę i nic to nie daje. xD Ale jeżeli będzie mi się coś śniło to napiszę. ; )

Ja to samo :b ale raz mi się śniło że byłem kucykiem i szukałem Rainbow ale szkoła zniszczyła mój nocny wytwór wyobraźni :9QuUw: (chciałbym mieć więcej snów o MLP) od tamtego czasu nic mi się nie śni :rd9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Też jak na razie nic mi się nie śniło odnośnie kucyków,pomimo że zdarza mi się o nich myśleć,słucham muzyki związanej z nimi,mam bluzkę mlp i cały czas bez zmian.Może kiedyś się uda,aczkolwiek sny to też ciekawa sprawa ale to jest długi temat :P.Gorzej jak coś nam się śni przykrego itp,ale osobiście nie wierzę w sny ;P.Dobra bo nie chcę robić offtopu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęły mi się śnić dziwne sny mieszanka Galaxy Express'u 999 i MLP. Tu jest jeden z nich- Zaczeło się wszystko w bardzo rozwiniętym technicznie mieście - Mega Metropolia (:twilight3:) Dokładniej na stacji kolejowej... Na owej stacji stał parowóz "Diamentowa Strzała 515" Potrafił latać (za dużo Galaxy Express'u 999 :9QuUw:) i przenosić się między wymiarami. Posiadał sztuczną inteligencję. Byłem tam konduktorem (podobnym do tego co z galaxy express'u) tylko miałem inną przepaskę. Ze mną było jeszcze 2 ludzi (nie pamiętam imion). Na dźwięk (chyba) dzwonka wszyscy wsiedliśmy do wagonu. Niby było na początku normalnie jechaliśmy po torach, potem po rampie i wylecieliśmy. Z przodu lokomotywy otworzyły się dziwne panele i tworzyły portal. Po tym jak przelecieliśmy przez portal, lecieliśmy przez tunel i wylecieliśmy z niego. Byliśmy w dziwnej kolorowej krainie. Pociąg zaczął się trząść i gwałtownie zaczęliśmy spadać. Przelatując przez chmury zobaczyliśmy 2 pegazy. Przed rozbiciem usłyszeliśmy gwizdek potem wstrząs. Zemdleliśmy... Po chwili obudziłem się jak by w jakiejś sypialni. Zorientowałem się, że nie mam na sobie munduru i kapelusza którego bardzo rzadko zdejmowałem. Brak kapelusza odsłonił ciemną sylwetkę mojej głowy na której nie było zaznaczonego nosa, ust, uszu, zarysów twarzy była tylko para żółtych świecących na żółto oczu. Kapelusz leżał na półce a mundur przewieszony był przez krzesło. Przez uchylone drzwi widziałem cień kucyka siedząc na łóżku przyglądałem się mu. Był to pomarańczowy kucyk w kapeluszu - AppleJack. Spytała jak się czuję i kim jestem. Po chwili przyszedł fioletowy jednorożec - Twilight. Zaczęła się mnie wypytywać skąd jestem, kim i padło pytanie "Dlaczego nie mam twarzy. Powiedziałem tylko "nie twoja sprawa". Potem pod osłoną nocy zostałem "przemycony" do biblioteki. Tam dostałem kartkę i kazał mi jeszcze raz odpowiadać na te pytania. Sama zaczęła pisać list o Celestii o tym jak w lesie rozbiła się lokomotywa a na pokładzę byli ludzie, chciała abym się przespał bo jutro może będę mieć spotkanie z Księżniczką. Byłem w sali tronowej ubrany w mundur, kapelusz i z przepaską z cyframi 515. Obok mnie stał wartownik i kazał mi ściągnąć kapelusz i uklęknąć. Moje oczy przymrużyły się ze złości kiedy poczułem, że za pomocą magi próbuje ściągnąć mi kapelusz siłą. Uderzyłem go z pięści w szczęnkę po chwili rzuciło się na mnie kilku strażników. Poczułem uderzenie w głowę. Na szczęście nie było żadnej księżniczki... Obudziłem się w celi po chwili zobaczyłem Celestię która zaczyna się otwierać cele. Idąc z nią i rozmawiając przez okno z kratami zobaczyłem stację kolejową na na niej Diamentową Strzałę i 2 członków załogi. Lokomotywa wyglądała zupełnie tak jak przed upadkiem. Potem staliśmy na stacji i po krótkiej rozmowie usłyszeliśmy dzwonek z pociągu symbolizujący prośbę o zajęcie miejsc. Zajęliśmy miejsca i wychylając się przez okno powiedziałem słowa "Jeszcze się zobaczymy, będzie to spotkanie bardziej ekspedycyjne. Do zobaczenia" zasalutowałem. Pociąg ruszył, przyśpieszył i uniósł się. Potem było tak samo jak w Mega Metropoli przeleciał przez portal. Tu sen się skończył. Jak dla mnie przesadziłem z MLP fim oraz z Galaxy Express'em 999...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PanM, długi ten Twój sen (o ile prawdziwy :D). Co robiłeś przed snem? Też bym chciał takie długie sny...

Śnił mi się w odstępach :D

Połączyłem wszystko w całość.

A co robiłem proste przed spaniem - oglądałem Galaxy Express 999 oraz czytałem o MLP.

Przed snem dużo o tym myślałem, jak przyśniła się pierwsza cześć szybko ją zapisałem a potem kolejną :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wysuwam teorię, że takie praktyki jak czytanie o MLP, słuchanie kucykowych piosenek, myślenie o MLP nie na każdego działa. Albo inaczej, nie każdemu pomaga to w zapamiętaniu snu nawet jak takowy się pojawi. Ja jestem żywym przykładem :fluttershy5: No oprócz jednego wyjątku, który już kiedyś opisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow mi się śniło , ale tym razem 3 sezon , a więc śnił mi się pojedynek Twile vs Trixie , gdzie pod wplywem emocji Twilie przegrała i Trixie została nową uczennicą Celestii , oczywiście ja też tam byłem jako kucyk imię me prawdziwe zostało :) , i próbowałem pomóc Twilight tak jak umiałem Aż zwróciłem się o pomoc do brata Twilight , przypomniallem z nim ten pojedynek i mnie oświeciło , trixie ktoś pomagał , bo takiej burzy nie umiała zrobić :) , odrazu pobiegliśmy , pierw do Luny ( bo była noc ) a potem obudziliśmy Celestię , na początku Celestia niewierzyła , ale po tym jak wypytywała to któs nie znajomy się odezwał i powiedzial że pomagał , a celestia wróciła Twilight , która była strasznie smutna i wszystko wróciło do normy , a jak zostałem zastępcą Shiinga Armora ( sorry za pisownię uczę się ) Sen prawdziwy jeszcze go pamiętam , był wczoraj :) Teraz spróbuje se nieświadomego snu :):twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeden epicki, obudziłem się jako kuc, byłem tam przez 2 ziemskie lata, a sen trwał niecałe 5h, przez ten czas zdąrzyłem ożenić się i spłodzić z Carrot Top (Golden Harvest) klacz (NIE PYTAJCIE SIĘ JAKIM CUDEM sam nie wiem :P), wyjechać za Equestrie gdzie trwała akcja pokojowa wojsk Celesti (zupełnie jak misja pokojowa Amerykańców w Afganistanie) w "Ponistani" zginełem w misji przy okazji ratując 4 kuco-żołnierzy. jakby tego nie było mało gdy umierałem i mnie Opancerzonym wozem typu "ROSOMAK" przewozili, spojrzałem przez otwór i widzę jak pocisk ATX-4 leci prosto w moją stronę, i nagle się obudziłem, można się domyślać co i jak. (kalecze polski język, wiem!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeden epicki, obudziłem się jako kuc, byłem tam przez 2 ziemskie lata, a sen trwał niecałe 5h, przez ten czas zdąrzyłem ożenić się i spłodzić z Carrot Top (Golden Harvest) klacz (NIE PYTAJCIE SIĘ JAKIM CUDEM sam nie wiem :P), wyjechać za Equestrie gdzie trwała akcja pokojowa wojsk Celesti (zupełnie jak misja pokojowa Amerykańców w Afganistanie) w "Ponistani" zginełem w misji przy okazji ratując 4 kuco-żołnierzy. jakby tego nie było mało gdy umierałem i mnie Opancerzonym wozem typu "ROSOMAK" przewozili, spojrzałem przez otwór i widzę jak pocisk ATX-4 leci prosto w moją stronę, i nagle się obudziłem, można się domyślać co i jak.

(kalecze polski język, wiem!)

Masz na myśli to, że we śnie byłeś 2 lata? Jeśli tak, to oszukuj kogoś innego, ponieważ opis snu trwającego 2 lata na pewno tak nie wygląda, wyrzutnia "ATX-4" nie istnieje, a najważniejsze, że Twój mózg musiałby (wg. pewnej teorii) kompresować czas we śnie, czyli pracować baaaardzo szybko, a przy takiej szybkości pracy mózgu... Więc nie kłam mi tu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli to, że we śnie byłeś 2 lata? Jeśli tak, to oszukuj kogoś innego, ponieważ opis snu trwającego 2 lata na pewno tak nie wygląda, wyrzutnia "ATX-4" nie istnieje, a najważniejsze, że Twój mózg musiałby (wg. pewnej teorii) kompresować czas we śnie, czyli pracować baaaardzo szybko, a przy takiej szybkości pracy mózgu... Więc nie kłam mi tu :P

wyciągnełem najciekawsze rzeczy ze snu, wiem że była 2x zima więc, albo kucyki mają podwójną zimie, albo to były 2 lata, nie wiem czy wiesz ale wyrzutnia ATX-4 jest stara jak świat, ale wciąż używana w formacji Delta... wkrótce ma zastąpić ją godny egzeplarz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLPChyba ok, ale pokaż mi jakieś zdjęcie tej wyrzutni, bo nie mogłem znaleźć. 2-ga rzecz co do tego snu, bo nie napisałeś jasno... Czy byłeś tam 2 lata, czyli w każdy dzień normalnie wykonywałeś jakieś czynności, czy całe te 2 lata były w przyśpieszonym tempie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...