Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Tak. Przyjął na siebie cały ból więc stracił przytomność.- powiedział kładąc go i Elesis delikatnie na łużku. Pogłaskał ją po głowie delikatnie z uśmiechem. Usiadł zmęczony w fotelu.

Tak. Przyjął na siebie cały ból więc stracił przytomność.- powiedział kładąc go i Elesis delikatnie na łużku. Pogłaskał ją po głowie delikatnie z uśmiechem. Usiadł zmęczony w fotelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence odłożyła siekierę i nóż do torby i usiadła na jednym z foteli. Westchnęła ciężko, po chwili uśmiechnęła się pod nosem i zamknęła oczy.

 

 

Emily usiadła Law'owi na kolanach.

- Mogę sobie tak posiedzieć? - zapytała z uśmiechem.

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin ocknął się i poczuł bul w całym ciele. Zauważył też że Kuro i Elesis przytulają się do niego. 

- Będę musiał to wam jakoś wynagrodzić co? - Zapytał osłabionym głosem. Był bardzo głodny.  

Kuro złapała rękę Rin'a i przez sen zaczęła go lizać co go łaskotało ale nie wierzgał się. Pogłaskał jedynie obie dziewczyny po głowach.

 

 

(( Rin ma harem :raritylaugh:  ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Właśnie... Tym razem... Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo wszyscy się o ciebie martwiliśmy... - powiedziała i popatrzyła pustym wzrokiem w podłogę. - Bałam się... Bałam się że ciebie też straciłam.... - mruknęła i podniosła się. - Ale teraz śpij. Musisz odzyskać siły. - powiedziała i wyszła z budynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...