Skocz do zawartości

Pucyki kony? [sesja][gra][zapisy]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 322
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Nigdy nie piłem takiej herbaty. - stwierdził. - Jeśli by ta takiej podstawię mieli mi dobrać imię to pewnie miałbym na imię to pewnie coś z czarną herbatą związanego. I ewentualnie z żelazem. - powiedział.

 

((Chce herbatę wiśniową ale mam tylko czarną i earl greya ;w;)) 

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Kurde smaka robicie Heheszowi tym kakałem! *wkurza się i i idzie zrobić se kakao* ))

((idź to dla twojego dobra, niech twoja postać też zje ))

- Tak. tak to ja. Ale nie ma się czym chwalić. Tym bardziej, że znaczka za to nie dostałam... A myślałam, że to mi pomoże...

((idź Gray idź! X3 ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coffe nadal siedziała na tym krześle. Chciała się dowiedzieć o ludziach trochę więcej.

- Mam pytania do was. Jak wy wywęszyliście kakao i kawę tym małym noskiem? Jak wy patrzycie przez te malutkie oczka? Jak mnie słyszycie przez te pycie uszy ? Jak to jest chodzić na dwóch nogach i mieć kolana po drugiej stronie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ziew... *patrzy na zegarek* to już wpół do północy? Nie może być! A herbatka była dobra, mimo tego, że wiśni było w niej mniej niż maliny. Ale piernik gratis!]

 

- Możesz się poczęstować, leżą w misce na stoliku - powiedziała Cherry do Melody. Popatrzyła na zamyślonego Lawa - „nie będę mu przeszkadzać" - pomyślała i położyła się na kanapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeśli tego tak bardzo chcesz... - popatrzyła uważnie na Lawa. Wydawało się jej, że to trochę dziwne, że ktoś tak bardzo potrzebuje kogoś utulić, przecież tak niedawno dała mu się pogłaskać - mogę się ciebie o coś zapytać? Jak nie będziesz chciał, to nie musisz odpowiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...