Skocz do zawartości

Pucyki kony? [sesja][gra][zapisy]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 322
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Dobrze więc, ustalone 12:00 . chodźcie za mną . bo niedaleko mieszkam - powiedziała do swojej grupy a po jakimś czasie stanęła przed drzwiami do domku. otworzyła je i wpuściła ich do środka. Były tam kanapy i fotele. Po środku stał stół a trochę dalej półka z książkami. Kiedy weszło się na piętro było kilka pokoi. 

- Mieszkałam tu z rodzeństwem dużo ich było. Poza tym tez z rodzicami.

zaś obok salonu była mała kuchnia a nieopodal jadalnia.  był też jeden pokój zamknięty gdzie niestety nie można wejść bez jej pozwolenia.

- Czujcie się jak u siebie .   - mówiła wpuszczając towarzystwo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oczywiście i dziękuję .  - poszła do kuchni i wróciła z tacą na której były owoce i warzywa - wybaczcie, nie wiem co wy jecie... a pokoje do spania są na górze... 
Coffe poszła na górę i otwarła dwa pokoje dwu osobowe .(a nie podam liczby pokoi na razie bo nie wiem ilu was jest xd )

-w tych pokojach sypiały moje przyrodnie siostry póki się nie wyprowadziły... Rodzice zrobili tyle pokoi bo chcieli uratować nam życie adoptując nas jako małe źrebaczki, chociaż ja miałam troszkę więcej lat kiedy byłam adoptowana. Prosiłabym cię Jessie i Dante byście wybrali sobie pokój, dobrze? - uśmiechnęła się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę ten po ptawej!- zawował wbiegł do pokoju. Wskoczył do łóżka a że te okazało się za małe udeżył o. kedem kraniec głową i zasnął.

Biorę ten po ptawej!- zawował wbiegł do pokoju. Wskoczył do łóżka a że te okazało się za małe udeżył o jedem kraniec głową i zasnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Och, dobrze skoro jest już ustalone, że o 12, to niech będzie o 12. A teraz już chodźmy - raźno pomaszerowała w kierunku swojego domu.

Dużo czasu nie minęło, gdy dotarła do jego drzwi. Po ich otwarciu, na zewnątrz rozniósł się zapach czekolady. Taki już w końcu był urok pracy w cukiernictwie. Za małym gankiem był salon z wszystkimi meblami utrzymanymi w kolorze ciemnej czerwieni, ulubionego koloru klaczy. Przy ścianach stały dwie kanapy, a pomiędzy nimi mały stolik, wykonany z drewna, a jakże, wiśniowego. Stała na nim szklana miska, pełna wspomnianych przez Cherry wcześniej wisienek w czekoladzie. Na jednej ze ścian wisiał ogromny obraz przedstawiający uśmiechniętą rodzinę kucyków. W środku nie było żadnych drzwi, więc wszędzie można było dojść bez problemu. Na piętrze znajdowały się cztery sypialnie, w tym jedna z podwójnym łóżkiem.

- Zapraszam do środka - powiedziała do ludzi, mających zamiar u niej nocować - rozgośćcie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I wiśnie, i czekoladę po prostu kocham - krzyknęła entuzjastycznie Cherry - rodzice mieli mnie nazwać, Chocalate Cherry, ale dla babci się nie spodobało, wciąż nie wiem czemu. Chcecie może coś zjeść? Niekoniecznie z wiśniami, ale ich mam najwięcej. Albo może coś do picia? Herbatę z wiśniami na przykład?

[Przez Cherry zaraz pójdę i sam sobie zrobię herbatę z wiśniami]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( huehue. teraz muszę coś wymyślić bo po całym domu unosił się zapach xD a wy niuchacie XDDD Coffe to kucyk który wynalazł kawę  ))

- Możliwe. Gdyż w 7533 r. Ja! Coffe wynalazłam... kawę - uśmiechnęła się. - możecie pić. Śmiało. Albo kakao. Powinny być w kuchni (( kurde zapomniałam o toalecie)) 
Toaleta znajdowała się ... ... po prostu znajdowała się. 
Kiedy weszło się do jadalni każdy miał naszykowaną filiżankę kawy lub kakao i chleb z dżemem lub tosty (( :3 ))

- głodni też jesteście. - powiedziała siadając na jakimś krzesełku - wiecie. dziwnie jest mieć gości raz większych od samej siebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...