Skocz do zawartości

Pucyki kony? [sesja][gra][zapisy]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 322
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Nie płacz - powiedziała cicho. Nieco zdziwiła ją uczuciowość Lenki, ale postanowiła, że nie będzie tego krytykować - U mnie znajdą się jeszcze dwa łóżka, kiedyś żyła tam cała moja rodzina, ale porozchodzili się po świecie, wiecie jak to jest - powiedziała już głośniej - a lubicie może wiśnie w czekoladzie? Albo samą czekoladę? Albo same wiśnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi przechadzała się właśnie po okolicy kiedy nagle ujrzała kilka kucyków rozmawiających z dziwnymi dwunożnymi istotami. Chociaż była ciekawa kim są te istoty to jednak kierował nią strach i bała się podejść bliżej. Po dłuższym namyśle zaciekawiona klacz postanowiła zagadać do kucy znajdującej się nieopodal i dowiedzieć się kim są te dziwne nieznane jej istoty.

 

-Cześć wam. Kto... emmm... a raczej CO to jest?- zapytała z przestraszoną miną. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na wisienki będziecie musieli poczekać, aż do mnie dojdziemy - powiedziała Cherry, sugerując tym samym dla Melody, że nie ma nic przeciwko kolejnym gościom - cześć, yyy... jak masz na imię? Bo ja Cherry - zwróciła się do nowoprzybyłej klaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak, chodźmy, już Celestia opuszcza słońce Wybacz, Megi, że tak szybko się rozstajemy. Do zobaczenia! - krzyknęła radośnie do pozostałych, wstając z trawy i kierując się w stronę miasteczka. Obróciła się jeszcze na chwilę - ale może powinniśmy jeszcze uzgodnić, gdzie i kiedy się znowu spotkamy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...