Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Internat


Mały Hehesz

Recommended Posts

Zaczęły się lekcje. Nauczyciel był zły, że połowa klasy nie pojawiła się na wczorajszych zajęciach i dał wszystkim porządny wycisk. Jednak Yuki przez całą lekcje nie umiała się skupić. Ciągle myślała o Marku. Po lekcjach podeszła do Add'a.

-Co się właściwie stało wczoraj?! Co to była za bójka?! Czemu go zabiłeś?! Na co to komu było?!!-mówiła z gniewem a zarazem smutkiem w głosie ((Właśnie Yuki zdała sobie sprawę że Mark umarł :rainderp: ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emily ostatecznie przestała rysować tylko gapiła się pustym wzrokiem w kartę w ręce trzymając ołówek. Przysłuchiwała się rozmowie i w końcu odwróciła się do reszty.

- Przepraszam że się wtrącę... Ale tego nie dało się załatwić w jakiś pokojowy sposób? Naprawdę musieliście go zabić?- zapytała. - Wiem że to pytanie jest bez sensu, ale po prostu chcę wiedzieć...

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie, on chciał zburzyć porządek i stać się królem piekła. Zginął by jeśli nie z mojej ręki to z ręki innego Lorda Protektora. Ja sprawiłem że jego śmierć była najmniej bolesna. Nie musiał cierpieć. - powiedział. - Śmierć, jest łagodną karą dla buntowników. - dodał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...