Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Rebelia w Cesarstwie[Herosi][Walka]


Kanata

Recommended Posts

-Ja tam mu nie ufam...-Powiedział Ciel czytając książkę.Wąż syknął złośliwie.

-Spokój....-Odparł do Sebastiana.Wąż popełz do torby wkurzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co każdy żołnież lubi najbardziej! - Laizer zaśmiał się - reflektuje ktoś trochę czerwonego wina? Znam genialną karczmę, a kobiety można mieć nie za pieniądze, a za kufelek czy dwa. - Laizer nagle uderzył się ręką w czoło jakby o czymś zapomniał. Spojrzał na księżniczkę i uklęknął przed nią. - To...zaszczyt Ci służyć, wasza wysokość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Boże...-Powiedział Ciel chowając twarz w dłonie.

-Ten znak boli bardziej niż zwykle..-Powiedział łapiąc się za ramię.Sebastian owinął się na ramieniu Ciela.

-Już lepiej..Dzięki Sebciu-Powiedzil z uśmiechem do węża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzał na Katarinę:

- Widzę, że obeznana jesteś w tych tematach. Idziesz z nami - spojrzałem na nią z zbereźnym uśmiechem. - To my idziemy, Jin-kao. W razie czego będziesz wiedział gdzie nas szukać. Będziemy w najlepszym "domu uciech" w tej dziurze - ruszył powoli do przodu dalej szukając jakiegoś złodzieja chętnego do współpracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( ty ale to moja postać rządziła tym miastem więc  ORIENTUJE SIĘ LEPIEJ ))

 

 

- Nie ma, zapewniam cię, gdy objąłem tu władzę wypleniłem to wszystko i gdy skończy się cała wojna zamierzam także zamknąć na dobre poziom 5.  Ruszajmy. 

Edytowano przez Draft RedLine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Chyba kobra królewska,ale nie jestem pewien..-Powiedział Ciel robiąc ruch.

-Nigdy nie byłem dobry w rozpoznawaniu gatunków zwierząt..-Powiedział z lekkim uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jesteś lepszy niż myślałem.-Odparł Ciel z uśmiechem.

-Mówiłem,że godny z Ciebie przeciwnik-Dodał po chwili.Wąż podpełz do Ravena i położył się koło niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...