Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Internat


Mały Hehesz

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Reani położyła się na swoim łóżku. Nie chciała jeść śniadania - Czy wszyscy tutaj są do mnie niechętni czy tylko mi się wydaje - pomyślała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Reani uśmiechnęła się, widząc, że ktoś się do niej przynajmniej odezwał - Zrezygnuję, nie jestem głodna - odparła do Zarakiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- A ja Reani - odpowiedziała i uścisnęła Zarakiemu rękę. Popatrzyła na jego nogę - Strzelam, że to wynik wczorajszej destrukcyjnej bójki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mam nadzieję, że przez tą sprzeczkę demonów nikt się nie zorientuje czym wy wszyscy jesteście - mruknął Oz, który nagle pojawił się w drzwiach

((Przypominam, że Oz nie był przy masowym przyznawaniu się i tylko Agnes i demony wiedzą czym on jest :v ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Dziwnie by było gdyby było fajnie... - rzekła i dodała - Zapytałabym się po co ta bójka była, ale nie spodziewam się uzyskać odpowiedzi, więc... zapytam tak: co konkretnie masz z nogą? Złamana? Zwichnięta kostka? Skręcona? Czy po prostu potłuczona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Reani uśmiechnęła się - Jak chcesz mogę sprawić, że nie będzie boleć i się zaleczy - rzekła. Była pewna co do rasy Zarakiego i domyślała się, że wiedział, iż jest elfką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Możliwe - powiedziała i wyciągnęła z szafy jakieś potrzebne zioła [nie Heheszu, tym razem to nie marihuen] - może to chwilę potrwać, usiądź na łóżku - rzekła Reani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...