Skocz do zawartości

Pucyki kony? [sesja][gra][zapisy]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 322
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cherry usłyszała to, co powiedział Law. Nie na darmo kucyki mają takie duże uszy.

- Nie wiem jak jest u was, ale tutaj księżniczka Celestia codziennie wznosi takie same słońce - powiedziała do Lawa, zmierzając w stronę placyku na którym mieli się spotkać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi troszkę się zdziwiła, że przyjaciele byli zaskoczeni jej obecnością jednak szybko wytłumaczyła. - Gdy wstałam nikogo nie było w domu. Szybko wyszłam i poleciałam za wami. Moja intuicja mnie nie zawiodła i zobaczyłam was pod jedną z chmurek. Poleciałam cichutko na dół a, że przypadkowo usłyszałam co powiedziałeś Law to odpowiedziałam :) -zaśmiała się cichutko pod noskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claude zawiązała buty i wyszła przed dom Coffe. Dziewczyna chciała szybko przeskoczyć próg, lecz coś jej nie wyszło i najprościej mówiąc, wywaliła się. Myśląc, że jest na dworze sama, pozwoliła by z jej ust popłynęła rzeka przekleństw długości Tamizy.((Moja postać jest w końcu angielką, więc rzeka też będzie angielska.)) Wstając z ziemi i się otrzepując z piasku, zauważyła, że kawałek dalej stoi Dante i pali papierosa. Dziewczynie zrobiło się głupio, ponieważ po pierwsze, przewróciła się przy nim i po drugie, na co dzień nie przeklina przy ludziach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- „Ta to naprawdę potrafi pojawiać się i znikać" - pomyślała Cherry, gdy z jej pola widzenia znów zniknęła Megi. Ziemska klacz pobiegła za nią w kierunku domu Coffe - Law, Melody, pośpieszcie się! - krzyknęła tylko z uśmiechem do towarzyszących jej ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...