Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Internat


Mały Hehesz

Recommended Posts

Tymczasem na korytarzu dało się usłyszeć czyjeś kroki. Nagle do pokoju weszła nauczycielka.

-Chciałam tylko poinformować... O mój Boże! Co tu się stało?!-zapytała przerażona widząc rannego Add'a

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-W tym momencie nauczycielce zadzwonił telefon. Po krótkiej rozmowie telefonicznej rozłączyła się i popatrzyła na wszystkich.

-Mam pilną sprawę do załatwienia. Ty-powiedziała wskazując na Adda

-Masz iść do pielęgniarki. Albo zrobisz co ci mówię albo będziesz miał głopoty-odparła i wyszła z pokoju trzaskając drzwiami przez co z ledwo trzymającego się pokoju posypało się trochę sufitu ( :rainderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Hehesza nie ma a mi się czekać nie chce .-. to se opisze co i jak))

 

Pielęgniarka przebadała Adda. Po chwili jednak stanęła jak wryta.

- Masz złamane żebro... jakim cudem ty się na to nie skarżysz? - zapytała zdziwiona.

- Przyzwyczajenie. - stwierdził. Pielęgniarka szybko nastawiła żebro i dała mu opatrunek.

- Musisz na to uważać, lepiej wracaj do pokoju i się połóż. - powiedziała. Add kiwnął głową i wyszedł. Całość trwała około pół godziny. 

- Dobra, jestem... - powiedział do Emily. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spróbuję zrobić coś z tą ścianą... chyba dam radę jeszcze żeby wróciła do poprzedniego stanu ale będzie bez farby. A okno, no cóż. To się zobaczy. - powiedział. - I dzięki za chęci. - dodał i uśmiechnął się pod nosem. 

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Lol ludzie, w oknie Mephisto nic nie zrobił bo to agnes rzucała książką z rana :rainderp: )

- No widzisz Oz jaka ja jestem genialna i jak troszczę się o okno? Ty byś pewnie tak jak inni nie był w stanie ich tak wielbić - mówiła głaszcząc ścianę.

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...