Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Śniło mi się, że poszłam po jakieś jajka do zabawkowego z siostrą, zobaczyłam tam taką super fajną figurkę Dusk Shine'a (męska forma Twilight), kosztowała 88zł. Była w tym sklepie też jakaś dziewczyna która powiedziała coś w stylu "Ciekawe kiedy będzie on w serialu". Później okazało się, że sprzedawca też oglądał serial o kucykach, pamiętam że pytałam się go o blind bagi, ale nie miał ich w swoim sklepie.

Niestety tyle związanego z kucykami, później miałam koszmar związany z Grą o Tron, a jeszcze później byli piraci, którzy pakowali złoto na statek i chciałam się z nimi zabrać :| ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio miałam sen związany z FS (pewnie dlatego że spałam z przytulanką FS ale mniejsza o to). Niestety był bardzo krótki i poza tym był dziwny. Siedziałam w pokoju, był on czarny z szarymi kwiatami. Nagle z ciemności (pokój był bardzo słabo oświetlony) wyłoniła się Fluttershy. Zrobiłam wielkie oczy i zapytałam się jej co ona tutaj robi. Odpowiedziała że nie wie, ale chyba kłamała bo schowała twarz w kopytka. Potem odsłoniła twarz i była cała czerwona (z zawstydzenia). popatrzyłam na swoje nogi, byłam goła. I reszty snu nie opowiem bo nie mogę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drugi sen z kucykami ever. Dzisiaj mi się śniło, że w Canterlocie buszuje jakaś bestia koloru niebieskiego (wtf) i wyskakuje zawsze zza tego samego miejsca za zamkiem księżniczek po czym brutalnie przedziera się przez wszystkie straże, by zabić Celestię. Wędrowałąm wstecz w czasie ze 4-5 razy żeby znaleźć na to sposób i zmienić bieg wydarzeń, lecz niestety nie udało mi się. Najśmieszniejsza powtórka była, gdy przeniosłam się do Discorda prosząc go o pomoc w tej sprawie i już miał się tym zająć, a tu do jego "pokoju" wchodzi banda psów, takich jak te od diametów- wszystkie w kajdanach i oświadczają, że zaraz się zacznie ich musical o niewoli kryształowych kucyków i jak Discord nie przyjdzie teraz to przegapi. XD Chwile sie bił z myślami, nie wytrzymał i poszedł na musical. XDDD Menda jedna, musiałąm z nowu sama próbować.  :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Znów śniło mi się, że oglądałem w tv bajkę o kucach, nie były to MLP, ale coś prawie identycznego, jakby ktoś stworzył podróbkę idealną. Były tam kuce ziemne, pegazy, ale najwięcej było czegoś w rodzaju bat ponies, w tym podróby RD i FS, które miały takie fajne poczochrane grzywy i nietoperzowe(rzecz jasna) skrzydła z barwnymi końcówkami i nieco przeźroczystą skórą. RD oprócz skrzydeł była prawie bez zmian,ale jak coś usłyszała o czyjejś śmierci(chyba nawet sama kogoś popchnęła i tak to się skończyło), to na chwilę zmieniła się w jakiegoś jakby człowiekowatego mego, wyrażającego smutek. FS miała dwubarwny(niebieski od zewnątrz i biały od wewnątrz) ogon, charakterem przypominała raczej Rarcię, ok nie wyglądała jakoś pięknie, ale coś gadała, że jest jakąś menadżerką mody, czy coś takiego. Wydaje mi się że była też podróbka TWI i chyba jeszcze odpowiednie podróbki reszty M6, ale to już totalne przebłyski. Pamiętam że część kuców miała jakieś takie zadziorne wyrazy twarzy, jakby rywalizowały ze sobą. To wszystko toczyło się w jakimś dużym budynki, tak więc nie jestem w stanie opisać świata, ale chyba był on bardziej jak nasz, chyba niektóre postacie korzystały z telefonów komórkowych.

Pamiętam, że koniecznie chciałem to obejrzeć i mieć na kompie, lecz z telewizji nie mogłem dowiedzieć się tytułu. Wszedłem na DA, a tam same fan arty z filmu. Z opisów dowiedziałem się, że była trzygodzinna fanowska(o ile można tak nazwać podrabianie) produkcja,  pod wdzięcznym tytułem "Watch Online". Już miałem to ściągać, co ciekawe w niecałe 12 sekund... I nagle obudziłem się z kołaczącym sercem z zachwytu. Oczywiście po chwili przestałem się cieszyć.

Tak od początku wierzę, że w takiej czy innej formie kiedyś uda się "uwolnić" kuce od Hasbro i będzie ich jeszcze więcej niż teraz... Tymczasem fandom właśnie stracił kolejną "działkę", goście od "Double Rainboom"robią kolejny film, tyle że z czymś co totalnie nie przypomina kuców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj śnił mi się bardzo dziwny sen stałem sobie gdzieś w jakiś krzakach koło mnie 3 innych kucy nagle widzę ze idzie mane6 wyskakujemy na nich z nożami i tyle pamiętam 

Sen pewnie mam przez to że grałem wczoraj w Assasina a potem odcinek mlp na dobranoc i oto efekt  :lunalaugh:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chyba pierwszy sen z kucami jakiś miesiąc,dwa temu.

W śnie byłem w szkolnej ławce,lekcja się kończyła a kolega (też brony) wyciągnął w plecaka dość dużego pluszaka celestii. :rainderp: Śpiąc pozazdrościłem mu i się obudziłem.

Tyle,nie wiem co to miało znaczyć. :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja miałam o powstaniu Equestrii xD Że Celestia uczęszczała do szkoły a na podwórku śnieżyca i dwa słoiki z nocą i dniem haha xD I Celestia musiała przekonać Lune ze ona jest jej siostrą ponieważ uznawały siebie za wrogów :D To było dziwne, a najdziwniejsze ze to ja trochę wpływałam na losy Celestii bo nią byłam haha xD

Edytowano przez FlutterRoseDub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się to 2 dni temu.

Byłem strażnikiem w więzieniu (po wyglądzie reszty strażników i stroju więźniów mogę przypuszczać że możliwe to było więzienie Nova Prospect z HL2) do którego przybyła nowa dostawa więźniów. Wśród więźniów oprócz większości składającycej się z ludzi było pare Vortiguantów i ku memu zdziwieniu Celstia, Luna i Twilight jako księżniczka. Po wprowadzeniu więźniowie zaczęli się dobierać do księżniczek, musieliśmy odciągać tych ludzi za pomocą pałek paraliżujących. Po odciągnięciu i usadowieniu w celach ludzi Księżniczki dalej stały w tym samym miejscu co były, wszystkie pozbawione grzyw i ogonów, a ja niewzruszony poszedłem do łazienki i wtedy się obudziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałem jakieś gadżety mlp na Rynku Głównym w Krakowie.

1.Mieszkasz w krakowie?

2.Na rynku jest zakaz chandlu(wiem że to sen, ale łamałeś w nim prawo :rainderp: )

ja właśnie czytam ten temat żeby mieć sny o kucach(trenuję zapamiętywanie snów a jak w nocy będę miał chocia[rz/ż/sz] {zabijcie mnie za brak znajomości ortografi} 1 sen o kucach to łatwiej go zapamiętam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj były aż 2 sny z kucykami.

W pierwszym podczas drogi do szkoły dostawałem sms'y od Celestii, w których kazała mi zniszczyć usprawnić  forum.

Wypełniłem Jej rozkaz dnia następnego włamując się na forum przez telefon coś tam powciskałem i po chwili nie było niczego.

 

W drugim śnie widziałem Twilight przebraną za bezgłowego królika (gdy zakładała strój głowa jej znikała). Robiła to ponieważ rzekomo była zamieszana w morderstwo Celestii i chciała żeby nie mogła jej znaleźć specjalna grupa badająca sprawę śmierci Księżniczki. Kiedy uciekała przekazała mi jakieś berło czy laskę, która niby była narzędziem zbrodni i kazała mi z nim uciekaćdo zakazanego lasu z Harrego Pottera, a potem się obudziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIGMUND-FREUD.png

Miałby w naszych czasach niezłe pole do popisu :P

Sny o kucykach to normalka. Ludzie nie widzą w 3D. Widzimy podwójne 2D, które umysł składa w 3D. Na podobnej zasadzie działają kina! Poza tym, mózg zapamiętuje bazylion informacji. Może nam się przyśnić matka, pies sąsiada, ulubiony aktor, coś z gry komputerowej, muzyk, postać z kreskówki, czyli wszystko co widzieliśmy. Nawet nieświadomie! Przykład? Dziewczyna mijana na ulicy. My nie zwróciliśmy na nią uwagi, ale w mózgu pozostała. Także uznawanie snów z kucykami, za coś chorego jest... chore :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny o kucykach to normalka. Ludzie nie widzą w 3D. Widzimy podwójne 2D, które umysł składa w 3D. Na podobnej zasadzie działają kina! Poza tym, mózg zapamiętuje bazylion informacji. Może nam się przyśnić matka, pies sąsiada, ulubiony aktor, coś z gry komputerowej, muzyk, postać z kreskówki, czyli wszystko co widzieliśmy. Nawet nieświadomie! Przykład? Dziewczyna mijana na ulicy. My nie zwróciliśmy na nią uwagi, ale w mózgu pozostała. Także uznawanie snów z kucykami, za coś chorego jest... chore :rainderp:

Wiem :P W tamtych czasach ta gałąź nauki dopiero się rozwijała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przedziwny sen(o kucykach oczywiście)

Wszystko wyglądało jak w grze komputerowej, Celestia trzymała w rękach( :rainderp: ) pistolet na race(czy jak to się nazywa), nagle jej oczy zrobiły się czerwone, podniosłe rękę i wystrzeliła, w tym momencie wszystkie kucyki zaczęły biec. Po chwili widziałem Fluttershy, która biegła stojąc(czyt:nieruszając kończynami) pod drewnianym mostem. WW tym momencie się obudziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...