Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Internat


Mały Hehesz

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Reani wróciła do swojego pokoju. Zobaczyła Yuki i Agnes, jednak nie odezwała się do nich. Usiadła na swoim łóżku, skrzyżowała nogi i przymrużyła oczy w skupieniul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Agnes... też ładnie - powiedziała elfka. Zastanowiła się przez chwilę, na co to wygląda 'po ludzku' i odpowiedziała, jednak bez przekonania - ...medytuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Elfem? Serio? Każdy medytujący człowiek musi być elfem? - odpowiedziała tym razem pewnie, że aż trudno było skrytykować jej grę aktorską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie. Nie trzeba - odpowiedziała i usiadła obok. 

- Po prostu nie wyglądasz na demona, nie masz różdżki, ani włochatych uszu. No i nie zareagowałaś na to. - mówiła i zaczęła ruszać swoimi kocimi uszkami (tak była bez kaptura ;-; ... ) - więc nic innego nie przyszło mi do głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

((To ona bez kaptura była .-. ?))

Pod włosami Reani opadły uszy - Różne dziwne rzeczy się widziało. Poza tym skąd wiesz, że nie mam różdżki? ...no dobra nie mam, ale to pomińmy - odparła wesoł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add spojrzał na Emily, wciąż spała więc najprawdopodobniej nie miała zamiaru się w niego wtulić. Po chwili dotarł do akademika, zaniósł Emily do jej pokoju, wszedł.

- Ja ją tylko tu odkładam. - powiedział do znajdujących się tam dziewczyn i zostawił ją na jej łóżku, potem wyszedł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add skierował się do pokoju, potem położył się na łóżku i ściągnął opaskę z oka. 

- Eh. Ledwo udało mi się go pokonać na formie Diabolic Espera... jeśli on naprawdę nie umarł to bez oślepnięcia całkowitego nie dam rady mu nic zrobić... - mruknął pod nosem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...