Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Internat


Mały Hehesz

Recommended Posts

- Wiem Oz. Byłam przy tym. Po prostu... nie wiem co się właściwie stało... Trochę dziwnie się czuję w towarzystwie tak wielu "innych"  kiedy oni mi wczoraj zrobili japę w ścianie a ja sama jestem tylko bezsilnym koto ludziem, który tylko irytuje innych i ma wszystko gdzieś i rzuca książką przez okno!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add westchnął. Zbyt dużo gadał ze śmiertelnikami. O wiele zbyt dużo. Po chwili wstał i poszedł do pokoju Marka żeby przeszukać jego rzeczy. Gdy dotarł zapakował wszystko do walizki pod jego łóżkiem i wziął do siebie, większość rzeczy to były ubrania, poza kilkoma. Księgą, oprawioną w skórę... ludzką, oraz kryształowym naczyniem. 

 

((W sumie, czemu postać Hehesza nie chce nic zrobić Addowi i Zarakiemu za zabicie jej ukochanego?)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add otworzył księgę, ale zobaczył tylko pustkę kartki. 

- Heh, blokada krwi co? No cóż, zapomniał jednak o tym że wiem gdzie jest jego krew. - stwierdził i wyciągnął z kieszeni skalpel zawinięty w woreczek próżniowy. Na ostrzu skalpela była krew. Add wyciągnął skalpel i przejechał nim po kartce, krew z karki zniknęła a na jej miejscu pojawiły się litery, potem słowa. Wkrótce cała książka była wypełniona, Add zaczął czytać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...