Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: ładny, krótki i węzełkowaty

A: Luna w kocim wdzianku na ganku jakiegoś domku w górach... chyba jej zimno... co Ty, Luny do środka nie wpuściłeś?

S: gangsta pies... a być może po prostu nie rozumiem przesłania tej sygny

U: kojarzę z nocnych marków, występuje zwykle w towarzystwie Zirathela

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Cip cip cip cip i dejl

A : Używał avataru w kółku zanim to było modne :rd10:

S : Odkąd ją tak przyszył, to tam jest i mało kto wie o co chodzi :lunaderp: Jest jak jedna wielka niewiadoma.

U : Kojarzę z nocnych marków, gdzie zazwyczaj dokarmia zirathela ciastkami. Nie pisaliśmy nigdy tak normalnie, ale z jakiegoś powodu go lubię.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Coś kojarzę, albo myli mi się z innymi nickami na "c" :rainderp:

Av: >uszko detected. Miziałbym/10.

Sygna: Spoko ziomeczek z tego pieseła, widać że nie pierwszy lepszy kundel z ulicy :rainpriest:

User: CHŁOPCZYNKA MAKER! No i tak, nocne marki, które czasami śpią w nocy zamiast w dzień :rd10:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Nadal wariat

A : Uszka, miziable, ładna dziewoja . 

S : To znowu ona, ona jest wszędzie.

U : Bawi się w klaczkę . #TeamChłopczynka. Jakiś taki dziki

6 minut temu Waryate napisał:

które czasami śpią w nocy zamiast w dzień :rd10:

Albo po prostu nigdy nie wiedzą kiedy temat jest otwarty i zapominają :lunaderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, zwięzły, łatwo zapamiętać, neutralny niezmienny, czego chcieć więcej?

A: W sumie dość urocza Twilight, podoba mi się zwłaszcza ten uśmieszek

S: Na początku nie wiedziałem o co chodzi, później moją nikłą znajomością cyrylicy + greki ustaliłem, że to Monolit, a jak Monolit to Stalker.

U: Jakoś tak przewija się ciągle w tych samych tematach co ja, do tego mądrze pisze i fajnym żartem zarzuci. Jest też chyba osobą, z którą najwięcej pisałem na tym forume,

no to jak tu nie lubić :lunahug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Trochę jak Wariat, ale ktoś już o tym pisał. Podobno adekwatnie do charakteru. :ming:  Dostaje ode mnie pomarańczę/10 

A: Jakaś miła pani, pewnie z mangi, albo anime.  Niestety nie kojarzę, ale wygląda fajnie. Lubię takie grzywki u dziewczyn. Fajne 1/10 

S: To ta sama koleżanka co w avku. (WilkU-mistrz percepcji). Zaczyna bardziej mi się podobać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10/10

U: Coś tam słyszałem, co zabawne przez ostatnie dwa dni częściej, niż poprzednie 3 lata.  A taki śmieszek z tego losu. Gość jest na luzie, nie spina się. Czyli jest z tych co wiedzą, że są w internecie. Ze średniej wychodzi.... (pomarańcza+1+10/3) Czyli wychodzi, że jesteś ((pomarańcza+11)/3)/10 Tym waśnie jesteś.  Takie życie. 

 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: *Patrzy na nick, a w sumie na ekran i myśli nad kreatywną wypowiedzią na jej temat* Well... no... znalazł oryginalność w nieoryginalnym słowie jakim jest Wilk, dodając po prostu U :v

A: Nie wiem co to jest, ale kolory i owa gra kolorów mi się bardzo podoba

S: Dobra galeria :x

U: Znany na całym forume miłośnik lotnictwa, jedna z coraz bardziej pomniejszającego się grona osób, które nadal od czasu mojej rejestracji, żyją na forum i chyba mają się dobrze, tak trzymaj :x

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel od niedawna zawsze będzie mi się kojarzył z ciasteczkowym potworem z ulicy sezamkowej

A: Luna plus smocze źrenice plus foch - w sumie nie wiem co sądzić

S: jeszcze więcej Luny, ale ten księżyc jakiś taki dziwny... jak by na jego tle ktoś się czaił, może ciemna strona... (mała luna - mały tantabus)

U: Propagator Luny i w ogóle to chyba jest jakimś ambasadorem księżyca na ziemi. Łasuch, forumowy przyjemniaczek, a ostatnio wszędzie go pełno. Jest w porządku i da się lubić.

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: heh całkiem pasuje ten nick do ambasadora z obcej planety/księżyca

A: zapewne jako lojalny funkcjonariusz msz księżyca ma pełno temu podobnych plakatów na ścianie

S: chyba godło rodowe

U: Jak się uprze to siedzi wciąż na ocenach userów, sam ocenia i dogląda jak jego oceniają i co inni o nim sądzą.

3 minuty temu Zirathel napisał:

U: Lubię, przyjazna osoba i daje ciastka

Mam dla Ciebie coś specjalnego na posiedzenie klubu nocnych marków... :P

4 minuty temu Zirathel napisał:

Twillight ładna taka, polecam

A chcesz oryginalną grafikę którą zaadaptowałem na mojego avka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę:

Spoiler

e19f15f1927d74ad175cce4b4ebaaf14.jpg

N: Zirathel vel luna collyridam

A: gryzie?

S: lubisz pełnie księżyca? bo ja tak

U: nie przebiera w środkach aby dostać ciastko. Potrafi uciec się do intryg rodem z ojca chrzestnego aby zacharapcić coś słodkiego lub wielbić Lunę

10 minut temu Zirathel napisał:

N: Chip, wciąż ciastko, od teraz możesz być Pan Ciastko

ej, tam pisze Chip a nie Hit :lunaderp:

10 minut temu Zirathel napisał:

Piękna Twillight Prawie tak bardzo jak Luna :rainderp:

tu bym był gotów się z Tobą spierać :P

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ot, Ciasteczkowy Potwór aka Chłopczynkka pisane w gwarze ludów Ziemi Królowej Maud, nic specjalnie wyszukanego...

A: Nie widzisz, że właśnie biorę kapiel?

S: Ciastko, chyba Oreo, albo delicja, nie jestem pewny\

U: Udziela się to tu, to tam, ma jakąś dziwną skłonność do zyskiwania sobie przydomków, których to prowadzi stosowny kajecik ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skoniu - skoczny koniu? a może super koniu? tak czy siak spoko nick, rozpoznawalny i charakterystyczny

A: stały i niezmienny. Pogodny pilot kamikaze lecący w groteskowo narysowanym japońskim myśliwcu mitsubishi zero/albo czymś podobnym

S: na lewo sami bohaterscy piloci czekający w upojeniu alkoholowym na godzinę swej chwały, na prawo zaś... hmm.... - chłopaki link do nowego odcinka na forumie wrzucili, zawracamy!

U: podobnie jak ja ciastkuje Zirathelowi. Uprzejmy, ale czasami lubi ludzi straszyć zsyłką na sybir... i jak tak dalej pójdzie, widząc jego posty na myśl będzie mi się przywoływało nazwisko stiepan garanin. Poza tym człowiek z zainteresowaniami, lubi rzucić jakąś ciekawostką historyczną czy medyczną, ma dystans do siebie, śmieszkuje.

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taka trochę bardziej fantazyjnie zapisana Zyra z LoL-a

A:  Kto dotykał moje ciastka! Niech no go dorwę, to skończy na Księżycu!!!

S: No dobra, wyciągnąłem ciastka z magazynu awaryjnego, jakoś dam radę...

U: Słodkości to  jego wróg, a jednocześnie najlepszy przyjaciel. Fajnie się z nim śmieszkuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Nadal mam problem z wymówieniem tego

A : Ta Celestia jest urocza, ale szkoda, że taka kiepska jakość

S : Ten art jest całkiem ładny coś mi nie pasuje w pyszczku rarci i gif z dragon ball'a chyba

U : Pisaliśmy trochę, to była bardzo inteligentna rozmowa...Ogólnie jest raczej na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Cassidy - miły, przyjeny

A: Fajna Luna

S: Piesełeł z paczałkami, w sumie ok

U: Cass jest jednym z fajniejszych userów tego forum jest miła, przyjemnie się z nią rozmawia, polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeden z tych bardziej poważnych, brzmi nawet jak jakaś nazwa greckiego Boga.  

A: Luna, z siejącym śmierć wzrokiem, i jeszcze ma kocie oczka, chyba...  Podoba mi się.

S: Mała Luna, no i nie wiem co napisać.  Fajny napis.

U: Jeden z fetyszystów Luny,  Coś go kojarzę, mimo to, że nie jest na forum jakoś długo. Nie to żeby staż miał jakieś znaczenie, bo jak na razie wygląda na to, że jest w porządku. No i po wejściu na profil, znowu czuje się staro. XD  

Pozdrawiam! ;)  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prrlll prllrll pllr... Spróbuję następnym razem 

A: skąd on ma moje zdjęcie D:

S: ładne powiązania jednej z drugą x"d tu postanowił opublikować swoją przyjaźń z Zirathelem. 

U: Powinien dawno spać >:c

Jakiś tam przyjaciel Zirathela jara się tym niesamowicie :rainderp:

Poza tym ok

2 minuty temu Ciaran (Prlixtilicious) napisał:

 

U: Lubi mnie przesladywac, jest wszędzie tam gdzie ja :crazytwi3:

 

Kiedy to jest na odwrót 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Aż normalnie ciary po plecach przechodzą jak trzeba wymówić ten nawias...

A: Coś w stylu koszmarnego Jokera, albo jakiś art z serii Payday, jakoś mi tu usera nie pasuje, poprzedni był lepszy :P

S: Takie tam forume shipowanie plus Dragon Ball z pancerną szczeną. Gif w sumie fajny i zabawny

U: Fajnie się pisze ostatnio na Nocnych Markach (choć ostatnio musiałem się w końcu trochę przespać), ale czasami o czymś zapomina i to tak na amen, lubi mroczne klimaty i klasykę ;) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...