Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Lorence stała przez chwilę bez ruchu. Po chwili jakby przytuliła się do Rin'a, mogłoby się wydawać że już wszystko się uspokoiło. Jednak to były tylko pozory. Lorence zamachnęła się i wbiła Rin'owi nóż w plecy.

Czujność kochanie... Czujność... - zaśmiała się.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Meh meh. Tylko troszkę. Ale przechodzi, wcześniej bolał mnie bardziej. - powiedziała z uśmiechem Emily.

 

 

Lorence tylko patrzyła się przez chwilę w ziemię.

Ja nie jestem Lorence... - powiedziała krótko i popatrzyła na Rin'a. Chwyciła go za gardło i ścisnęła z całej siły. Uśmiechnęła się. - I pamiętaj. Nigdy mnie nie lekceważ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i Nazwisko: Lucas Catelmore

Wiek:19 lat

Rasa: Wskrzeszony Diabeł - Dawny Człowiek

Przynależność:Dawniej rodzina Amy, Grupa druga, teraz brak ( później Rodzina Bael - Młoda Grupa Bael - Klub Okultystyczny)

Pozycja: Średnio poziomowy Diabeł

Funkcja: Pion

Boski Dar:Ramię Demona Ognia Piekelnego - ramię Ravena jest ramieniem demona i tylko on potrafi je zamaskować.

Oręż:Ogniste Ostrze- jego miecz staje w płomieniach przez co może także podpalić wroga./

Umiejętności:Płomienny Harpun-Raven skacze i strzela ogromnym harpunem w kierunku ziemi. Harpun wybucha,rozpruwając ziemię.

Piekelny Mini-Gun-Raven wbija miecz w ziemię, ustawia na nim swoje ramię i strzela 12 kulami ognia w przeniwnika.

Wygląd:Raven_ognisty_kruk.jpg

Historia i Charakter: 

Raven jest miły, zabawny, lekko szalony i trochę zbyt pewny siebie

.

Raven urodził się w Austrii. Uwielbiał podróże, ale niezbyt się ucieszył kiedy okazało się,że że po śmierci i przydzieleniu do rodziny Soul musi opuścić wyspę.Po pewnym czasie przyzwyczaił się do bycia diabłem i przywiązał się do swojej rodziny. Jednak pewnego dnia gdy wrócił ranny po walce z upadły aniołem okazało się,że rodzina została wymordowana przez większą grupę upadłych. Wiedział,że w pojedynkę sobie nie poradzi więc zcząłó szukać nowej rodziny.

Chowaniec: Czarna pani kruk imieniem Neku

Ludzki wygląd chowańca:

 

katana-girl-with-headphones-anime-black-

 

Lucyfer po iwielu namowach diabła wypuścił go na ziemię gdzie znajdowała się rodzina Bael. Gdy szedł przez las na drodze zobaczył dziwną sytuację. -Ej! Lorence. Co robisz Rin`owi?- zapytał Lucas. Dziwiło go, że trzyma sobie od tak Rin`a na szyję. Jego uwagę przykuła dwójka młodych diabłów. Ale postanowił, że zapyta o to Dante`go gdy dojdzie do posesji.

 

(( Powrót Lucas`a ! ))

Edytowano przez Lucypher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Ona sobie zaraz wróci do siebie~ Spokojnie~ XDD ))

- Idiota... - mruknęła patrząc na Lucas'a. Przewróciła Rin'a i przygwoździła go do ziemi. - Prawda jest taka, że nigdy jej nie pomogłeś. Ona cały ból dusi w sobie, ale nikt tego nie zauważa. - jedną ręką trzymała go za ramię, a drugą trzymała nóż nad swoją głową. - To już się robi nudne... - mruknęła, zamachnęła się, ale zamiast wbić nóż w serce Rin'a wbiła je we własne. - Przepraszam... - powiedziała tylko. Puściła go i upadła na ziemię.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin wyjął nóż.

- Łamacz Ładu Boski Królewski Feniks Jbril - Rin  zamienił się w ptaka - Odkupienie - Rin uzdrowił Lorance naprawiając narządy i mięśnie które sobie przebiła zabierając ból na swoje ciało. Gdy Lorance była cała Rin skończył i wrócił do zwykłej postaci. Cała pierś go bolała. - Idiotko powiedz mi o co chodzi, przecież jestem tu dla ciebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...