Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Świat gier(No Game No Life)


Krulig

Recommended Posts

Sesja nie jest całkowicie wzorowana na pierwotnej serii, dlatego mogą być nieścisłości.

Znajdujemy się w świecie zwanym Disboard. Po długotrwałej i krwawej walce o tron i tytuł Boga w końcu nastał spokój, jednak wciąż dochodzi do wojen między rasami. Mają jednak one inne zasady. Otóż można tylko wyzywać w gry - żadnej przemocy, żadnej krwi. Powstało też 10 zasad(które poznamy później)

I tym oto wstępem zaczynamy. Jesteśmy grupą reprezentującą różne rasy. Naszym zadaniem jest walczyć o tytuł Boga. Nie raz trzeba walczyć przeciwko własnej rasie. Wydaje się chore? Bo jest jak każda moja sesja

Mamy aż 16 ras, jednak nie wszystkie są dostępne. Oto dostępne:

- Imanity - czyli człowiek. Szesnasty w rankingu, nie posiada żadnej magii, przez co musi się zdać na swoją inteligencję i spryt.

- Elf - siódmy w rankingu. Są jedyną rasą mogącą rzucać kilka zaklęć na raz. Nie radzą sobie w grach wideo Wschodnich Bestii.

- Wschodnia Bestia - z wyglądu jest zwykłym człowiekiem, tylko posiada uszy i ogon zwierzęcia. Posiada dar widzenia przyszłości. Rasa czternasta w rankingu.

- Flügel - szósty w rankingu. Kiedyś zwani Wojennymi Bestiami(sorka, nie wiem, co znaczy nazwa rasy, nie uczę się niemieckiego). Zostali stworzeni do zabijania Bogów, przez co są wytrzymali na urazy fizyczne. Po tym jak zakazano walk pogłębili się w uzyskiwaniu wiedzy. Potocznie określany Aniołem.

- Dhampir - dwunasty w rankingu. Nie są czystymi wampirami. Mogą sprawić, że są inaczej postrzegani, ale to zależy od rasy, której krew wypili. Światło słoneczne jest dla nich śmiertelne.

- Seiren - albo Syrena. Piętnasta w rankingu. Nie mogą kontrolować magii, ale mogą kontrolować wodę.

To na tyle, a teraz kp:

Imię(ew. też nazwisko):

Wiek ludzki:

Rasa:

Charakter:

Wygląd:

(I jak chcecie to dodajcie coś od siebie)

Zasady:

- Takie jak w regulaminie forum. Zero gore i zero clop.

- Nie obrażamy innych.

- Zakaz postaci OP(podkreślone, bo wiele osób łamie tą zasadę)

- Pisać możecie dopiero kiedy przyjmę kp

- postać możesz zmienić góra 2 razy

Moja postać:

Imię: Charlotte

Wiek ludzki: 17 lat

Rasa: Dhampir

Charakter: Lekko pyskata i nierozważna. Lubi dużo gadać, nie zawsze z sensem. Często histeryzuje i wyolbrzymia wszystko. Mimo wszystko jest miła i płochliwa.

Wygląd:

C9kdvLq.jpg

Edytowano przez Baka Usagi MaLinka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię(ew. też nazwisko): Amy Williams

Wiek ludzki: 17 lat

Rasa: Wschodnia Bestia (Lisek soł macz motzno :lunaderp: )

Charakter: Amy jest miłą, ciekawską zabawną i przyjacielską osobą. Optymistka. Uwielbia wyprowadzać wszystkich w okół niej z równowagi. Uwielbia słodycze. Zawsze staje w obronie swoich przyjaciół i nie pozwala by stała im się krzywda.

Wygląd:

fox_girl_by_katlynchan-d5twd4v.png

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let's do this texas style.

 

Imię(ew. też nazwisko): Dell Conagher 

Wiek ludzki: 19

Rasa: Imanity

Charakter: Dell to taki typowy swój chłop. Lubi grillować, pić piwo i grać na gitarze. Jest też inteligentny i w cwany, nie jest na ogół wredny chociaż czasem mu się zdarzy, to raczej realista chociaż czasem nieco optymista. Jest wesoły i przyjacielski chociaż nie lubi zbyt dużych grup. 

Wygląd: wysoki na około 195 cm. szare oczy. 

3dbb729fdf1c90a6f590b801bcf7af02.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muahahaha. Nie no, zgłoszę się, chociaż nie wiem, czy mnie zechcecie do tego :v Lel. Takie dylematy z tym KP, którą rasę wybrać ;_;

 

Imię: Kaworu

Wiek ludzki: 15 lat

Rasa: imanity (Taki tam edit, bo w sumie jednak nie będzie koteł :v )

Charakter: Kaworu jest raczej osobą o dobrym sercu, jest w stanie nawet poświęcić się całkowicie, dla dobra osoby na której mu zależy, potrafiłby oddać własne życie za kogoś naprawdę bliskiego. Mimo to, może sprawiać wrażenie zdystansowanego i odsuniętego na bok od innych, jednak, w gruncie rzeczy wcale tak nie jest. Nie do końca po prostu wie jak, ujmijmy to, funkcjonują ludzkie emocje. Nade wszystko uwielbia muzykę, gra na pianinie. Poza tym na jego twarzy prawie zawsze gości delikatny, pogodny uśmiech. A tak poza tym, definitywnie nie zachowuje się jak rozwydrzony piętnastolatek, wręcz przeciwnie, jego tok rozumowania jest znacznie dojrzalszy.

Wygląd: Ma jakieś 175 cm wzrostu

zlrAZxF.jpg

 

Edit: A zmieniłam rasę i wiek, ale oj tam :v

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dastan Conagher

Wiek ludzki: 20 lat

Rasa: Imanity

Charakter: Zawadiaka, miły, sarkastyczny, lubi grać na gitarze, nie lubi przebywać w zbyt zatłoczonych miejscach, wredny.

Wygląd:http://static.tumblr.com/bf3e99db34a50bd6c706823883fb5051/aehn21z/C1Mn2jg1e/tumblr_static_anime-boy-black-hair-and-red-eyes.jpg

Edytowano przez Lucypher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Alice White
Wiek ludzki: 17 lat
Rasa: Wschodnia bestia
Charakter: Ciekawska optymistka, lubi przebywać w towarzystwie innych, jednak chodzi własnymi ścieżkami. Lubi się bawić i wspinać na drzewa, rzadko bierze cokolwiek na poważnie. Uwielbia marzyć i często "odpływa" nawet w środku rozmowy.
Wygląd:

konachan-com-57163-sample.jpg

Edytowano przez Baka Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo czekacie, bo nie mam zbytnio czasu. Wczoraj siedziałam 9 godzin w szkole, a dziś 10. Jutro za to znów muszę iść do szkoły i nie wiem kiedy wrócę, plus mam sprawy rodzinne. Czyli w skrócie mam zwalony weekend, nie mam czasu i chęci. Postaram się jeszcze dziś zacząć sesję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę.

Imię: Marry

Wiek ludzki: 16

Rasa: Dhampir

Chrakter: Miła, spokojna osoba, ale do czasu. Wystarczy jedno złe słowo i koniec z tobą.

Wygląd:http://www.bing.com/images/search?q=dhampir+anime&view=detail&id=55642697D0AEA873EDEFFBEDC4FA8B96136F587C&qpvt=dhampir+anime&first=148&count=1&FORM=IDFRIR (żeby wejść w link trzeba wyłączyć pliki cookie) Zazwyczaj nosi jeansy, czarną koszule i czarne trampki.

Edit: dodanie linku i wieku.

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Imię: Angelina (dla przyjaciół Angel)

Wiek: 18 lat

Rasa: Flügel

Charakter: miła, odważna, zabawna, uczciwa, inteligentna, kocha muzykę

Wygląd:

0617cf4173eb224d13d8966ddcf5297b.jpg

Skrzydła pojawiają się i znikają gdy sobie tego zażyczy.

Jej ojciec jest doradcą króla tej rasy, więc jest wysoko w hierarchii. Matka zabrania jej walczyć, lecz dziewczyna zazwyczaj jej nie słucha. Często schodzi na ziemię, a dzięki temu, że jej skrzydła mogą znikać ludzie uważają ją za człowieka.

Ma swojego pupila: małego białego kota ze skrzydłami, który zawsze jej towarzyszy. (Jego skrzydła również mogą znikać..)

Edit: dodanie wyglądu i opisu

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię(ew. też nazwisko): Katrine Lonz (nie wiem jak ja to wymyśliła, ale kit XD ) 
Wiek ludzki: 17
Rasa: wschodnia bestia
Charakter: czasem wkurzająca, nieśmiała, cicha dopóki kogoś nie pozna (przepraszam, ale zawsze jak wymyślę cechy to i tak w czasie gry ma inne ;_; )
Wygląd:

 

2009-04-21-157893chr_necro.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Dobra zaczynamy, sorka, że tak dlugo i przepraszam za ewentualne niedociągnięcia. Jestem słabym MG i straciłam wenę ;.; ))

 

(Dla wszystkich) Byliście w trakcie swoich codziennych zajęć, gdy otrzymaliście list. Było w nim napisane, ze macie się spotkać w Elkii(kraj Imanitych) w gospodzie będącej niedaleko zamku. Zastanawiało was, po co macie tam przyjść, ale postanowiliście, że się tam udacie. Czemu? Kto wie... Według dalszych instrukcji mieliście się spotkać z kimś w rogu, gdzie pada jak najmniej światła... Ale po co...?

((No i teraz piszecie, że idziecie tam, itp. itp.))

_____

Charlotte siedziała w rogu baru i przyglądała się przechodzącym ludziom. Miała na sobie kaptur, przez co tylko wzbudzała podejrzenia. Nic dziwnego, skoro promienie słoneczne są w stanie ją zabić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelina właśnie słuchała muzyki, gdy Rina ((kot)) wleciała przez okno z listem. - Co tam masz mała? - spytała biorąc kopertę. - Spotkajmy się w gospodzie... - mruczała pod nosem czytając zawartość listu. - To co kicia, idziemy? - spytała wylatując przez okno wcześniej biorąc trochę ludzkich pieniędzy.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katrine siedziała na łóżku i oglądała telewizję skacząc z kanału po kanale. 

Nagle usłyszała pukanie, szybko wyszła przed dom rozglądając się, nikogo nie było, tylko kartka na ziemi. Zaczęła czytać. 

- Już się robi! a...aby psa wyprowadzę... - po czym poszła w danym kierunku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice czytala książkę. Jak zawsze nie miała najmniejszego kontaktu ze światem, nawet nie zauwazyla ze obok niej leży kartka. Gdy skończyła czytać zamknęła książkę i dopiero wtedy dostrzegła kartkę leżąca na łóżku. Skąd się tu wzięła? To pozostanie tajemnicą. Przeczytala zawartość i biorąc jakąś małą torbę wyskoczyła przez okno i poszla w danym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...